Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Kuidas hiina topcapiga täitmine käib?

 

 

Keeran kaane maha ja täidan. Vedeliku kontroll kinni muidugi. Plastist paaki kasutades ei pea ka originaal capiga seda ülemist junni lahti kruvima. Tank ju põhja küljes kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fake. Opera browser desktopil, mille kohaselt oleks pidanud õlimaaling olema kunas seda viimati kasutati

 

Tegemist on aastate taguste fotodega, kui korralikke tank süsteeme polnud veel välja mõeldud, ning aretus käis läbi foorumite, ning vahetatavatest 18650 akudest võisid und vaid näha. Ülemisel on minu üks esimestest variantidest, mille ma ise pingis alumiiniumist välja treisin. See vedru mis seal läbi mahla paistab on miinuse jaoks. Keskel on 3mm keermelatt, mis on omakorda isekahaneva rüüga isoleeritud mahlast ja kannab endas plussi. Vahetatavateks akudeks sai ostetud LG telefoni omad, mille seinalaadijatest sai nn vahetatava akuga box meisterdatud. Välimused on rõvedad, kuid see ei olnud siis eriti tähtis. Kogu rõhk läks aretusele, et asi üldse töötaks. Põhimõtteliselt on tegemist esimeste sammudega kõikvõimalike tänaste venelaste ja deltade poole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegemist on aastate taguste fotodega, kui korralikke tank süsteeme polnud veel välja mõeldud, ning aretus käis läbi foorumite, ning vahetatavatest 18650 akudest võisid und vaid näha. Ülemisel on minu üks esimestest variantidest, mille ma ise pingis alumiiniumist välja treisin. See vedru mis seal läbi mahla paistab on miinuse jaoks. Keskel on 3mm keermelatt, mis on omakorda isekahaneva rüüga isoleeritud mahlast ja kannab endas plussi. Vahetatavateks akudeks sai ostetud LG telefoni omad, mille seinalaadijatest sai nn vahetatava akuga box meisterdatud. Välimused on rõvedad, kuid see ei olnud siis eriti tähtis. Kogu rõhk läks aretusele, et asi üldse töötaks. Põhimõtteliselt on tegemist esimeste sammudega kõikvõimalike tänaste venelaste ja deltade poole.

See on  hea näide sellest kuidas väga suur osa arengust on tulnud kasutajatelt endalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga vinged nikerdised. Udutas hästi?

Reliikviad on ikka alles ja klaasi taga? Noh et sama sentimentaalse väärtusega kui vanaisa piip ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kael jääb valusaks niimoodi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cloupor mini + K4 ja IPV mini + suvaline kloon. IPV on mulle enam meele järgi. Siiski on Cloupori kiibil paar head funktsiooni. Nimelt up/down nuppude lukustus ja displei pööramine. Takistust loeb IPV Clouporist 0.1 oomi suuremaks.

 

IMG_20150202_173833.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...