Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Puffis sama asi ja mulle ka tundub , et kõige mõistlikum lahendus - vähemalt näeks enam-vähem ok välja . Küllap saab teibi või liimiga sinna auku kinni ka .

Kui veel oleks huvilisi , siis hea meelega jagaks posti kulu . Healthcabinis paistab läbi müüdud ja FTs pole kahjuks.

http://www.puff.fi/adapteri-510510-ilma ... -1189.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa nõus, võtame kampa ;)

Niipalju lugesin veel, et asi aitab kaitsta alum. 510 keeretega mode (esiga) Seega mina tahan kindlasti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa nõus, võtame kampa ;)

Niipalju lugesin veel, et asi aitab kaitsta alum. 510 keeretega mode (esiga) Seega mina tahan kindlasti!!!

Vaatame ehk tekib veel huvilisi - homme tellin ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(Y) Väga hea, anna siis teada, palju kokku läheb ja kuidas tahad, panga ülekanne või paypali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul saab varsti aasta tais ja pole veel mingeid kulumise marke ,arge lõhkuge oma riistvara (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puffis sama asi ja mulle ka tundub , et kõige mõistlikum lahendus - vähemalt näeks enam-vähem ok välja . Küllap saab teibi või liimiga sinna auku kinni ka .

Kui veel oleks huvilisi , siis hea meelega jagaks posti kulu . Healthcabinis paistab läbi müüdud ja FTs pole kahjuks.

http://www.puff.fi/adapteri-510510-ilma ... -1189.html

paluks ka ühte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin ära :

1tk hinnaks tuli 3,15 EUR + post 9/6 =1,5EUR - mis siis kokku 4,65 EUR tk

Kui käes siis võtan PS-i kaudu ühendust.

Ühe võtsin varuks ka , kui keegi peaks veel soovima.

 

Puffis sama asi ja mulle ka tundub , et kõige mõistlikum lahendus - vähemalt näeks enam-vähem ok välja . Küllap saab teibi või liimiga sinna auku kinni ka .

Kui veel oleks huvilisi , siis hea meelega jagaks posti kulu . Healthcabinis paistab läbi müüdud ja FTs pole kahjuks.

http://www.puff.fi/adapteri-510510-ilma ... -1189.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehke lollile ka selgeks.

Minu Evic näitab selliseseid parameetreid

2,3 oomi

5,2W

3,8V

Et mida need tähendavad.Kas on mõtet neid kruttida ka.

Kas W mida suurem seda rohkem tossu

Olemas Vision STV 3,5ml Mini Nova Clearomizer - must - http://www.peleon.pl/product.php?id_product=2126

Sellel keskel must kriips kas üle kriipsu pole soovitav vedeliku valada

 

Tänud ette ja ärge kõvasti lööge lollide küsimuste pärast

Share this post


Link to post
Share on other sites

iclear 30s 2,2 oomi ja evic kuskil 9-10w bb cloon tossu ja maitset küll ,krt ainult mõnikord lihtsalt upub ära ja samas jälle kõik ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma lasen 11W STVga, kuna sisse keeratud on costum coil 1.5oomine, 2 miinust selles on: vedeliku tarbimine suurenes ja aku saab kiiremini läbi :D aga pahvimiskogemus parem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täheldasin täna väga ebameeldivat asja evic-uga :/

Olin väljas tööl ütleme et nulli lähedased kraadid olid ja evic hakkas villast panema. Akut näitas et 11% on järel ja ei lase lihtsalt vipeda. Pool matsu ja lükkab välja ennast. Panin uuesti töõle ja sama asi. Lasin siis natuke laadida nii 20min ja kasutasin jälle lõbusalt edasi kuni sama asi kordus. Lükkasin uuesti käima ja 22% oli akut järel. Ja täpselt sama asi. Pool matsu ja kõik :/

Väga masendav värk oli ja ei tea millest selline asi. Kasutan siis nautilust otsas ja 9w jookseb. Evic on siis uus. Pole nädalatki vana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täheldasin täna väga ebameeldivat asja evic-uga :/

Olin väljas tööl ütleme et nulli lähedased kraadid olid ja evic hakkas villast panema. Akut näitas et 11% on järel ja ei lase lihtsalt vipeda. Pool matsu ja lükkab välja ennast. Panin uuesti töõle ja sama asi. Lasin siis natuke laadida nii 20min ja kasutasin jälle lõbusalt edasi kuni sama asi kordus. Lükkasin uuesti käima ja 22% oli akut järel. Ja täpselt sama asi. Pool matsu ja kõik :/

Väga masendav värk oli ja ei tea millest selline asi. Kasutan siis nautilust otsas ja 9w jookseb. Evic on siis uus. Pole nädalatki vana.

Mis akut kasutad ja patarei maht evicus õigeks seatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain hakkama jumalavallatu teoga. Kuna evicu 510 vint enam ei pea (facep) ja teised clearod ei paku enam piisavat rahuldust, siis leiutasin, evicu otsa Vision VT(ego keere) ja sinna coili asemele keerasin kayfuni. VT keskmise posti isoleerisin väikese kõrre jupiga ja fooliumist kuulike peale, et kayfuni kontakt vastu puutuks. Näeb välja,..... njah, kuid vähemalt auru saab tarbida normaalset (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täheldasin täna väga ebameeldivat asja evic-uga :/

Olin väljas tööl ütleme et nulli lähedased kraadid olid ja evic hakkas villast panema. Akut näitas et 11% on järel ja ei lase lihtsalt vipeda. Pool matsu ja lükkab välja ennast. Panin uuesti töõle ja sama asi. Lasin siis natuke laadida nii 20min ja kasutasin jälle lõbusalt edasi kuni sama asi kordus. Lükkasin uuesti käima ja 22% oli akut järel. Ja täpselt sama asi. Pool matsu ja kõik :/

Väga masendav värk oli ja ei tea millest selline asi. Kasutan siis nautilust otsas ja 9w jookseb. Evic on siis uus. Pole nädalatki vana.

Unustasin veel mainida et kell ei püsi ka õige. Vahepeal näitab 00:00 ja siis vahepeal on õige ja siis jälle mingi umbes kellaaeg ees (facep) See küll väike asi aga jäi silma kuidagi.

Kas võib olla et tegu lihtsalt mingi tehase praagiga või siis soft vaja nö downgrade ja uuesti upgrade? Hetkel 1.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovi softiga mängida, tehase algseaded peale ja pane mõni vanem soft, 1.2 oli päris hea juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...