Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Mitu ml päevas kulutad?

Recommended Posts

Guest

Korra päevas täidan oma subtank minit, päris ääreni täis ei kalla. Seega teeb see 4 ml ringis 6ml nikotiiniga vedelikku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

peale DNA40 ja Kayfun V4 soetamist on päevased kogused meeletuks läinud. Eriti hull kui üksi kodus olen. Pühapäev oli lebopäev kodus üksi ja ainuüksi tolle päevaga läks ca 20-30 ml ära :S

 

Mul täitsa oleneb tujust. Mõnikord läheb üks paak tööl ja mõnikord kolm. Üldiselt jääb 5-10ml vahele ja tõusis sinna peale k4 soetamist.

 

Lühidalt - kui kütet paaki osta ei jõua, siis ärge K4 soetage :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

walc, keegi pole sellega veel algust teinud, aga palju tuleb mahla omahinna vahe näiteks 6mg vs 12mg? 0-baasi ja ravimisisaldusega baasi hinnavahe on päris märkimisväärne, võibolla saab seda ka mahla müügihinnas kajastada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

walc, keegi pole sellega veel algust teinud, aga palju tuleb mahla omahinna vahe näiteks 6mg vs 12mg? 0-baasi ja ravimisisaldusega baasi hinnavahe on päris märkimisväärne, võibolla saab seda ka mahla müügihinnas kajastada?

Täpsustad? Mulle jäi natukene arusaamatuks see mõttekäik?! Misasi on ravimisisaldsega baasi hinnavahe? Sa mõtled siin 4mg/ml baasi oma hinda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, mõtlen seda, et mida suurem on mahla ravimisisaldus, seda rohkem on seal ravimisisaldusega baasi ja ravimisisaldusega baas on ju kallim. Seega lahjema mahla omahind tuleb odavam. Iseasi muidugi kas see erinevus lõpptoote müügihinnaga võrreldes nii märkimisväärne on, et peaks hinnapoliitikas kajastuma ja seda küsisingi, et kui suur omahinna erinevus tuleb ;)

 

E: e-kodanik sai asjast õigesti aru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alates septembrist siis tööpäevadel läheb üks paagitäis. Algul aerotank mini 1.5ml?, siis kayfun (nano) ja nüüd eGrip 3.5ml. Päevas. Vastavalt paagi suurusele ka tossutamise sagedus minupuhul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, mõtlen seda, et mida suurem on mahla ravimisisaldus, seda rohkem on seal ravimisisaldusega baasi ja ravimisisaldusega baas on ju kallim. Seega lahjema mahla omahind tuleb odavam. Iseasi muidugi kas see erinevus lõpptoote müügihinnaga võrreldes nii märkimisväärne on, et peaks hinnapoliitikas kajastuma ja seda küsisingi, et kui suur omahinna erinevus tuleb ;)

 

E: e-kodanik sai asjast õigesti aru.

Krt, nüüd suutsin kõik ära kaotada :P

 

Olenevalt maitse kogustest ja ostu hinnast on nikotiin maitsega pöördvõrdelises %-lises seoses.

 

Kui nik on madal, siis toote omahinnast on maitse osakaal suur. Varieeruvad 15....40% vahet minul. Teistel ilmselt erinev.

 

Näiteks (ma enam ei mäleta, suutsin tabeli kustutada) kui 1,8%, siis nik seal 40% ringis ja maitse hind 15% ning 0,6% juures on nik 15% ringis ja maitse hind 35...40% ringis.

 

Kui ma nüüd arvutustes vigu ei toppinud palju

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

[table]
Pealkiri 1
Pealkiri 2
Pealkiri 3
Rida 1
Rida 2
Rida 3
Rida 4
Rida 5
Rida 6
[/table]
 

Meil saab muidu tabeleid ka teha walc foorumis ;) Kui ei viitsi foorumis järge ajada siis siin saad lasta bbcode genereerida mille hiljem pasted lihtsalt http://www.teamopolis.com/tools/bbcode-table-generator.aspx

 

CW3UymI.png

 

Ok. Üritan teinekord jälgida. Praegu 1h tööaega raisatud.

 

Lisan veel, et toote omahinnast ilma tööta jms kuludeta on 1,8% ja 0,6% hindade vahe u. 20...25%.

 

Kui lisada kõik täiendavad kulud, siis see 20...25% osakaal langeb kuskil 5-10% vahemikku, ma peast pakun.

 

Ilmselt müügi eesmärgil on hea esitada kõiki näiteks 3eur, mitte eristada siis 2,70eur(0,6%) ja 3,3eur(1,8%). Vahe on tõesti, aga suhteliselt marginaalne. Ma alguses isegi üritasin seda juurutleda, aga endal läks jube raskeks see järje pidamine. Ilmselt tellijatel ka raske aru saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olgem ausad - peamine kulu ja tasustamiskoht on siiski tööle kulunud aeg - ma tean, et see pole mitte lihtne ja ülejala tehtav tegevus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nende arvutuste mõte on, saada teada palju otsa vändatakse?

Kuna küsiti, siis ma ei näinud põhjust siin miskit vassida. Võtsin oma näite ja arvutasin omahinna %-did, mida sooviti. Kindlasti kannatab sealt tuletada mingid üüratud kasumimarginaalid, sest Porsche Cayenne kaubik on mul juba pre-orderis :D

 

 

Olgem ausad - peamine kulu ja tasustamiskoht on siiski tööle kulunud aeg - ma tean, et see pole mitte lihtne ja ülejala tehtav tegevus.

110% nõus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nende arvutuste mõte on, saada teada palju otsa vändatakse?

 

Mitte päris. Mina selle küsimuse esitasin ja ajendatud oli see väitest, et kui eelarve mahlade jaoks õhuke on, siis ei tasu kangemat clearot osta kuna mahla läheb rohkem(ravimidoos väga ei tõuse kuna võetakse lahjem mahl).

Sellest see küsimus tekkiski, et lahjema mahla omahind on odavam, aga ei teadnud kui arvestatav see vahe kõiki kulusid arvestades tegelikult on.

 

Ehk siis minu eesmärk ei olnud tulla lagedale ajuvaba väitega stiilis kohvikud on liigkasuvõtjad, kui poest paki kohvi ostan, siis saan ju sama raha eest oluliselt rohkem kohvi keeta. Kui sarnasel teemal paralleele tõmmata, siis pigem seda, et liitri hinda vaadates ei ole kohvikus näiteks tavalise kohvi ja espresso hind sama ;)

 

Aga walc andis ka ammendava vastuse.... kui toote lõpphinna erinevus pole märkimisväärne, siis on tõesti asi nii müüja kui ostjate jaoks selgem kui panna üks hind

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palun abi. Mu K4 on vist katki. Ükskõik kui palju ma sinna mahla ka ei kallaks, kõik läheb ära. 

 

su K4-l on ülemises otsas liiga suur auk, toppi see kinni ja mure murtud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

su K4-l on ülemises otsas liiga suur auk, toppi see kinni ja mure murtud (psühho)

eieie, vedelikukontroll keerata kinni!!!!!! (Y) siis ka probleem lahendub koheselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palun abi. Mu K4 on vist katki. Ükskõik kui palju ma sinna mahla ka ei kallaks, kõik läheb ära. 

Raudselt klooni probleem, osta orikas! (psühho):-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

3ml kulub ehk clearo täis 24mg vedeliku. Tavalise ego pulgaga koos ce4 clearoga võisin lasta lõpmatult (rekord 15ml). Peale mod aku peale minekut ja korraliku clearo hankimist tundus kraam vähe kangem ja palju eriti ei tahtnud. 1.5 ohmise clearo ja 6v (peaks olema ~24w) peal on minul see magus punkt ning üle selle hakkab vastu kuigi varustusega saab palju enamat. Kodumaiste poodidega pole tegemist teinud seega tuleb suhteliselt odav see hobi 1l vedeliku saan 50 euri ringis kätte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...