Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

tere, olen siin algaja sellel teemal ning huvituks palju üks korralik komplekt maksma läheb? Ei otsi nüüd kõige high-end asja kuid midagi mis töötaks ja oleks kvaliteetne ning millega ei ole mingit jampsimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tere, olen siin algaja sellel teemal ning huvituks palju üks korralik komplekt maksma läheb? Ei otsi nüüd kõige high-end asja kuid midagi mis töötaks ja oleks kvaliteetne ning millega ei ole mingit jampsimist.

Kui sa selle sama teema siin algusest peale läbi lugesid, kas mingeid mõtteid ei tekkinud? Kõik on sõltuvuses eesmärgist, senistest harjumustest ja rahakotist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

normaalsed stardikomplektid on välismaalt tellides ~€35 kus sisaldub paark 1Ah+ akut, korralik clearo ja muu vajalik pudipadi (kuskilt esigareti poest või nicorexist ostes saad sama asja €100 eest koos aegunud clearoga)

edasijõudnuma aparaadid on ~€100 mis tavaliselt komplekteeritakse ise kokku, sisuks VV/VW mod kere, paar 2Ah+ akut, keskmise hinnaga RBA, muu pudipadi

muidugi on ka võimalik veel kallimaid asju osta aga aurustamis elamust selle arvelt juurde ei tule, kallimad asjad on keskendunud kestvusele, viimistlus/materjali kvaliteedile jne.

 

stardikaga saad jampsimist nii palju, et keskmiselt kord nädalas läheb tunnike clearo defektide parandamiseks.. muidugi kui rahakott kannatab võid lihtsalt uue clearo/clearo pea otsa keerata

edasijõudnuma aparaatidega saad alguses nii palju jamamist, et esimesel nädalal putitad seda rohkem kui reaalselt tõmbad. Hiljem saab läbi hooldusega iga paari kuu tagant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stardikaga saad jampsimist nii palju, et keskmiselt kord nädalas läheb tunnike clearo defektide parandamiseks.. muidugi kui rahakott kannatab võid lihtsalt uue clearo/clearo pea otsa keerata

edasijõudnuma aparaatidega saad alguses nii palju jamamist, et esimesel nädalal putitad seda rohkem kui reaalselt tõmbad. Hiljem saab läbi hooldusega iga paari kuu tagant.

Ise küll sellist õudust läbi elanud pole :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Ash: "tere, olen siin algaja sellel teemal ning huvituks palju üks korralik komplekt maksma läheb? Ei otsi nüüd kõige high-end asja kuid midagi mis töötaks ja oleks kvaliteetne ning millega ei ole mingit jampsimist."

 

Kui ei soovi pisimatki jampsimist ja oleks kvaliteetne, siis kõik on võimalik siit Eestist ühe päevaga kätte saada. Tuginen isiklikule kogemusele.

Modiks soovitan http://www.fastvape.eu/innokin-itaste-e ... -p-67.html , hind 64.99

Clearoks soovitan http://www.fastvape.eu/innokin-iclear-p-4.html hind 8.99

Akulaadijaks soovitan http://www.fastvape.eu/nitecore-intelli ... -p-56.html hind 17.99

Ja vähemalt 2 akut http://www.fastvape.eu/efest-imr18350-8 ... -p-35.html ühe hind 5.99

 

Tõsi on muidugi see, et kõik neid saab otse osta ka Hiinast ühtekokku ca kolmandiku võrra odavamalt, kuid peab ca 3 nädalat ootama, vaid akusid enam ei saa, veidi vedelikke ka. Kuid minu meelest pole eriti mõtet. Nii et peab arvestama ca 120 eurose väljaminekuga, mis ei tohiks ühekordse investeeringuna tavasuitsude asemel olla ületamatu summa. Edasi ei kulku vedelike peale rohkem kui ca 10 eurot kuus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan Jazzilt 2 Itaste vv v3 võtta(valget). Otsa Iclear 16 või Vision VT. Parima hinna ja kvaliteedisuhtega VV/VW minu meelest.

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitaks ka Itaste VV V3e... Siiamaani ainukeseks puuduseks et alla 1Ohmiseid coile ei tunnista.... Muidu täiesti (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma esitan nüüd mingi ultra-noobi küsimuse. Nimelt, on CE5 komplekt ja teine vedelikutäide sai hiljuti läbi. Mind huvitab, et mis juhtub, kui sinna tanki mingi uue maitse valan? Ses suhtes, et kui palju eelmine maitse läbi kumab või millist tulemust oodata?

Kaua üldse üks aurusti komplekt peaks vastu pidama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miksib kindlasti, sõltuvalt, kumb on dominantsem. Pesemine aitab, otsi foorumist.

Pmt töötab niikaua kuni auru tuleb. Aga mingisthetkest hakkab maitsele mõjuma, ladestunud vedelik jne.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma esitan nüüd mingi ultra-noobi küsimuse. Nimelt, on CE5 komplekt ja teine vedelikutäide sai hiljuti läbi. Mind huvitab, et mis juhtub, kui sinna tanki mingi uue maitse valan? Ses suhtes, et kui palju eelmine maitse läbi kumab või millist tulemust oodata?

Kaua üldse üks aurusti komplekt peaks vastu pidama?

pese clearo ära, kuivata ja kõrveta wickid kuivaks. Kuid siiski võib veel eelmise vedeliku maitset tunda, kuid see läheb kiiresti minema(sõltuvalt mis vedelik ennem sees oli)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge, tänud, võtan arvesse. Aga muidu, tõmbasin esimese täite kirsimaitselist läbi, täiesti tühjaks, kuid pesusid-kuivatusi ei teinud. Täitsin uuesti cola-maitselise veega ja üldiselt ei kurda. Ilmselt sõltub maitse intensiivsus jms ka seadmest, mis teda kuumutab jne. Igatahes, alguses meenutas maitse pigem kondentspiima kui colat :D aga lõpuks jäi see maitsevarjund tahapoole. Kuna mõlemad peaks olema hapuka mekiga, siis ilmselt ei annagi väga koledat maitset, kui eelnev vedelik on olnud samalaadne.

 

Üks algajalik küsimus veel. Nimelt, kas see, et suits suus kipitab, võib olla sõltuv vedeliku kangusest? Pean silmas nikotiinisisaldust vedelikus. Esimene vedelik oli mul 16, nüüd 18mg. Alguses suus ega kurgus sellist teravustunnet ei olnud. Nüüd on. Või võib olla see tingitud sellest, et suu ja limaskest on ärritunud? Üldiselt veel otsin enda tüüpkangust, maitset ja kasutussagedust. Viimasest tavasuitsust on möödas rohkem kui kolm kuud ja kuni tolle hetkeni oli keskmiseks lemmiksuitsuks pigem kuldne camel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haigus aitab ka korralikult kurgulaksule. Mul kurgulaks köhaga ikka korralikult boostitud.

 

Muidu tuleb selgeks teha jah, et mis suitsu juures sinu jaoks primaarne oli. Mina isiklikult tunnen, et ilma tossuta pole nagu asja...seega töötan ennast tossu poole. Maitsed suht poogen. sellised mehisemad mekid on hingele ligidasemad, aga mitte liiga vänged. puuviljasid väga ei tarbi...kui siis tubakaga segamini. Aga ma olin ka kunagi lightsi tossutamas - pakk kuldset marpsi päevas. Nüüd läheb umbes pool 3-3.5ml paagist 1,2% vedeliku per day.

 

Soovitan üldiselt hoida enam-vähem sama maitset...see pesemine on ka nii ja naa. Aitab paljude maitsete juures, kuid ilmselt bubble gum-i sa välja ei pese...ei põleta ega ka võlu. Odavam on uus paak võtta ja vanale tikku näidata. (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüdseks näeb monstrum vot selline välja.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

https://www.fasttech.com/p/1448001

Endal saabus seesamune Protank kloon, võtsin ka 5 vahetuscoili. Esmapilgul tundub, et funktsioneerib täitsa okeilt. 1300 eGo-T aku küljes.

 

Posted Image

Nagu pildilt näha, jäi mul "beauty ring" tellimata (psühho) Sai ka nende jaoks tellimus esitatud, varsti peaks veidikene kobedam välja nägema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monstrum on tõesti õige sõna....

Hangi mod selle alla, näeb välja muidu teine nagu....

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

 

Edit: Sain lõpuks sõbrale kah aru pähe pandud. Tellis buytec.eu´st Vamo V3 endale, kunas ega need ego pulgad midagi erilist pole. Ka STV, mida siit bronnisin, läheb talle, las saab korraliku kogemuse osaliseks (esiga)

Ennem sai ka vend ümber veenda, et ta jummala eest uut pliiatsit endale ei soetaks, toetasin natukene intressita laenuga ja sa SID omanikuks.

Manti oli midugi rohkem kaasas aga eks ka kompl maksis rohkem kui ta tagasi peab maksma.

Et MOD´id rahva sekka! :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, ei saa mitte vaitki olla:

Mul peaks olema veel klaasfiiber riiet ja epo vaiku, ning ehk ka eri jämedusega liivapaberit leiab, saad jämedamaks teha, ikka jube imelik näeb välja.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida rohkem informatsiooni otsin, seda kirjumaks pilt muutub (palun ärge pahandage, et küsin :?: ).

 

Pole varem kokku e-sigarettidega kokku puutunud. Millist komplekti soovitate? Hinnapiir kuni 40€, parim oleks <20€.

 

Eelistused:

1) Soovin kindlasti komplekti, et võtan pakendist välja, äärmisel juhul ostan vedeliku, ja hakkan nautima.

2) Esimese komplekti ostaksin pigem proovimiseks, juhul kui meeldib, investeerin tulevikus kvaliteetsemasse - palun ärge pakkuge kallimaid, vaid soovitage hinnapiiris parimaid.

3) Eelistan Eestist osta.

 

Oma peaga ostaksin http://foorum.e-suits.eu/m-lai-valik-e-sigarette-ja-tarvikuid-t687.html CE4+ komplekti, kas sobiks mulle? Lisaks, kas seda saab kasutada laadimise ajal? Kui ei, siis kust leida lisaaku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida rohkem informatsiooni otsin, seda kirjumaks pilt muutub (palun ärge pahandage, et küsin :?: ).

 

Pole varem kokku e-sigarettidega kokku puutunud. Millist komplekti soovitate? Hinnapiir kuni 40€, parim oleks <20€.

 

Eelistused:

1) Soovin kindlasti komplekti, et võtan pakendist välja, äärmisel juhul ostan vedeliku, ja hakkan nautima.

2) Esimese komplekti ostaksin pigem proovimiseks, juhul kui meeldib, investeerin tulevikus kvaliteetsemasse - palun ärge pakkuge kallimaid, vaid soovitage hinnapiiris parimaid.

3) Eelistan Eestist osta.

 

Oma peaga ostaksin http://foorum.e-suits.eu/m-lai-valik-e-sigarette-ja-tarvikuid-t687.html CE4+ komplekti, kas sobiks mulle? Lisaks, kas seda saab kasutada laadimise ajal? Kui ei, siis kust leida lisaaku?

Peleon iClear16 stardikomplekt - komplektis 2 e-suitsu 1100mAh akude ja iClear16 clearodega, kaelaskandmise pael, seina+USB laadija, karp kaasaskandmiseks, 10ml pudel vedelikku allolevast valikust. Komplektid musta värvi. Hind 37€.

post435.html#p435

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleon iClear16 stardikomplekt - komplektis 2 e-suitsu 1100mAh akude ja iClear16 clearodega, kaelaskandmise pael, seina+USB laadija, karp kaasaskandmiseks, 10ml pudel vedelikku allolevast valikust. Komplektid musta värvi. Hind 37€.

post435.html#p435

Tellitud, tänan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...