Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

PM saadetud.

 

Okei, ehk siis maitsega on nii nagu kõigi maitse asjadega. Peab leidma lihtsal selle ühe, mis endale meeldib ja see käib katseeksitusmeetodiga. Siiski jään endale kindlaks, et tellin mentooli kindlasti ja ehk võib olla midagi veel. Need vedelikud ei tundunudki nii kallid kui arvasin ja mujalt näinud olen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubaka lubadus seal on sama, mis abielu sõlmimisel, et saab alati siis kui tahad (facep)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, okei. 

Täna õhtul jääb veel siiski ost tegemata, aga vaatab ehk homme õhtul siis. Info kogus on suur ja valikuid on ka mitu.

Eks homme üritan üle tsekata asjad ja siis edasi tegutseda :)

 

Aitähh kõigile info ja abi eest! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub nagu õige teema olevat, kuna eelnev kogemus puudub ja samas mingi ostunimekiri on koostatud. Tahaks üle küsida enne tellimuse tegemist kas kõik vajalik alguseks on olemas, korralik ja sobib ka omavahel kokku? Kas aku ja clearo vahele oleks hea ka mingi ilurõngas osta?

 

Praeguseks siis valinud sellised asjad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul üks Kangeri protank on ja visuaalselt sobib ego pulga otsa nagu sea selga sadul kuigi tehniliselt pole probleemi seda seal kasutada. Kas see küsija poolt viidatud aerotank on pisem ja ilusam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul üks Kangeri protank on ja visuaalselt sobib ego pulga otsa nagu sea selga sadul kuigi tehniliselt pole probleemi seda seal kasutada. Kas see küsija poolt viidatud aerotank on pisem ja ilusam?

http://www.ivapour-elixir.co.uk/media/catalog/product/cache/3/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/i/m/img_1560_1.jpg

Ja see ka: http://ukvapers.org/Thread-Aerotank-Mow-Emow-1300

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul üks Kangeri protank on ja visuaalselt sobib ego pulga otsa nagu sea selga sadul kuigi tehniliselt pole probleemi seda seal kasutada. Kas see küsija poolt viidatud aerotank on pisem ja ilusam?

 

Kahjuks ei olnud neid samas toonis võtta. Oleks eelistand mõlemad must või mõlemad hõbe. Aga nii palju kui uurisin, siis ei tohiks väga halb välimus siiski jääda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, ma väheke uueke üldse vaipimise valdkonnas...

 

<edited 21.10>

Update:

 

Tänan armsa, vastutuleliku tähelepanu eest.

 

MVP2 käes mõnda aega juba, Taifun GT tellitud. Niko mahlade küsimus oli mõeldud suitsetajale, aga mitte mulle endale. Ahelsuitsetamisega ja niko mahladega ei tegele, paar 0mg mahla proovitud, kurgulaksu tunne hea, auru tuleb piisavalt.

Muretsemise puhul mu hingeelu pärast palun kes soovib, las kerib 10-30a tagasi ja vaatab peeglisse enne esimest analoogi mahvi.

 

Scualliga nõus - "ära alusta".

 

Next topic please ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, ma väheke uueke üldse vaipimise valdkonnas, viin hetkel end kurssi, suitsumees ei ole. Aga

meeletu kiusatus on vaipima hakata, nt vesipiibu kogemusest ütlen et meeldis.

 

Olen mitmed päevad netis surfanud antud teemas ja silmamunad punaseks lugenud.

 

Paneks mõned algaja küsimused, ehk keegi võtav vaevaks vastata :)

 

1. Algaja modiks prooviks itaste MVP 2.0, kuna alustuseks ei tahaks eraldi akudega väga tegeleda,

viiks end kurssi esialgu põhiasjadega nagu mod/clearo/coilid/vedelikud/kasutamine. Oleks mõistlik Spezzi kaudu

tellida Peleonist? :) Hiina e-poodidest tellimine teeb mind hetkel veits ebakindlaks.. võibolla vaataks sinna

suunas kui lisa peaks soetama hakkama..

 

2. Lisavarustuse küsimuses, a la clearod, coilid - olen ilmselgelt juhm. Kas MVP komplektis kaasasolev iClear

30 on piisavalt hea? Oleks mõtet mõni lisaclearo juurde võtta, kus hoida eri vedelikku?

 

3. Kuidas nõrga-keskmise nikotiiniga vedelike saadavusega Eestis on ? Kui tahaks proovida..

 

4. MVPd kasutades kindlasti oleks hea kui kuluvaid osi saaksin mõistlikult sujuvalt Eestis osta,

poest või veebi kaudu tellides..

Soovitage, kelle juurest saaks kiiremalt head vedelikku ja vidinaid, coilid jne ? Spezz jälle? ;)

 

5. MVP omanikke on ? Kuidas aku on pikemaajalise kasutusega vastu pidanud ? Aastaga ja rohkem ?

 

PS: Asun Tallinnas.

 

PS2: olen piilunud ka iTaste VTR-i, mille ehitus hullult meeldib ja kobakas (olen suuremat kasvu isane),

selle kasutamine ei oleks probleem.. aga ebakindlaks teeb akude vajadus ning nende laadimine..

viib hinnasildi kõrgemaks.

I

 

Ma muud juttu ei hakka kommenteerima kuna MVP'ga kogemust ei ole aga kui sa suitsu mees ei ole siis mille kuradi pärast sul nikotiiniga vedelikku on vaja? Ära ole rumal! Võta nikovabad mahlad tänad ennast, mind ja taevast, et ennast sinna lõksu ei tõmmanud! =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, ma väheke uueke üldse vaipimise valdkonnas, viin hetkel end kurssi, suitsumees ei ole. Aga

meeletu kiusatus on vaipima hakata, nt vesipiibu kogemusest ütlen et meeldis.

Ära ole loll. Kui suitsumees pole siis mata kõik edsised mõtted maha.

Nikotiin ON sõltuvust tekitav ja mürgine, punkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, ma väheke uueke üldse vaipimise valdkonnas, viin hetkel end kurssi, suitsumees ei ole. Aga

meeletu kiusatus on vaipima hakata, nt vesipiibu kogemusest ütlen et meeldis.

 

Nui nah sa üldse näpid seda tavaari, kui sa siiani prii oled olnud? Otsi endale mõni muu hobi, tekib tulevikus vähem probleeme. Saa oma kiusatustest üle. Osta omale parem kilo porgandeid ja näri neid. Teed endale suure teene. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitte et ma nüüd soovitaks kellelgi e-suitsu ostma hakata kui enne analoogi pole tõmmanud, aga mis probleeme sellest siis väga tulla võib kui 0 vedelikku aurutada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikotiin on mürk ja kahjustab sinu tervist vähemal või suuremal määral lõpuks ikkagi.

Miks enamus aurajatest rõõmustab kui neil õnnestub tasapisi nikotiini sisaldust vedelikus vähendada?

Milleks on endale vaja juurde tekitada (järjekordne) sõltuvus, mille ori olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ega mõistusega peab seda müüki ka võtma ikka.

See ei ole suitsetamisest loobumine - see on tervislikum alternatiiv.

Mittesuitsetajale ütleme alati, et ei ole vaja alustadagi. Seda enam, et siin räägitakse meedias, et see on nö "hüppelaud" analoogile.

Huvitav muidugi, kes peale mingit RY4 või mango tarbimist seda rõvedat tõrvapulka tegema hakkaks...

 

Aga jah, hobisid on maailmas sadu ja tuhandeid. 

Õpi piljardit, vii naisele lilli, osta wii. Mida iganes :)

 

Head,

MA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...