Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

Mina suudan hetkel siis tavalise nico stardikaga 3-4ml päevas rahulikult sisse hingata. Algul arvasin ka et palju aga siin lugedes täitsa ok.

Eks näha saab siis kui spezzi käest evic ja nautilus kohale saabuvad palju siis minema hakkab (ullike)

Ja ausalt suht savi ka palju läheb. Minu point ikka sama. Ei haise suitsu järgi ja tervis 2 nädalaga kõvasti parem. Mingugi siis kasvõi 10ml päevas (esiga)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hämmastav on kuidas alguses 1 paak ce4 clearos ego otsas ära rahuldas, nüüd jääb vaikselt juba ühest 5milliliitrisest aspire nautiluse clearost evicu otsas ka väheks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

keskeltläbi 100ml kuu aja peale, ehk siis 3ml päevas, polegi väga hullu tegelt :D

Samas peale kayfuni peale minekut, on hakkanud rohkem minema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva tagasi julgesin just seltskonnas öelda, et minul läheb 10 ml pudel 3 päevaga, seepeale vaadati mind imelikult ja küsiti, et kas joon seda v? Ei osanud nagu midagi arvata sellest, nüüd tuleb välja, et igati normaalne ju. Kanger Evod siis. Samas kasutax juhust ja küsix, et kas see on normaalne, et täitmise ajal huulikust törts vedelikku välja tuleb? Iga kord. Ja ma ei kalla nii ääreni täis, et sinna torru vedelikku satux. See törts tuleb sinna kohe kui lahti keeran ja vedelikku veel kallamagi pole hakanud. Või teen ise midagi valesti? Ei oska küll välja mõelda mida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva tagasi julgesin just seltskonnas öelda, et minul läheb 10 ml pudel 3 päevaga, seepeale vaadati mind imelikult ja küsiti, et kas joon seda v? Ei osanud nagu midagi arvata sellest, nüüd tuleb välja, et igati normaalne ju. Kanger Evod siis. Samas kasutax juhust ja küsix, et kas see on normaalne, et täitmise ajal huulikust törts vedelikku välja tuleb? Iga kord. Ja ma ei kalla nii ääreni täis, et sinna torru vedelikku satux. See törts tuleb sinna kohe kui lahti keeran ja vedelikku veel kallamagi pole hakanud. Või teen ise midagi valesti? Ei oska küll välja mõelda mida.

Suure tõenäosusega on enamik sellest kondents. Salvrätik ümber ja "viskad" järsu liigutusega kuivaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik oleneb ju seadmest, palju ml kulutad päevas. See oleks sama, et kaks meest arutavad, et palju sa kütet paaki valad - üks sõidab bluemotion 1.4 golfiga ja teine '86 aasta ameeriklasega.

Minul küll ei ole ml kogus märkimisväärselt tõusnud viimasel ajal. Ilmselt mingi areng toimus, kui vivi-lt üleminek kaifarile, kuid thats it.

Üldjuhul kaifari paak enam-vähem 2 päeva peab vastu. Mulguni täis ka ei vala kunagi. Ilmselt ca 2ml päevas siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nädala sees läheb 1 aerotank paak päevas, nv kui kärakat panna 2 ja vahest rohkemgi;-), paak vist oli 2,5 ml

 

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuniga kipub mul pea 10ml päevas minema :oops:

aga vähemalt olen lahjema segu peale üle läinud ca.9-10mg

kuna ma kontoris üksi istun , siis piiravaid faktoreid pole ja piip kogu aeg ees :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuniga kipub mul pea 10ml päevas minema :oops:

aga vähemalt olen lahjema segu peale üle läinud ca.9-10mg

kuna ma kontoris üksi istun , siis piiravaid faktoreid pole ja piip kogu aeg ees :lol:

Voh, mõni foorumlane ikka taipab kirja panna lisaks kogusele ka kanguse. (Y)

Eks muidugi pealkiri ja teema esimese posti sõnastus tegelikult täpselt selliseid sõnavõtte soodustavadki nagu "mina joon päevas pool liitrit".

Aga mida -- vett, keefiri, õlut, veini, viina või piiritust? (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva tagasi julgesin just seltskonnas öelda, et minul läheb 10 ml pudel 3 päevaga, seepeale vaadati mind imelikult ja küsiti, et kas joon seda v? Ei osanud nagu midagi arvata sellest, nüüd tuleb välja, et igati normaalne ju. Kanger Evod siis. Samas kasutax juhust ja küsix, et kas see on normaalne, et täitmise ajal huulikust törts vedelikku välja tuleb? Iga kord. Ja ma ei kalla nii ääreni täis, et sinna torru vedelikku satux. See törts tuleb sinna kohe kui lahti keeran ja vedelikku veel kallamagi pole hakanud. Või teen ise midagi valesti? Ei oska küll välja mõelda mida.

Suure tõenäosusega on enamik sellest kondents. Salvrätik ümber ja "viskad" järsu liigutusega kuivaks.

Kondents jah. Viskamisetrikki kasuta siis ikka siis, kui clearo aku küljes, mitte täitmise ajal ;). Muidugi võid salvrätiku nurga rulli keerata ja selle kondentsi sealt ka välja kuivatada, maitse asi :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan Russiani klooni juba umbes 1 kuu ja sellega läheb vähem vedelikku kui protank 2-ga.

Protankiga läks 2 paaki päevas, russiani paagiga saan 2 päeva hakkama.

Kasutan 12 mg vedelikku ja see tundub russianiga veits liiga kange(võtab vahest puperdama), aeg vist 9 mg peale kolida. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautilusega 2,5-3 ml vedelikku päevas. 12-18mg. VIVI STV-d täitsin mitu korda päevas, Nautilusega tundub kulu isegi väiksem, eVicult vaadates tuleb ca 350-400 mahvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva tagasi julgesin just seltskonnas öelda, et minul läheb 10 ml pudel 3 päevaga, seepeale vaadati mind imelikult ja küsiti, et kas joon seda v? Ei osanud nagu midagi arvata sellest, nüüd tuleb välja, et igati normaalne ju. Kanger Evod siis. Samas kasutax juhust ja küsix, et kas see on normaalne, et täitmise ajal huulikust törts vedelikku välja tuleb? Iga kord. Ja ma ei kalla nii ääreni täis, et sinna torru vedelikku satux. See törts tuleb sinna kohe kui lahti keeran ja vedelikku veel kallamagi pole hakanud. Või teen ise midagi valesti? Ei oska küll välja mõelda mida.

Suure tõenäosusega on enamik sellest kondents. Salvrätik ümber ja "viskad" järsu liigutusega kuivaks.

Kondents jah. Viskamisetrikki kasuta siis ikka siis, kui clearo aku küljes, mitte täitmise ajal ;). Muidugi võid salvrätiku nurga rulli keerata ja selle kondentsi sealt ka välja kuivatada, maitse asi :).

Kondents jh, arvasin ka ise midagi seesugust. ``viskamise`` peale tulin juba ise jh ja nii loll ka pole, et täitmise ajal seda teexin :D

Aga tänud vastamast, vähemalt tean nüüd, et ise midagi valesti ei tee :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautilusega umbes 3ml päevas 18mg. Nüüd sai 12mg tellitud ex näis, kas kulu suureneb

Share this post


Link to post
Share on other sites

10-14 ml. 12mg. (facep):? üks orikas kayfun ja kaks russiani klooni päev otsa kaasas. Ei kannata ühte ja sama maitset pidevalt tõmmata, seepärast on kolm erinevat lemmikut alati kaasas. Täidan tavaliselt igal hommikul kõik silmini. On ka selliseid päevi kus hilisõhtuks kõik kolm on tühjad. (esiga):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

10-14 ml. 12mg. (facep):? üks orikas kayfun ja kaks russiani klooni päev otsa kaasas. Ei kannata ühte ja sama maitset pidevalt tõmmata, seepärast on kolm erinevat lemmikut alati kaasas. Täidan tavaliselt igal hommikul kõik silmini. On ka selliseid päevi kus hilisõhtuks kõik kolm on tühjad. (esiga):lol:

Sa mees oled haige :D:D:D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10-14 ml. 12mg. (facep):? üks orikas kayfun ja kaks russiani klooni päev otsa kaasas. Ei kannata ühte ja sama maitset pidevalt tõmmata, seepärast on kolm erinevat lemmikut alati kaasas. Täidan tavaliselt igal hommikul kõik silmini. On ka selliseid päevi kus hilisõhtuks kõik kolm on tühjad. (esiga):lol:

Sa mees oled haige :D:D:D(esiga)
jep, seda olen ma isegi arvanud, ju siis nii ongi (psühho)

arvestades, et tubakat imesin 2 pakki päevas ennem, siis ega vist imestada polegi midagi...

tähtis on, et enam ei ime tubakat (Y):D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10-14 ml. 12mg. (facep):? üks orikas kayfun ja kaks russiani klooni päev otsa kaasas. Ei kannata ühte ja sama maitset pidevalt tõmmata, seepärast on kolm erinevat lemmikut alati kaasas. Täidan tavaliselt igal hommikul kõik silmini. On ka selliseid päevi kus hilisõhtuks kõik kolm on tühjad. (esiga):lol:

Sa mees oled haige :D:D:D(esiga)
ma imen palju, aga sa ...., ma ei tea mida öelda :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale helios clone saamist ja sinna dual twisted microcoili ehitamist (0.35 ohmi) on kulu ikka kõvasti tõusnud aga samas ka nikotiini sisaldus langenud vedelikes kõvasti. 3ml 12 mg pealt 6-8 ml 3-6 mg peale. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...