Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

No on olnud selliseid, millel decki kruvid puudu, on olnud ilma keermeta täiteauke või decki kruvi auke jne jne.

Oeh mis siin siis ikka muud kosta kui jumal hoiab lolle ja joodikuid. Mul kõik korras olnud tehke omad järeldused :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist kõigile!
Ostsin endale 2 kuud tagasi Skysmoke legendi. Algusest peale on olnud probleeme sellega et sinna aku `kambrisse` koguneb vedelikku koguaeg ja hakkab ka suhu tulema seda. Tossu tuleb ka vähe võrreldes teiste piipudega (mida olen näinud teistel tänaval). Nüüd täna hakkas eriti vähe tossu tulema, vahetasin aurusti ära ja ikka vähe.. 
Nüüd viskas kopa ette see ja sooviks midagi uut endale soetada.
Mõtted mõlguvad nende `box`laadsete asjade peale. Tahaks midagi töökindlat ja lihtsat mis toodaks palju tossu. Hind võiks jääda 50-70 euro juurde.
Saaks keegi soovtada mingit komplekti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid jah, soovitan siiski foorumis ringi liikuda, lugeda ja teha endale põhi selgeks, ohutus ennekõike. Skysmoke on hoopis teine jutt, ei hakka rohkem kirjutama. Aga uuri foorumit, käi teemad läbi ja siis saad ehk parema pildi ette

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://spezz.ee/et/stardikomplektid/573-kanger-subox-mini-starter-kit.html

Mõtlesid sa seda selle all?

Ma neid läbi kamminud küll, aga ei tea mida sealt osta. mis hea mis mitte

Ja me ei oska ka vastata sulle täpselt, mis on sulle hea või mis mitte....

 

 

Sa pead otsima ja katsetama. Kõige lihtsam on füüsilisest poest otsida abi - näiteks epiip.

Samuti võid kuulata kõigi siinsete soovitusi.

 

Mina näiteks olen VÄGA oldschool, kuid ma ei näe mingit vajadust uuema vastu. 

VS+K4 toimib nagu õlitatult. Maksis omal ajal korraliku kopika, kuid ei kahetse sentigi sellest. 

Kuna toimib ja teisi pole proovinud, sis ei oska nutta ka uue ja fäänsima modi järgi. 

Plussid - vahetatav aku (kuigi ma ei vaheta), usb-passthrough (vist juba kõigil), wireless laadimine, klaasist clearo, hea maitse, lihtne kasutada, töökindel ja veelkord - fucking hea maitse annab edasi see kooslus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist kõigile!

Ostsin endale 2 kuud tagasi Skysmoke legendi. Algusest peale on olnud probleeme sellega et sinna aku `kambrisse` koguneb vedelikku koguaeg ja hakkab ka suhu tulema seda. Tossu tuleb ka vähe võrreldes teiste piipudega (mida olen näinud teistel tänaval). Nüüd täna hakkas eriti vähe tossu tulema, vahetasin aurusti ära ja ikka vähe..

Nüüd viskas kopa ette see ja sooviks midagi uut endale soetada.

Mõtted mõlguvad nende `box`laadsete asjade peale. Tahaks midagi töökindlat ja lihtsat mis toodaks palju tossu. Hind võiks jääda 50-70 euro juurde.

Saaks keegi soovtada mingit komplekti?

 

Vaata epiip. ee fb lehele sai just korralikult kokkusobivad combod sinna üles riputatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei! 

Ostsin oma teiseks piibuks smok x priv baby kit koos tfv 12 prince. Eimesest piibust (joyetech ego aio) jäi mingi vedeik üle mis kohe sisse valasin.  Aga uue masinaga ajab nii julmalt köhima.  Proovisin küll erineva võimsusega aga midagi ei aidanud. Jube kõrilõhkuja. Seal menüüs veelgi seadeid mida näppida. Aga kuhu poole sihtida. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sa veibid otse-kopsu või suhu-kopsu?

Kui suhu-kopsu siis ajab see aurustaja loomulikult köhima ja võime aplodeerida müüjale, kes sulle seda soovitas (See on ka üks peamisi põhjuseid, miks suitsetajad e-sigaretile ei jää, sest neile “ei sobi see”). Otse kopsu aurustajad ei sobi suhu-kopsu veipimiseks. 

Kui tarbid otse-kopsu, siis ehk on vedelik liiga vedel? Mis vahekord on sellel PG/VG?

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 tundi tagasi, rundll kirjutas:

Hei! 

Ostsin oma teiseks piibuks smok x priv baby kit koos tfv 12 prince. Eimesest piibust (joyetech ego aio) jäi mingi vedeik üle mis kohe sisse valasin.  Aga uue masinaga ajab nii julmalt köhima.  Proovisin küll erineva võimsusega aga midagi ei aidanud. Jube kõrilõhkuja. Seal menüüs veelgi seadeid mida näppida. Aga kuhu poole sihtida. 

Ära muretse, sinu kopsud pole nii võimsa masinaga harjunud (minu algus võimsama masinaga oli sama). Kindlasti veibi lahjemat e-vedeliku, coili takistust valides ära kohe alguses hullu panema hakka, 0,3ohmi peaks piir olema ja vedelik võiks olla 70vg30pg või max vg. Sellest hoolimata vajavad kopsud harjumist aga need harjuvad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitse järgi käib üldiselt, vähemalt minul. Clearo/Atomizeri all pead sa silmas sees coili ilmselt. Siuke 2 nädalat on ma arvan keskmine coili eluiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...