Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

T3 clearo ja mõned coilid veel tagavaraks

T3 ei ole parim valik, sest ei saa kasutada universaalseid (odavamaid) coile. Soovitaks võtta Evod või suurematest T3S/MT3S ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nüüd on taas olnud meelemuutus. Esimeseks saab siis ikkagi Vamo V2 ja kui kasutaja JazZ e-poest saab foorumi rahvas 10% alet ka, siis ei pea seda kuskilt kaugemalt ka laskma tellida. Küll aga huvitab, et kas see Panasonic NCR18650B 3400mAh 3.7V Li-ion Aku samast e-poest sobib ka sinna sisse? Kirjas on, et 18650 sobib, aga see on 18650B. Ja kui see sobib, siis kas Vamol peab olema see lisapikendus kinnitatud sellega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõlemale küsimusele on vastus jaatav. B peaks tähistama lihtsalt aku mahtuvust. Kui soovid kasutada Vamot lühemas versioonis, siis vajad ka lühemat akut - 18350

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nüüd on taas olnud meelemuutus. Esimeseks saab siis ikkagi Vamo V2 ja kui kasutaja JazZ e-poest saab foorumi rahvas 10% alet ka, siis ei pea seda kuskilt kaugemalt ka laskma tellida. Küll aga huvitab, et kas see Panasonic NCR18650B 3400mAh 3.7V Li-ion Aku samast e-poest sobib ka sinna sisse? Kirjas on, et 18650 sobib, aga see on 18650B. Ja kui see sobib, siis kas Vamol peab olema see lisapikendus kinnitatud sellega?

See Panasonic'u aku sobib.

Lihtsalt infoks, kui teed tellimuse täna enne kella 14:00 siis paneme paki täna teele ja SmartPost'iga peaks homme kohal olema.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma praegu merel ja septembri keskel alles lastakse kodumaale. Kuidas sul muidu garantiiga? Mõtlen ikka, et tellin natuke enne, kui koju saan. Selleks ajaks äkki uued ja paremad peale tulnud, siis ehk see hinda ka veel korrigeerinud V2-el. Kas sul muidu kinni ei saa panna ühte ( MOD-i + laadijat + 2x Efest IMR18350 800mAh + 1 x Panasonic NCR18650B 3400mAh )? Olen 100% ostja. Ja kui ostuks läheb, võtan sult mingid clearod ja muu vajaliku ka kohe sama pakiga kaasa. Nende kohta pean praegu vähe uurima veel. Igaljuhul, kui saad kinni panna, pane ja kui ei, siis loodan, et septembri keskel sul veel neid liigub. Praegu mõtlen korra uurida, et ehk valiks siit ka midagi Vamole ümber selleks ajaks : http://www.jwraps.com/category_s/1820.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma praegu merel ja septembri keskel alles lastakse kodumaale. Kuidas sul muidu garantiiga? Mõtlen ikka, et tellin natuke enne, kui koju saan. Selleks ajaks äkki uued ja paremad peale tulnud, siis ehk see hinda ka veel korrigeerinud V2-el. Kas sul muidu kinni ei saa panna ühte ( MOD-i + laadijat + 2x Efest IMR18350 800mAh + 1 x Panasonic NCR18650B 3400mAh )? Olen 100% ostja. Ja kui ostuks läheb, võtan sult mingid clearod ja muu vajaliku ka kohe sama pakiga kaasa. Nende kohta pean praegu vähe uurima veel. Igaljuhul, kui saad kinni panna, pane ja kui ei, siis loodan, et septembri keskel sul veel neid liigub. Praegu mõtlen korra uurida, et ehk valiks siit ka midagi Vamole ümber selleks ajaks : http://www.jwraps.com/category_s/1820.htm

Okei, ma lihtsalt mõtlesin et asjaga on kiire (nagu tavaliselt).

Kuna FastVape e-poe taga on reaalne registreeritud ettevõte, siis kehtivad sealt ostes kõik seadusega ettenähtud tarbija õigused. Ehk siis pretensiooni esitamise aeg on 2 aastat.

Ma üritan neid koguaeg laos hoida, seega ei näe väga mõtet ühte spetsiaalselt hoidma hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see sobib, aga 18650 on jah see pikeb versioon.

18350 on lühem versioon

pmst ongi need numbrid mõõduks, 6/3 on pikkus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga lühidalt mix see jura on? Ostsin naisele korralikuma: eCic head, iClear30, ning aku 900 mAh. Naisele ei meeldi, et see asi nii suur on... tema oleks tahtnud sellist pisemat, mis levinum on. Ütles, et see ei mahu ju talle isegi käekotti. Kui aus olla, siis näeb tõesti välja nagu mingi mõnupulk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga lühidalt mix see jura on? Ostsin naisele korralikuma: eCic head, iClear30, ning aku 900 mAh. Naisele ei meeldi, et see asi nii suur on... tema oleks tahtnud sellist pisemat, mis levinum on. Ütles, et see ei mahu ju talle isegi käekotti. Kui aus olla, siis näeb tõesti välja nagu mingi mõnupulk.

Ega ei saagi väita et see jura on, lihtsalt hind võiks natuke mõistlikum olla. Soodushind on natuke kallis ja tavahind on üle mõistuse kallis :)

Kui pilt on õigest asjast, siis tundub sellel vanem lühikeste tahtidega clearo olema, see ei toimi eriti hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain kah siis raha raiskamisega hakkama ja ostsin endale sky-smoki ego. Aga kas selle akule kannatab peale panna iclear30ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka saad ja eks ta töötab ka, aga sellised suured clearod ei ole ego pylkade otsas head, kuna nad on rasked ja loksutavad korpuse küljest selle nupuga osa lahti

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain kah siis raha raiskamisega hakkama ja ostsin endale sky-smoki ego. Aga kas selle akule kannatab peale panna iclear30ne?

Ikka saab, aga iClear 30 on jämedam, seega väga ilus see ei jää.

Lisaks vajad eGo keermekaitset, et asi vähegi viisakam välja näeks.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vision VT oleks hea valik.

Posted Image

Spezzil on need tavaliselt ka sahtlis olemas ja hinnaks 6 eur. Olen proovinud seda EGO aku otsas ja ütleks, et see on kasutamisel päris sarnane Vivi STV-ga eVic küljes (viimane komplekt siis minu lemmik).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vision VT oleks hea valik.

Posted Image

Spezzil on need tavaliselt ka sahtlis olemas ja hinnaks 6 eur. Olen proovinud seda EGO aku otsas ja ütleks, et see on kasutamisel päris sarnane Vivi STV-ga eVic küljes (viimane komplekt siis minu lemmik).

Ka minu lemmikuks Vivi STV kõrval on Vision VT, ideaalne clearo eGO otsa (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sama siin vision spinner+vision vt.(ssiani parim kooslus ,mida proovinud olen)ja teine evic+stv .stv-l vahetasin huuliku ära sest see lapik nats väike ja imelik aga muidu väga hea. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...