Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

UKecigstore'st, koos saatmisega 42.-eurikut.Võtsin ühe ka naisele, aga talle veipimine ikka hästi ei istu, nii et kui huvi siis ühe isendi võin loovutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sul subtank minile mingi tihend ise leiutatud?

Ei ole, see on Kangeri toodetud subtank mini "improved" tihendite komplekt, eraldi juurde ostetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. See, siis aitab mingil moel lekkimise vastu?

 

Sent from my D5503 using Tapatalk

No eks ta ikka aitab, ilma tihendita ju jookseks kui kevadine mahlakask!  :-D Aga tegelikult ma ostes lootsin ka, et aitab subtankidele tavaliste lekkimiste vastu, aga ei! Ainuke praktiline väärtus sellel "kummikrael" on ehk see, et külili asetates klaas ei puutu vastu aluspinda ja täites kui vahelt lekib, siis ei tilgu kohe maha, vaid jääb krae peale. Muud effekti pole küll täheldanud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Siis ei hakka sellega pead vaevama ja ega ta mul enamus ajast lekkevaba ka. Peab lihtsalt üle elama need subtanki "päevad" :-D

 

Sent from my D5503 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjah, mul lekib ta ainult suurte külmadega, nüüd juba peaaegu kevad käes! Ega tasu vaeva tõesti. Pealegi Zephyrust pole õnnestunud lekkima saada. Hetkel sees 0,8 ohm dual coil ja väga hea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, kui guugeldada, siis tuleb ikka päris palju infot selle kohta - muuhulgas ka müra, mida ei tasu tõsiselt võtta. Minul on isiklikud kogemused sellised, et kui väljas läks temperatuur alla -10 kraadi ja õues veipida, siis pärast soojas (põues näiteks) hakkas õhuaukudest tilkuma. Kui Subtanki aga toas ainult kasutada, siis pole ette tulnud. Minul oli kasutuses ainult tehase vertical coil, kuna horizontal (vanemat tüüpi) coil andis dry-hitte. Samuti pole veel kasutanud RBA-d. Räägitakse, et sellega ei olevat probleeme. Väga võimalik, kuna see, mis tilgub on tegelikult kondents, mitte paak ei leki. Näiteks õues veipides on driptip-i alune pärast jummala märg. See niiskus jookseb mööda aurukanalit tagasi coilini ja vertical coilist otse läbi kuni põhjani välja. Jube tüütu!

Samuti on jube tüütu alt täitmine - alati hoia taskus pabersalfakaid ja leida koht kus tilkuv clearo toetada. Sellepärast on Zephyrus ikka jube mugav - täitmiseks ei pea midagi küljest kruvima ja ei leki ka külma ilmaga - tõsi olem kasutanud ainult RBA-d, mitte tehase coile. Hetkel ongi Subtank ainult tagavaraks. Ei saa ary sellest Kangeri-hypest....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vääga meeldiv combo .. coilid on kõverad jah (amatöör olen (psühho) ) aga toimib väga hästi (Y)

Eh ole nad midagi kõverad .... täitsa OK näevad välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel kasutan neid seadmeid, Subtank mini, Smowell DPV-50 ja Nemesis. Ei hakanud sahtli põhjast kõike prahti pildi peale toppima :-). Teisel pildil täna hommikune leke ja kindlasti mahl. Aga eks ta läbi tehase coil-i tuleb jah, sest RBA-ga mul ainult 1 kord selline probleem olnud ja, siis wick-isin s*****i. Ei tea miks telefonist üles laadides pildid külili lähevad

post-3810-0-55066700-1456568281_thumb.jpg

 

post-3810-0-23707100-1456568357_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel kasutan neid seadmeid. Ei hakanud sahtli põhjast kõike prahti pildi peale toppima :-). Teisel pildil täna hommikune leke ja kindlasti mahl. Aga eks ta läbi tehase coil-i tuleb jah, sest RBA-ga mul ainult 1 kord selline probleem olnud ja, siis wick-isin s*****i. Ei tea miks telefonist üles laadides pildid külili lähevad

 

DSC_0566.JPG

 

DSC_0561.JPG

Tee pildid õigetpidi siis pole probleemi (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igapäevane komplekt koguvõimsusega 155 W.   ;) 
 

Kõik, mis paakides on ka päevaga ära kulub, kuid keskmine vajab paari lisatankimist, et õhtusse jõuda      ;-)

post-3325-0-47963200-1456587945_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modereerisin 2 lehte lekkimisteemat prükkarisse. Teie jaoks on uus teema alustatud, laske seal edasi.

 

Siia jäävad ainult pildid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meisterdasin just lihvimisklotsist paakidele hoidiku ja mõtsin siis, et teeks kolast ühe pildi ka.

post-3390-0-35157900-1456667232_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...