Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

tsukts

Tavakasutaja
 • Postitusi

  48
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Smok TFV8

  Piinlik öelda aga pealmine kork ei olnud ilusti peal. Vaatasin, et rohkem edasi ei lähe peale ei surunud- tundus küll selline imelik aga vaja ikka kiirelt uus aparaat järgi proovida.
 2. Smok TFV8

  Esimene valmis coil mis ostes kohe sees oli. Sain pidama. Aga kuradi kange on ikka.
 3. Smok TFV8

  Sai ostetud G Prive TFV8 big baby dank ja esimene paagitäis sisse valatud.Julmalt lekib.Õhuava keerates pressib vedelik välja. Isegi niisama seistes tundub, et vedelik väheneb. Keegi oskab pakkuda milles asi on. Kas 12mg nikotiini on selle aparaadiga tõmmates väga palju.
 4. Kust kohast seda smoke alien saab tellida.
 5. Pildid varustusest

  Palju selline maksis ja kust ostsid.
 6. Aktsiisimaks vedelikele

  Huvitav keegi ei kirjuta siia enam midagi.Postimehes suur artikkel täna.Ei saa lisada ka siia pole pääsu siin arvutis Postimehe artiklitele.Et 20 mai siis viimnepäev. Kõige huvitavam asi, et aroomivedeliku ka suure raha eest enam ei saa.
 7. Ei ole mingi proff aga mina arvan, et asi ikka vedelikus.Liqua hakkab mulle ikka räigelt kurgule sama naisel.Inawera väga hea.Ei harju ära ka tõmba palju tahad. Liqua tuleb ikka ära kasutada siis panen mõne teise firma Capuccinot sisse-kannatab tõmmata küll. Minule tundub, et mõni clearo on ka mahedam.Meeldib Vision STV.
 8. eVic arutlus ja probleemid

  Tänud sõbrad vastamast. e-kodanik-millega Sa neid klemme piinlikult puhastad -piiritusega. Oot kas Nemesisele õli võib vahele panna kui alumine sisse-välja lülitamise keere käib raskelt,.Või sinna ka ainult sobib piiritus või hambaniit -aku heaolu huvides
 9. eVic arutlus ja probleemid

  Tere. Evic laadima pannes-näitab ekraani peal laadimist ilusti. Sisse lülitades ei võta pilti ette.. Olen saanud vahepeal uuesti pildi ette upgradedes kuigi ei vaja praegu uuendust. Samuti läks lambist käima kui oli seisnud ilma aku ja clearota nii paar nädalat. 4päeva tagasi töötas kõik ilusti.Lülitasin välja panin kapi peale ja täna jälle ei lähe tööle. Tõsi aku oli taga ja STV otsas. STV ka väljast natuke märg nagu oleks läbi lasknud, seda ka enne olnud just siis kui on seisnud mingi nädalakese ilma tõmbamata evicu otsas. Ükskord kui tööle sain hakkasid tablool kirjed kiirest jooksma nii, et ei saanud enam pidama.Ja nii mitu korda. Kas siin tegu ikka vedelikust põhjustatud lühisega. Oih kes küll seletaks mulle Evicu hingeelu. Tänud ette.
 10. Kayfun Lite

  Tere! Milles võib olla probleem, kui vahetevahel ajab õhuvõtu avast vedelikku välja?
 11. Hei! Millist akut soovitate Nemesisele. Akuladijaadat võib ka soovitada.Praegu laen Evicuga. Tänud ette.
 12. eVic arutlus ja probleemid

  Seda olen jälginud jah.Aga selles ei saa nagu viga olla kui ühe evicuga töötab teisega mitte. e-kodanik see paras nikerdamine jah.Ma ei tea kas seda plastmassosa enam ümber ära saangi.Sai liimitud kui sõber maha kukutas ja juhtmed lahti läksid. Üks asi on hea-kogu aeg kärss kärnas või maa külmunud. Viskab kopa ette saabki esigari ka maha jätta.Step by step pakun välja töötab päris hästi. Järgmine samm on pastillikommid
 13. eVic arutlus ja probleemid

  Mul sama jama.Isetehtud coiliga näitab ühe evicu otsas atomizer short teise evicu otsas kõik ok. Tegin coile kogu aeg uuesti mõtlesin,et selles viga ja mõni harv kord õnnestus ka korralikud oomid ette saada. Samas STV-ga näitas atomizer short aspire nautiluse otsa pannes oli OK.Nii, et hoopis mingi evicu klemmi viga. Kas oleks mingit ravi selle vastu. Tänud ette.
 14. Aspire Nautilus

  Paluks abi.Proovin ise coili teha aga luriseb ja vedelik tuleb suhu.Oomid ok 1,5-1,6. Rip tripperi videos näitab, et metallkesta sees on mingi valge vooderdus. Originaal coilil traadi ja vati ümber torujas tugevdatud riie kas see tuleb ka ümber panna.Või see ongi see valge vooderdus. Tänud ette.
×