Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Ja ta tõesti aitab...

Recommended Posts

isiklikult õnneks pole ikka veel suitsu teinud. eks vedelikku läheb kõvasti (samas noh suurema vatiga enivei läheb rohkem). hetkel 3 päeva peale 10 ml läinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohe pärast e sigareti ostmist ostsin ka paki analooge sest vana oli otsa saamas ja arvasin, et heal juhul saab mõne suitsu päevas auruga asendada.. see pakk on mul siia maani jope taskus, kile sees :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole küll mingi kopsuarst, aga mida me peaksime siit nägema...(Olen seda juttu juba varem ka lugenud tegelikult. Läks ilusamaks see pilt).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tunnistan nyyd ausalt üles, et tegin joogi puudusel 3 päeva tavalist suitsu. Eile sain sillamäelt paki kätte, segasin segu valmis ja jälle tõrvavaba (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tunnistan nyyd ausalt üles, et tegin joogi puudusel 3 päeva tavalist suitsu. Eile sain sillamäelt paki kätte, segasin segu valmis ja jälle tõrvavaba (Y)

tuleb ikka karistused väljamõelda. krt nagu litsid siin, ei suuda vastu panna (psühho):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ka siin sõbrale aitasin eVici sebida + igasugu vedelikud ja paagid. Eile rääkis, et kui kellegiga koos siis viskab vahel ikka suitsu ette. Krt nagu mingi tattnina kellel vaja cool välja paista. Nah sa paned 160.-euri magama kui tead, et iseloomu ei ole. (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no siin on veel paar tegelast järjekorras juba :D

Eile oli suurem sauna pidu koos jookide ja mölludega, kus päris mitu tegelast suitsetas ja mul ei olnud hetkekski mõttes suitsu uuesti ette panna. Küll aga jooma käigus need kogused suurenevad, väike aku sai tühjaks, sõbra 50% peal väike aku sai tühjaks ja lõpuks viskasin paagi sõbra masinale külge (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tra rsk proovige ise imemata olla 3 päeva, kui kõva suitsumees olnud :x

praegu on hea olla isesegatud virsiku joogiga. Ei taha tõrvapulka (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tra rsk proovige ise imemata olla 3 päeva, kui kõva suitsumees olnud :x

praegu on hea olla isesegatud virsiku joogiga. Ei taha tõrvapulka (Y)

aga sellepärast tulebki vedelike ette varuda, mitte viimasel minutil avastada, et kus nüüd saab... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei olnud. Ma ei taha inimesi pisiasjadega tüüdata. Suits tõesti ei maitsenud ja kui segu valmis sain siis nautisin seda rohkem, kui ühtegi sigaretti oma elus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sai linnapeal tuuseldamas käidud ja polnud tahtmist ka suitsu ette panna. Tinydeali 15 eurine komplekt on täpselt paras joomingule kaasa tirida ja pole kahju ka kui katki läheb või ära kaob.

Ja krt täitsa tore on kui suitsu ei kimu, vaid e sigaretti tirid. Nüüd peaks sporti ka veel tegema hakkama sest se ainuke sport trepist alla suitsule on ära kadunud :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma mõtlesin, et võiks huvipärast see aasta teistmoodi teha.

Suits sai 3dets maha jäetud, alkohol 1 jaanuar ning samal ajal ka kohvi ja energiajoogid (suuremas koguses) e. siis selle aja jooksul ehk 5-10 kohvi ja 2-3 energiajooki ikka olen joonud, et tööl mitte ära surra (kerged unehäired e. ei suuda magama jääda isegi kui kaua üleval olnud ja vara tööle minna). ja siis hakkasin kergelt kangi/hantleid suruma ja kätekõverdusi harjutama - viimase siis 15 pealt saanud 65 peale mis sai üleeile tehtud. mõne jaoks ei midagi aga endal ikka hea tunne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njaaa. Sõjaväkke minnes tegin 3 kätekõverdust, välja tulles üle saja ei viitsinud lugeda enam, nüüd teen jälle vast 3 (N) Aastad ei mõju hästi, kui trenni ei tee (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...