Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Suits on hakkanud kurku kuidagi "kriipima". Algul arvasin et asi on clearos panin uue clearo aga ikka sama jama. oskab keegi midagi soovitada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suits on hakkanud kurku kuidagi "kriipima". Algul arvasin et asi on clearos panin uue clearo aga ikka sama jama. oskab keegi midagi soovitada?

põhjused on erinevad

liiga kange

pg vedelik ei lähe peale

vms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suits on hakkanud kurku kuidagi "kriipima". Algul arvasin et asi on clearos panin uue clearo aga ikka sama jama. oskab keegi midagi soovitada?

põhjused on erinevad

liiga kange

pg vedelik ei lähe peale

vms

Kasutanud seda vedeliku algusest peale ja eile tundsin et kurgus imelik tunne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuleb viinaga loputada, ca pool liitrit kulub (Y)

 

-- 27 Aug 2013 20:39 --

 

PS! Kurku mitte clerot.

 

-- 27 Aug 2013 20:39 --

 

PS! Kurku mitte clerot.

sa vist juba loputad :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuleb viinaga loputada, ca pool liitrit kulub (Y)

 

-- 27 Aug 2013 20:39 --

 

PS! Kurku mitte clerot.

 

-- 27 Aug 2013 20:39 --

 

PS! Kurku mitte clerot.

sa vist juba loputad :lol:

ta rohkem cutasepti mees, parem kättesaadavus (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vt

sama siin vision spinner+vision vt.(ssiani parim kooslus ,mida proovinud olen)ja teine evic+stv .stv-l vahetasin huuliku ära sest see lapik nats väike ja imelik aga muidu väga hea. (esiga)

Miks minu Spinneri otsas olev VT maitset summutab ja korralikult ei wicki, kohati lausa kärssab (3.3 voldiga), ah?! Juba teine 1.8-oomine coil niimoodi, kuigi praegune on veidi etem kui esimene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vt

sama siin vision spinner+vision vt.(ssiani parim kooslus ,mida proovinud olen)ja teine evic+stv .stv-l vahetasin huuliku ära sest see lapik nats väike ja imelik aga muidu väga hea. (esiga)

Miks minu Spinneri otsas olev VT maitset summutab ja korralikult ei wicki, kohati lausa kärssab (3.3 voldiga), ah?! Juba teine 1.8-oomine coil niimoodi, kuigi praegune on veidi etem kui esimene.

Arvatavasti teed liiga pikki mahve, proovi kasutada 2,2 oomist coili, endale sobis see paremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minul 1,8 oomi sees ja 4,0 -4-1 v ja ei kärssa miskit ,teen umbes 2-2,5 s mahve sees 18mg liqua ,kurgulaks ja toss ja maitse ideaalsed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tõsi on, et mul on tavaline asi põrgata vastu aku ajalimiiti (8-10s). Teen vist igast akrobaatikat -- tõmban esimese mahvi suhu (maitsepauk), siis kusagile poolde kopsu (kurgulaks), teist suhu tõmmates liigub osa auru läbi nina välja (lõhn) ja lõpuks, kui aku käed üles tõstab, tõmban kõik alla. Sellegipoolest on asi minu jaoks kaldu sinnapoole, et mitte ma ei ime liiga palju, vaid VT coil liiga vähe. Sest teiste asjadega sellist probleemi pole. No võib-olla iClear16-ga ainult sarnane lugu. Nats naljakas jutt sai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaks võimalust,kas te tõmbate lahjat segu ,või olete olnud hullud konitajad

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas oleks mõtekas võtta see - http://www.fastvape.eu/kanger-evod-star ... -p-64.html

või osta spezzi käest eraldi nt. 1300mah spinner ja vision VT?

Saan aru et Sa tegid juba otsuse ära, aga vastan siiski?

 

Kahe otsaga asi. Voldi määramise võimalus on igati tore asi. Teisest otsast on ühest akust vähe kui seda laadimise ajal kasutada ei saa. Seega mina soovitaks siis kas kahe akuga komplekti või mingit VV akut mida on võimalik laadimise ajal kasutada, näiteks Innokin iTaste VV (kui võimalikult väike peab olema).

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõtlesin jah, et tahaks ruttu pigem kätte saada - eks hiljem ostab midagi keerulisemat. sellegipoolest kui kellelgi on midagi selle evodi komplekti kohta öelda mida teadma peaks, siis laske käia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soetasin omale just 2 päeva tagasi täpselt samasuguse komplekti. Minul kestab üks pulk ilusti terve päeva. Siiani oli harjumus pool pakki keskmise kangusega suitsu päevaga tõmmata. Ise praegu väga rahul. Samas vbl pole lihtsalt paremat veel saanud proovida.. Kindlasti on plussiks see et kompl sisaldab kahet pulka.. st saab samaaegselt erinevaid segusid proovida ja oma maitsemeelt katsetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...