Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

oleks võinud spezzi käest ju vedelikku osta

 

Spezzil kahjuks nikotiinivabu ei olnud. (ei ostnud e-sigareti, et suitsetamisest loobuda, vaid pigem uudishimust) Suitsetamisest juba loobutud ja nikotiinisõltlaseks ei taha enam saada.

 

keegi siin kelkis jah, et andur andis tööl häiret :lol:

loogiliselt võttes ei tohiks anda, aga kuna endal andurit pole (kusagil sahtlis patakata), siis ei saa kontrollida

Eks jah peab alarmidega ettevaatlikum olema. Teoreetiliselt kui optilisse andurisse piisavalt korralik "vine" tekitada siis peaks vast tööle hakkama küll. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid suitsu andureid on (vähemalt) kahte tüüpi, üks neist hakkab tööle ja teine mitte. Eks proovi ;-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roheline tuli hakkab põlema ja esimene laadimine võiks olla 8 tundi.....Sain ka tarka panna (psühho)

Kas nendes komplektides on tõesti nii aeglane laadija? Tavaliselt need väiksed laadijad laevad 0,4A'ga, mis tähendab et 1000mAh aku võiks umbes kahe ja poole tunniga täis saada. Liitium akut ei ole küll mõtet kauemaks laadima jätta kui vaja on, sellest on pigem kahju kui kasu.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidu laeb veidi üle 2 tunni, usb laadija tuli läheb roheliseks, aku enda led kustub ära.

Seinaadapteri tuli ei muutu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsime endale ka e-sigareti.Ostisme eile ka marboro med. vedelikku sisse.Ja kui proovima hakkasime tegi see kurgu nii kuivaks ja kriipivaks ja aias köhima et oleksin peaaegu oksendanud peale esimest mahvi.Milles asi on.Ma ei ole kursis nende asjadega aga sooviks suitsetamise sinnapaika jätta ja seda tõmbama hakata.

 

Ps! Mainin veel ära,et näiteks vesipiipu ma ka tõmmata ei saa ajab lihtsalt jubedalt köhima.Kas asi on minus v Saan kuidagi midagi muuta.

 

Vedelikku tahaks kasutada nikotiiniga.Sest suitsu olen tõmmanud 10 aastat ja pakk päevas.Aga neid naistekaid ja kõige lahjemaid.

 

Andke nõu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teadjamad mehed ehk parandavad aga minumeelest puhta VG tõmbamine oleks võibolla parem siis. Muidugi oleneb, mis kvaliteediga su ostetud vedelik ka oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi koostisosa suhtes allergia? Peaks nüüd proovima kas puhast VG või puhast PG baasil tehtud vedelikku. Äkki VG baasil tehtu sobib, PG on tavaliselt rohkem selline, mis osadele inimestele vastuvõetamatu on.

 

Ostsime endale ka e-sigareti.Ostisme eile ka marboro med. vedelikku sisse.Ja kui proovima hakkasime tegi see kurgu nii kuivaks ja kriipivaks ja aias köhima et oleksin peaaegu oksendanud peale esimest mahvi.Milles asi on.Ma ei ole kursis nende asjadega aga sooviks suitsetamise sinnapaika jätta ja seda tõmbama hakata.

 

Ps! Mainin veel ära,et näiteks vesipiipu ma ka tõmmata ei saa ajab lihtsalt jubedalt köhima.Kas asi on minus v Saan kuidagi midagi muuta.

 

Vedelikku tahaks kasutada nikotiiniga.Sest suitsu olen tõmmanud 10 aastat ja pakk päevas.Aga neid naistekaid ja kõige lahjemaid.

 

Andke nõu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis e-sigaretiga täpsemalt tegu on? Kuidas maitse oli? Kõrbenud maitset ei olnud?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt kurk julmalt karedaks ja aias köhima.Kui mini pisikeste mahve võtan siis teeb kurgu kuivaks aga köhimise suudan ära hoida.

Mehel samamoodi ajas köhima.Ta ka koguaeg suitsetaja olnud ja tõmbab keskise kangusega suitse.Ei tea kas liiga puhas kraam meie jaoks.Vajame ikka tõrva ka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab ikkagi nii, et tuleks mingit muud vedelikku proovida. Ebatõenäoline, et mõlemal teil sama aine vastu ühtemoodi talumatus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt kurk julmalt karedaks ja aias köhima.Kui mini pisikeste mahve võtan siis teeb kurgu kuivaks aga köhimise suudan ära hoida.

Mehel samamoodi ajas köhima.Ta ka koguaeg suitsetaja olnud ja tõmbab keskise kangusega suitse.Ei tea kas liiga puhas kraam meie jaoks.Vajame ikka tõrva ka :D

Ma pigem panustaks sellele et kas kehva kvaliteediga vedelik või aurusti. See tõenäosus et teil mõlemal on allergia, on nagu natuke uskumatu, aga võimalik muidugi.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mida soovitad? Ja kust saaks?

Oleneb, kus asud. Niisama testimiseks võin Tallinnas ise ka tilga vedelikku anda, siis saaks teada, kas vedeliku kvaliteedis asi või mingi muu probleem. Siis saaks juba edasi vaadata, kust ja mida osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...