Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

walc

Tavakasutaja
 • Postitusi

  1 248
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by walc

 1. Heip. Foorum vaikne, seega.... Mõtlesin uurida, et kas ja mida keegi veel kasutab igapäevaselt... Kui vana gear kellegil igapäeva kasutuses on ja kui rahul, mis head ja vead? Teen otsa lahti. Endal on RX200 (kui ma ei eksi mudelis), Crius ja 6x 3xxx mAh akud + laadija. Kogu kupatus tänaseks 2a3k vana umbes ja täitsa toimiv. Akusid kindlasti poleks vaja 6tk omada, aga laisk. Plussid...ei jõua kokku lugedagi. Miinused - 3 akut on rasked. Keskmine kulu kuus tehnikale siis 210 / (2x12+3)=~7,8eur kuus. 210 on mälu järgi kokku liidetud, aga usun, et palju mööda ei pannud (rx 100, crius ca 50 vist, akud 8-10eur ja laadija oli kuskil 10-20) RX väga väsinud, aga toimib. Crius on täiesti uueväärne. Ükski detail ei ole katki läinud, vahetatud null detaili. Ainus kulumaterjal on vatt ja traat. Kõige rohkem rahul Criusega. RX miinus on sitt soft. Võrreldes rDNA on ikka öö ja päev. Mu vana rDNA40 on igapäeva kasutuses veel tänagi (teine kasutaja, aga ise hooldan). Tänaseks on ta 3a3k vana, kui ma ei eksi. Toimib laitmatult, ainult kest on ära kulunud. Normaalne jõmm ütleks, et "mees, sa oled nõrk. Õige mees ostab iga 6k tagant uue telefoni ja 3k tagant uue piibu..." Kui vanadest asjadest rääkida, siis S6 on ka tänaseni kasutuses - ekraan on nagu hernehirmutis, aga muus osas 5+ seade. Kasutada saab väga hästi.
 2. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Oleneb, palju transpordi eest oled nõus peale maksma
 3. Vedeliku segamine

  soovitud kangus / boosteri kangus = koefitsent koefitsent x mahuti suurus = boosteri kogus vajalik soovitud kanguse saamiseks mahuti suurus - boosteri kogus = muu jama kogus N: 5,5mg soovid 5,5/20=0,275 0,275*1234=339,35 ml boosterit vaja, kuna 10ml max, siis 33,9 ehk 34 pudelit vaja 1234-339,35=894,65ml muud jama vaja lisada - vesi, maitsed, PG ja VG peamiselt... Lõpptulemuseks saad 1,234L 5,5mg valmis püha vedeliku... Ei pea kasutama peeneid kodulehti isegi edu segamisel
 4. Vedeliku segamine

  Mõlemad ok. Eks maitse asi. Ühele alecoq, teisele saku, kolmas ei seedi kumbagi. Asi on maitses
 5. Vedeliku segamine

  Booster + baas kenasti saadaval eraldi. Vaata näiteks maitsepood.ee (on ka teisi). Boostereid saab igast evedeliku poest.
 6. Küsimused, mis kripeldavad

  See on müüjaga lahendatav sul. Üldiselt ei tohi Eesti tellida midagi, kus on sees sõna e-sigaret. Keelatud: modid vedelikud komponendid (kui e-vedelikuks mõeldud või omavad silti) Üldiselt kõik keelatud, nagu korralikus demokraatlikus riigis õiguspärane Kõik Eesti inimeste tervise hüvanguks.
 7. Worst E-Cigarette Flavour?

  Chicken and waffles - midagi rõvedamat annab leiutada...
 8. Tuntud e-sigaretifirma ostis konkurendi

  Eks tuleb leivad ühes kapis hoida raskematel aegadel...
 9. vedeliku tegemine

  Karamell on suhteliselt ühte auku ka teiste sarnaste maitsetega ehk tüüpiline kõrvetatud suhkru maitse. Sobib pigem segamiseks teistega, kui üksinda tõmbamiseks. PA-caramel maitsega pead jälgima, et oleks ohutum versioon. DX Caramel selle nimeks. Caramel (original) tõmbamiseks ei ole soovituslik. Caramel (Original) Flavor Water soluble. This is our original caramel, back by popular request. More rich than candylike, with a toasty, maple, brown sugar flavor. *** Note: This flavor contains 'custard' ingredients: Acetoin & Acetylpropionyl. The following link explains the frequent questions & concerns involving custard notes. Ingredients:Natural & Artificial Flavor, Propylene Glycol, Water DX Caramel Original Water soluble. A diketone-free version of our original Caramel Original! More rich than candylike, with a toasty, maple, brown sugar flavor. Ingredients: Natural & Artificial flavor, Propylene Glycol, Water
 10. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Peaks tegema vanade modide suvetuuri vms
 11. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Peab nõustuma, 365 päeva head suusailma on natuke palju
 12. Huumorit elust enesest

  Tunnen ennast kohe noore ja algajana - sittagi aru ei saanud
 13. Ise tehtud e-vedelik.

  Täpsustaks, et VG jääb ikka alla ja maitsestaja settib PEALE Muidu jutt täitsa õige
 14. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Siis ei ole Tartusse asja enne sügist
 15. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Reedel astu pirolt läbi ja usun, et leiad kamraade, kes õlut vuhivad ja võibolla ka veipi teevad
 16. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Lähed tühjade kätega? Vabad kohad peavad olema täidetud 100L VG kanistritega, muidu hommikul udu ei jõua Eesti...
 17. Huulik liiga kuum

  Mina ehitaks huulikule vesijahutuse
 18. Küsimused, mis kripeldavad

  Ootaks ka, et mis tülid siin majas?
 19. Janu = watt ehk ohm x volt. Vähenda midagi ja saadki mahlakulu alla (ohme pead tõstma, aga mul ei ole mõtet ilmselt inimestele rääkida juhtivusest, mis on 1/ohm). Samuti toimib niko taseme tõstmine. Päevas tarbid sa x-hulka nikotiini. Seega tõsta nik taset ja vähenda watte ja/või suurenda ohme. Kõige hullem piir on vahemikus 0-2mg tarbimine. Mul läks vahepeal täitsa käest ära.
 20. Vedeliku segamine

  Tere Kevin. 10/0,04=250ml 10/0,07=143ml 250-10=240ml baasi 143-10=133ml baasi. Üldiselt lihtne matemaatika Edu miximisel. Alusta 4% ja vajadusel suurenda. Oleneb PG/VG suhtest ka...
 21. Koli või ameerikasse. See "igavene teine" on ikka eriti häiriv staatus...
 22. Drops/10ml - 10 Seega 100ml = 100 drops. Proovi 66 drops watermelon, 34 siis kirssi vms. Variant nr.2 on kaaluga. 1g = ligikaudu 1ml.
 23. 1,4-2eur ei tapa katsetada ilmselt. Kui meeldib, siis kasuta. Kui ei meeldi, siis ilmselt alternatiiv on päris tubakas (mida ma ka ei soovitaks).
 24. Väga arusaamatu lause, aga tootja soovitus on ca 3,33% ehk siis ma piirduks algustuseks 3-4% vahel. Maakeeli 100ml pudelisse siis 3-4ml maitset ja ülejäänu baasi. Teisest lausest ma aga mitte midagi aru ei saanud "selle maitse soovi oleks rohkem ja mõtlesin lisada veits kirssi". Kas siis konkreetne maitsestaja on mingi arbuus ja seda maitset soovid sa rohkem ning et vunki lisada, siis paned veel kirssi juurde? Sain ma õigesti aru? Üldiselt 2 maitse lisamisel enam-vähem kehtib ikka tootja soovitus ehk kui ühte soovitatakse 3% ja teist 3%, siis kokku ei panda 6% vaid ühte 1-2% ja teist vastupidi siis 2-1% vms.
 25. Valmistamine

  Capella maitsed sobivad 10-15% ehk kui kogu vedelik 100ml, siis 10-15ml maitsestajat ja 85-90ml baasi. Samuti on kõik seotud wattidega ja coil-buildiga. Ei saa ju mitte kuidagi võrrelda 1x1ohm 20W vs 4x1ohm 200W peal. Ja kindlasti mõjutab maitset coili materjalide valik. Isegi samas seadmes, samade wattidega võib tulemus samale mahlale tulla öö ja päev. Samuti loeb PG/VG ratio. Ja siis lõpuks loeb, kas sul on päevad or not.... (period)
×