Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

ma sain mõned tunnid tagasi oma Vision Spinneri kätte ja 3.3V peal olen pea 2ml juba ~4 tunniga ära pahvinud :o

ära üle pinguta, pärast pärast näost lilla süda paha ja rõngad silmeees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neljateistkümnes tööpäev just lõppes ja vedelikke revideerides tuleb tõdeda, et kaasa võetud 180ml-st on alles umbes 10. Kasutasin enamjaolt kayfuni klooni, vaid üks kord hakkas ta mul lekkima. Roolis on halb coili uuendada ja täitsin hoopis taskus passiva protanki. Protanki on tööl just väikese mahutavuse tõttu kehva kasutada. Päris täis ei kannata nii ehn naa valada, kipub kärssama.

Järgmine kord võtan kindlasti rohkem mahla kaasa. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimesed 2 päeva kui asjaga alustatud sai , siis kulus kuskil 20ml 12mg Appel-minti.

Nüüd heal juhul päevas mingi 1ml vedelikku läheb, sest kõik maitseb nagu üli sitalt.

Uue vedeliku ligi võtan , esimese päeva suudan tõmmata ja peale seda tuleks nagu igalt poolt dryhitte, vahet ei ole mis clearo või coil. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina sain vaheldust RDA näol. Nüüd peaksin saama kuu lõpus aga Kayfuni, krt siis vist alles hakkab minema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina sain vaheldust RDA näol. Nüüd peaksin saama kuu lõpus aga Kayfuni, krt siis vist alles hakkab minema :D

Mul läheb kaifaril tangitäis päevas ja kui kunagi oli protank siis täitsin kakskorda päevas umbes....seega koguaeg läinud nii 4-5ml päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25-100 ml päevas.

Kas keegi teeb järgi?

Sa oled asjast valesti aru saanud, seda ei jooda ;)

(facep)

Ma mõtlesin, et ma olen siin jube joodik oma 8-10ml'ga aga tuleb välja, et mõni mees ei saa selle kogusega hommiku kohvigi joodud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondinalja ka:

Algul ehmatasin ära, et kuidas teised nii vähe tõmbavad, et 2-4ml päevas, et mul läheb ikka tunduvalt rohkem kuigi enda arvates väga suur tossutaja ei ole. Pean iga teine päev täitma ning vahest ka 2 x päevas. Siis vaatas blond mõõdikut, kus 0,2ml kaupa need asjad ... (psühho) No ei ole seda mõistust kõigile jagatud :D

Keskmine siis hetkel 1ml päevas, aga nüüd maitsetega vedelikud käes ja tundub, et kogused hakkavad suurenema :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...