Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

Vivi Nova clearomizer

Recommended Posts

Ja sa väidad, et näiteks 7W peal 4 sekundit tõmmates niiöelda kolmas kord ei ole mittemingit kärsakat või /kibedatvastikut maitset kurgus? muidugi kui sa otse alla ei tõmba siis ei saa aru.

Praegu siis jutt STV'st nende uute coilidega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7W saan kibedat kurku aga 8W on ok (2.6oomi näitab hetke).

Mul rohkem see häda asjaga, et eeldasin paremat asja kui Ver1 oli aga ei ole. Ah las olla, ei taha teisi oma kibestusega eemale peletada aga kes tahab proovida siis soovitan Spezziga ühendust võtta http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1702

Vähe kallim variant kui see king e sigari oma aga saab 2 lisa coili ka kaasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kas see käib 100% teemasse, aga "Vivi Nova" nime all sai tellitud selline jublakas: http://peleon.pl/product.php?id_product=1952. Täpsem nimerus on pakendil "aClear variable clearomizer", näeb struktuurilt välja sarnane Vivi Novaga, vahetatavad coilid jne, aga metallist huulik. Proovisin seda oma clearodest viimasena, ja jääb tunne et mingi kahtlane õli maitse tuleb kui tõmmata. On kellegil olndud analoogseid kogemusi? Või midagi sarnast mõne teise clearoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegu ei ole originaaliga vaid koopiaga. Asja miinus on siis see, et tal õhuvõtuava samuti seal keerme peal nagu V3 aga tal ainult üks. Aga võimalik on ka teine juurde puurida.

Kas sa uuele coilile dry burni tegid? Neil mingi keemia seal põleti peal ja see oleks soovitav maha pesta.

Sõbrale tellitud GS V-core jõudis kohale ja see peaks parem olema kui see aClear

 

Posted Image

 

Arvatavasti on sama hea kui king e sigari oma kuna ehitus suht 1:1le aga tuleb pakendis koos 2 lisa coiliga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih STV käes - proovitud - TÄPSELT sama nagu minu vivi mini. tegin ühe õhuaugu õrnalt suuremaks ja ideaalne. tossab kui vanakurat, mõnus tõmme. maitset on oiplääää (samas tuleb tunnistada tank + carto on nätukene rohkem).

 

Ei oska nagu põhjuseid leida miks kellelgi teisel ei tööta nagu peaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kahtlustan, et mu probleem oli seotud sellega, et nupp oli kogemata mõnda aega alla vajutatud.

Täna mingil hetkel märkasin, et nupp on taskus alla vajutatud ja clearo sisiseb. Edasised sümptomid olid samad - kõrbemaitse, tossupuudus.

Mõni aeg loksutamist ja seismist, kõik jälle korras. (Y)

Seega ise loll, nagu enamasti :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei oska nagu põhjuseid leida miks kellelgi teisel ei tööta nagu peaks.

Pigem ei meedli selle jubina tujud, hetkel 3 päeva Vision Eternity kasutanud ja lihtsalt võimas. Ei ole vahet kui palju ja kui pikkasid matse ma tirin, no ei tule kärsakat. STV on hea, aga saaks parem olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis selle Vivi Novaga siis on, töötab või ei tööta või ei tööta need Peleoni omad ja nagu ma aru saan on parem kui õhuvõtt toimub mitte alt keerme juurest vaid ülevalt rõnga pealt

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks ma ikka pean tellima omale ka, Peleonis on üks rõnga peal oleva õhuvõtuavaga, kui parafraseerida tuntud ütlust siis oma suu on kunn :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks ma ikka pean tellima omale ka, Peleonis on üks rõnga peal oleva õhuvõtuavaga, kui parafraseerida tuntud ütlust siis oma suu on kunn :D

Sõbrale sai see http://peleon.pl/product.php?id_product=1702 tellitud. Toimetab täitsa normaalselt.

Seda ma mõtlesingi, teistel on õhuvõtt sealt keerme juurest, Soomlastel on pea topelt kallim, vaevalt, et topelt parem

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks ma ikka pean tellima omale ka, Peleonis on üks rõnga peal oleva õhuvõtuavaga, kui parafraseerida tuntud ütlust siis oma suu on kunn :D

Sõbrale sai see http://peleon.pl/product.php?id_product=1702 tellitud. Toimetab täitsa normaalselt.

Seda ma mõtlesingi, teistel on õhuvõtt sealt keerme juurest

jh, suht ok asi. Osta veel nööri ja traati, ja oledki kuluosadega mäel (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name=

Seda ma mõtlesingi' date=' teistel on õhuvõtt sealt keerme juurest[/quote]

jh, suht ok asi. Osta veel nööri ja traati, ja oledki kuluosadega mäel (Y)

 

Nii ma mõtlesin jah (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuna olen toda paar korda saanud imeda ja siis tundus väga hästi töötavat, aga sõber helistas hiljem, et saab vähe kärsakat (tal oli segu koostis vale) siis ei julge soovitada päris mitut võtta.

Endal on mul need http://epapierosylodz.pl/p/41/1080/cart ... izery.html sai korraga 4tk võetud, 2 endale ja kaks sõbrale ja need toimivad küll supper hästi. Hind ka muidugi 4 euri kopikatega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...