Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Ära suure ähmiga ainult järjekorras muudatusi tee, ma mõtlesin et enne ikka e-suits ja siis naine :D

just, priorioteedid peavad ikka paigas olema (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misiganes mu poolt kaasa pandud vedelik sees on, pane watid algatuseks 8 peale ;)

Ja aku võiks olla üle 30% täis olla selleks.

Tänud.....rumal küss veel ....milline see vattide clearode suhe siis võiks olla....või see igale matsile oma....???

Lux teenus Sinu poolt ja veelkord tänud!!!! (Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...see just selle asja point.....

Ära suure ähmiga ainult järjekorras muudatusi tee, ma mõtlesin et enne ikka e-suits ja siis naine :D

just, priorioteedid peavad ikka paigas olema (esiga)

... üllatus naisele.....ja ....lubadus " ei analooge" endale....... :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

t6mba yks mahv tavalist suitsu peale ntx 3-e n2dalat e-mahla, vaata mis tunne on :D

eeldusel muidugi, et oled meeldivalt rahul komplekti ja mehuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...see just selle asja point.....
Ära suure ähmiga ainult järjekorras muudatusi tee' date=' ma mõtlesin et enne ikka e-suits ja siis naine :D[/quote']

just, priorioteedid peavad ikka paigas olema (esiga)

 

... üllatus naisele.....ja ....lubadus " ei analooge" endale....... :shock:

 

Kui nädalavahetuseks maale lähed, võta igaks juhuks mehu topelt kaasa. Muidu võivad analoogid eksitama tulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misiganes mu poolt kaasa pandud vedelik sees on, pane watid algatuseks 8 peale ;)

Ja aku võiks olla üle 30% täis olla selleks.

Tänud.....rumal küss veel ....milline see vattide clearode suhe siis võiks olla....või see igale matsile oma....???

Lux teenus Sinu poolt ja veelkord tänud!!!! (Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

No see üldiselt selgub erinevate vedelike/clearode proovimise käigus. Ise kisun kirssi pea kuu aega juba ja watid kuskil 8 tuuris. Mõnusalt soe ja maitset ka piisavalt (Y)

Üldiselt jah - iga clearo ja vedeliku jaoks leiad lõiks ise sobivaima võimsuse. U R welcome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok tänud soovitustest ja toetusest......esimesena läks Spezzi kirss käiku......panin aralt mõned tilgad ja 2,4 clearoga ...parem kui oleksin kunagi oodanud.........nii maitset kui tossu... piisavalt....."mAlboro minttu" läks küll minu esmase (esiga) kogemuse põhjalt pensile....loodan et igawesseks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb fimast ning paljugi ka clearost. mulle täitsa meeldib. olen ainult nicorexi oma proovind ja sedagi läbi ce4-ja. oli täitsa ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... siis esimesed 36 h e-mehena möödas ja juba huvi lisavidinate järele..l. :D Mõtlesin et peaks oma eVicile mõne lisaclearo veel soetama...et oleks tahtmise muutudes võimalik operatiivselt maitset vahetada.... ;) leidsin kodu lähedalt sellise

http://www.puff.fi/vision-vivi-nova-kit ... p-872.html

 

Pole päris kindel kas ikka sobivad mu eVici otsa.....????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt oled Soomest :-).

tihti eestis käid. ehk saab läbi sinu miskit transportida? toll ju siiski vahib pigem pakke. taskuid nii hullult ei sobrata. kui yldse, pigem vast mitte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt oled Soomest :-).

tihti eestis käid. ehk saab läbi sinu miskit transportida? toll ju siiski vahib pigem pakke. taskuid nii hullult ei sobrata. kui yldse, pigem vast mitte

tavaliselt u. korra kuus...... ja taskusse ei pea ka panema :D ....autoga tavaliselt liigun..... kui huvi võib kokku leppida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

küsiks veel targematelt nõu hoolduse koha pealt....kuidas hooldada ja kui tihti peaks ja millega peaks hooldama...???? :?:?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sooja veega pesed läbi, eelnevalt juppideks lammutatud klearo. Pesed siis, kui maitset vahetad ja kui juba 2 nädalat on kasutuses olnud. Põhimõtteliselt võid kasvõi igapäev pesta, kas sest ainult abi on ...

Nädalas korra võib olla on hea pesta ja kuivatada. Seniks keerad uue coili sisse, kuni teine kuivab... Saad ka maitset vahetada jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sooja veega pesed läbi, eelnevalt juppideks lammutatud klearo. Pesed siis, kui maitset vahetad ja kui juba 2 nädalat on kasutuses olnud. Põhimõtteliselt võid kasvõi igapäev pesta, kas sest ainult abi on ...

Nädalas korra võib olla on hea pesta ja kuivatada. Seniks keerad uue coili sisse, kuni teine kuivab... Saad ka maitset vahetada jne.

Selge tänud..... (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui põnnid lõunauinakule lähevad lähen toon ära......kodust paari km kauguselt kioskist saab kohe kätte.... :lol::P

On sul ikka vedanud :) Küsisin kuna ehk tunneb huvi. hetkel olen ooma komplektiga rahul, vb järgmisel palgapäeval küsin yle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sooja veega pesed läbi, eelnevalt juppideks lammutatud klearo. Pesed siis, kui maitset vahetad ja kui juba 2 nädalat on kasutuses olnud. Põhimõtteliselt võid kasvõi igapäev pesta, kas sest ainult abi on ...

Nädalas korra võib olla on hea pesta ja kuivatada. Seniks keerad uue coili sisse, kuni teine kuivab... Saad ka maitset vahetada jne.

ma saan aru, et kartode puhul see ei kehti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kartosi võib ka pesta aga sellest pole erilist tolku sest vatist ei käi vesi eriti läbi, vbl pikem leotamine toimiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sommid on kartosi keetnud, aga lõpptulemus ei pidanud vaimustav olema. Asjad küll puhtad ja korras, aga 'pole nagu see' mis oli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei leidnud õiget üles aga mõte jääb samaks.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...