Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Asun Lagedil.Aga saan ka linnas kokku saada.

Kas sa midagi müüd ka? Äkki ma peaks siis uue selle noh....pihusti või asja ostma ka.

Jube hea oleks kellegi targemaga kokku saada ja proovida järgi milles asi on.Saaks masina ilusti tööle oleks superlux.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt kurk julmalt karedaks ja aias köhima.Kui mini pisikeste mahve võtan siis teeb kurgu kuivaks aga köhimise suudan ära hoida.

Mehel samamoodi ajas köhima.Ta ka koguaeg suitsetaja olnud ja tõmbab keskise kangusega suitse.Ei tea kas liiga puhas kraam meie jaoks.Vajame ikka tõrva ka :D

Mul oli alguses sama asi kui hakkasin E-d kasutama, pidin juba minema viskama aga ei jätnud jonni, see köhima ajamine kadus 2 nädal ära ja suud ka enam kuivaks ei tee. Mul palju tuttavaid kellel alguses samad sümptomid - ajab köhima ja suu kuiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asun Lagedil.Aga saan ka linnas kokku saada.

Kas sa midagi müüd ka? Äkki ma peaks siis uue selle noh....pihusti või asja ostma ka.

Jube hea oleks kellegi targemaga kokku saada ja proovida järgi milles asi on.Saaks masina ilusti tööle oleks superlux.

Müüa mul midagi ei ole kahjuks. Selles osas vaata foorumi müügiteemasse. Aga kui on huvi proovimiseks kokku saada, siis edasi arutaks PS teel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt kurk julmalt karedaks ja aias köhima.Kui mini pisikeste mahve võtan siis teeb kurgu kuivaks aga köhimise suudan ära hoida.

Mehel samamoodi ajas köhima.Ta ka koguaeg suitsetaja olnud ja tõmbab keskise kangusega suitse.Ei tea kas liiga puhas kraam meie jaoks.Vajame ikka tõrva ka :D

Äkki on tegu selle iirlaste pooltasuta vedelikuga - see on paras mürk tõesti (psühho)

e-shop-ie-t235.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loe siin foorumis 'kõrvalnähud' teemat ja esimeseks vedelikuks tasub ikka kas 'õun' või 'mint' sebida. Selline klassikaline peab olema, et maitse oleks tuvastatav, siis on hiljem lihtsam.

Osta .ee'st ma küll ei soovita miskit hankida, keegi ei tea, mis hiina imefirmade kama nad seal ärivad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loe siin foorumis 'kõrvalnähud' teemat ja esimeseks vedelikuks tasub ikka kas 'õun' või 'mint' sebida.

Ära jama, ma ei võta õuna vist niipea enam suhu, sest esimene nädal sai olude sunnil ainult õuna peal piineldud (psühho) See õun oli minu jaoks nõks lahja ja liigtarbimine tekitas jubedalt kõrvetisi :!: Ise soovitaksin alguses midagi VG tubaka, kohvi ja mentooli (lisamiseks) valikutest , eksootilised puuvilad ja marjad jm kraam las jäävad hilisemaks ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain Spezz'i käest tellitud T3 komplekti kätte, tänud talle veelkord :) Esmase laadimisega ma ei viitsinud 8h küll oodata. Laadija näitas peale tunnist laadimist, et aku on täis ning ma ei näinud pointi teda seal laadijas rohkem hoida (ilmselt on akud eelnevalt täis laetud).

Vedelikuks valisin nicorexi RY4 (0 nikotiiniga) ning lisasin 10 tilka inawera mentooli hulka. Maitse täitsa meeldiv, aga kurgulaksu niht :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Targemad aidake jälle hädalist, teema selles, et mul on see ego t3 nüüd siis küsimus, et mis asjad need seal sees ära põlevad või kuluvad, mida on tiheda suitsemissega vaja kuu kahe tagant vahetada, sooviksin ette ära osta, aga ei oska kuidagi ega midagi tellida :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loe siin foorumis 'kõrvalnähud' teemat ja esimeseks vedelikuks tasub ikka kas 'õun' või 'mint' sebida.

Ära jama, ma ei võta õuna vist niipea enam suhu, sest esimene nädal sai olude sunnil ainult õuna peal piineldud (psühho) See õun oli minu jaoks nõks lahja ja liigtarbimine tekitas jubedalt kõrvetisi :!: Ise soovitaksin alguses midagi VG tubaka, kohvi ja mentooli (lisamiseks) valikutest , eksootilised puuvilad ja marjad jm kraam las jäävad hilisemaks ;) .
ära nyyd hirmuta teisi

 

mul kodus 3 erinevat õuna jooki

esimene shit

teine ok

kolmas hyper/super

 

oleneb ikka vedelikust (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loe siin foorumis 'kõrvalnähud' teemat ja esimeseks vedelikuks tasub ikka kas 'õun' või 'mint' sebida.

Ära jama, ma ei võta õuna vist niipea enam suhu, sest esimene nädal sai olude sunnil ainult õuna peal piineldud (psühho) See õun oli minu jaoks nõks lahja ja liigtarbimine tekitas jubedalt kõrvetisi :!: Ise soovitaksin alguses midagi VG tubaka, kohvi ja mentooli (lisamiseks) valikutest , eksootilised puuvilad ja marjad jm kraam las jäävad hilisemaks ;) .
ära nyyd hirmuta teisi

 

mul kodus 3 erinevat õuna jooki

esimene shit

teine ok

kolmas hyper/super

 

oleneb ikka vedelikust (esiga)

Ja Liqua Berry mix on üldse parim. Ma ei ole veel kohanud inimest kellele see poleks meeldinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere kõigile .Tänu Spezz-i abile õnnelik eVic i omanik .tõsine riistapuu ja hea ka.Aga varuvariandiks oleks vaja midagi väiksemat,sellist keskmise pastaka suurust.Äkki soovitate midagi kas,komplekti või juppidest kokku ,ei taha mingit s...a asja umbes kokku osta.ps ry-4 +mentool 2/3+1/3minu jaoks täitsa ok segu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu jaoks prim tasku variant on ego twist 650 + EVOD, pluusi rinnataskus kandmiseks ja kestab tööpäeva ilusti ära. 650ne twist sama pikk kui tava ego aku ent saab volte muuta (kusjuures täiesti sujuv voldi muutus mitte 0.2V sammuga nigu müügiportaalides väidetakse).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...