Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Mul evic ülevisanud. Järgmine loogiline samm tundub olema mechmod.

Kui naine vikit endale ei taha siis paiskan müüki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul evic ülevisanud. Järgmine loogiline samm tundub olema mechmod.

(teretule)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul evic ülevisanud. Järgmine loogiline samm tundub olema mechmod.

Kui naine vikit endale ei taha siis paiskan müüki.

Sama teema, mech proovitud, aga läks katki, hetkeseisul evic müügis ja tuleb uus mech osta ning vamo vms kaasaskandmiseks. Evic ammendas ennast kiiresti minu jaoks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedelikuks on Hangseni musts6star, pole aimugi palju sellel PG/VG ratio on.Panin 9.5 w ja 4 voldi peale, sai tiba parem.

URRRRR ei saa panna 9.5W ja 4 volti .... saab panna KAS watid või voldid - kui ühte muudad siis teine samal ajal ei kehti.

.... nüüd ajame segaseks asja ... tegelt saab sättida ka 9.5W JA 4V ... selleks tuleb külge keerata ~1.68ohm'ne coil ja siis kui seadistad 4V saad samas ka 9.5W ja vastupidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indrek ära pane old'i tähele, ta siin ainuke kes wattidest-voltidest-oomidest midagi jagab teised panevad suvalt :D:D

ei pane suvalt :shock:
tahad öelda, et sa arvutad oma coili takistusele vastavaid volte-watte arvestades seejuures aku parameetritega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indrek ära pane old'i tähele, ta siin ainuke kes wattidest-voltidest-oomidest midagi jagab teised panevad suvalt :D:D

ei pane suvalt :shock:
tahad öelda, et sa arvutad oma coili takistusele vastavaid volte-watte arvestades seejuures aku parameetritega?
ei ma ei arvuta, aga ma saan pointile pihta (esiga)

Milleks arvutada, kui tabel on olemas (psühho)

Aga mis see aku parameeter siia puutub :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julgen väita, et keskmine eestlane panebaparaadile 8 watti või siis 4 volti olenevalt mis reziimi kasutab ja siis muudab seda vastavalt oma maitsele ja coli takistusele suuremaksvõi väiksemaks. Keegi ei hakka arvutama või mingeid tabeleid vaatama.

 

-- 08 Apr 2014 00:37 --

 

Lavatub sööb 0,9 oomi? Vamol kõige madalam mis töötab on1,2 oomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja üldse:

Off-Topic :

Julgen väita, et keskmine eestlane panebaparaadile 8 watti või siis 4 volti olenevalt mis reziimi kasutab ja siis muudab seda vastavalt oma maitsele ja coli takistusele suuremaksvõi väiksemaks. Keegi ei hakka arvutama või mingeid tabeleid vaatama.

 

A nii ongi ju õige. Elektroonilistega ei maksa V ja W üldse väga pead vaevata (V ja W võib asendada aia teivastega ja tulemus sama)... Pea-asi, et coil sobib otsa ja siis juba maitse järgi igal oma "mõnu" punkt. Teiste soovitusi võib proovida aga asi on nii detailides kinni, et samat tulemust raske saada.

Lihtsalt uutele peab üle kordama, et korraga ühte asja aint saab muuta (aia teiba kõrgust muutes ei muutu teivaste vahe (psühho) ).

Oeh see viimane nüüd küll hea näide polnud... (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

old´il sitt tuju või, et nokib kõigega? Ise ma keskmine pole, hetkel laksutan 1,2 coiliga evicu otsas sibulaga, 11w. tahaks vähemalt 15 saada. 1,2oomine coil, 3,63volli. Tuleks juba mehaanilised torud kohale ja ka korralik aku, siis saaks korralikult laksida (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indrek ära pane old'i tähele, ta siin ainuke kes wattidest-voltidest-oomidest midagi jagab teised panevad suvalt :D:D

See hea lihtne jutuke alustuseks. Veidi pikavõitu, aga see-eest puust ja punaseks ;)

vv-vs-vw-algajatele-t692.html#p18226

Väga hea.Sain ka targemaks.Tänud tõlkimast.

Aru ma ei saa kuidas kõik nii palju W saavad peale keerata.Ise panen 6W siis juba viskab kõrbekat.Kui vedeliku vähe saab neid nööre ka kastetud keerutamise teel.Piltite ja siinsete jutute pealt see 6W ikka päris poisike.Samuti kas väljas kimudes panete W-e juurde.Ikka päris suur vahe on ruumis ja väljas suitsetamisel.Enne tavasigarette tehes ei teinud kunagi siseruumides suitsu - lihtsalt vastik oli.E-sigarit tõmbaks pigem ruumis tuleb maitse paremini välja.

SVT siis EVicu otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jah, eks on kah olnud mõned erandid. Kuid reeglina ikkagi ei saa väga palju panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On evic pakkuda 35 euri keere kulunud a mt3 s id ja asjad toimivad kaasa lühike kere koos 2 he akuga ja suure kerele ka kaasa 2 korralikku akut ja kätte saab kohale tulemisega v rakveres . 5148692

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...