Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

olen näinud jah, sõbrannal on aga ta ei viitsi mulle seletada sellel teemal eriti, tean, et alguses ju ikka tulevad lollid küsimused ja ta vastab ikka, et ah see on omaette teadus ja küll sa varsti hakkad arusaama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

igaljuhul tahaks seda T3 http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1958 osta :D kuid peab palgapäeva ootama kahjuks...ja mis siinna lisaks osta oleks vaja? Vaatasin, et teil seal mingid suured valged pudelid ja muud vedelikud....mul on sellised segud ostetud-Amaretto ja Ry4. segasin neid omavahel. Ja milleks seda süstalt vaja on? :oops: häbenen natu nurga taga aga ullike alles sellel alal! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedelikke on kahte tüüpi, VG ja PG.

PG vedelik annab rohkem maitset ja kurgulaksu(mind ajab köhima), VG vedelik on pehmema maitsega ja tossab hästi tugevalt.

On ka segud, näiteks 70%PG ja 30%VG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baasvedelik on puhas VG või PG või kokku segatud mõlemad, ehk siis VPG. Sinna lisad maitse, millist tahad. Maitsevedelik moodustab keskmiselt 5% baasvedelikust.

 

Edit: Jälle jõuti ette (psühho)

 

Lisaks siis nii palju veel, et baasvedeliku nikotiinisisaldus on 0-36mg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui olen tõmmanud keskmise kangusega suitsu siiani, siis millise nikotiinisisaldusega vedelikku osta? Ja kui ostan endale selle T3 starterkiti siis millise clearo juurde ostmine oleks mõtekas? Loen siin neid teemasi ja asi läheb ikka totaalselt käest ära :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on proovimise asi. Katseta kuldset keskmist, ehk siis 18mg.

T3 seti puhul on clerodel sees coilid ja need on vahetatavad. Pole vaja eraldi clero osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei no see nii tore :D Topelt ei kärise ja ehk saab puupea ka asjast nii paremini aru!Üks teeb puust ja teine värvib punaseks :D:D Nii, aga kus kohast neid vedelikke on kõige mõistlikum osta? (tuleks see päästev rahalaev ometi ruttu) Ei jõua järgmise nädalani enam oodata, tahaks ju kohe ruttu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...