Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Algajale! Esimene e-sigarett

Recommended Posts

Tere foorumlased! :D

 

Ei ütleks et ce4 on halb ja ei saa vahetada. Ise olen täiesti lahti võtnud ja vahetanud juppe ja ei lekki kuskilt ja ei kärssa nii kiiresti kui ce5 n2iteks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere foorumlased! :D

 

Ei ütleks et ce4 on halb ja ei saa vahetada. Ise olen täiesti lahti võtnud ja vahetanud juppe ja ei lekki kuskilt ja ei kärssa nii kiiresti kui ce5 n2iteks.

Ka sapakaga saab sõita aga on olemas paremaid ja mugavamaid autosid.

 

Proovi oma CE4 asemel kasvõi iclear 16 või mõnda muud paremat. Ma arvan, et sa enam peale seda ei ole samal arvamusel.

Aga eks me kõik olemekunagi CE4ga alustanud. Peale edasiminekut ei taha seda enam keegi näha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, tahaksin omale esimene e-sigaret soetada.

 

Hetkel mõttes selline ostunimekiri:

http://www.fastvape.eu/innokin-itaste-express-p-9.html

http://www.fastvape.eu/innokin-iclear-p-2.html

Siit mõned vedelikud: http://nicorex.lv/e-vedelikud/

 

Olen õigel teel?

Peaaegu.

Esimesel kahel punktil pole häda midagi, kolmanda punkti osas vaata parem m-spezzi-sahtel-t65.html#p435

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen mitmele sõbrale spezzilt visioni spinneri ja clearoks kangeri t3s'i võtnud, mis kokku maksavad 26 euri ja kõik popsivad siiani ja on rahul! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen mitmele sõbrale spezzilt visioni spinneri ja clearoks kangeri t3s'i võtnud, mis kokku maksavad 26 euri ja kõik popsivad siiani ja on rahul! :)

(Y) see on algajale parim lahendus. Investeering on mõistlik ja annab algajale hea ettekujutuse e-suitsust. Kui sobib, võib edaspidi "võidurelvastumisega" kaasa minna, kui ei , on Spinneril erinevalt ego pulgast ka järelturg olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego pulgaga võrreldes on igal juhul hea valik. Mina kui paadunud carto mees, võtaksin küll sellise. Sellest väljamaa poest ainult. Kohalikud küsivad liiga soolast hinda…

Fastehhis sama asi 43 taala umbes. See üleval pool toodud link on hulgi ostjatele. Üksikult läheb liiga kalliks...( saatmine oli 50$ juba)

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

Küsimus järgmine.

Oli plaanis piip soetada. Mida spetsialistid sellest variandist arvavad?:

http://elsigaret.eu/e-sigaret-E-pood/e- ... 0e-sigaret

 

ette tänades,

Harles

Nii odava asja kohta on raske midagi väga head arvata :lol:

http://www.centraltrade.eu/epipe-618/e_ ... ngle_piece

aaa, posti kuluks pakub mulle $61 sentidega, muidu siga odav jah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui hulgi ostmiseks läheb, siis ma paneks ka ennast kirja ühe komplektiga.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab soovitada mõnda clero KangerTechilt ego jaoks? Või on Vison VT siiski parim?

Kahjuks ei saa seda keegi öelda mis sinu jaoks parim on. Kangeri evod või mini protank on hoopis midagi muud kui Visioni VT. Kumb Sinule paremini sobib ja meeldib, pead ise proovima.

 

Minu jaoks annavad Kangeri tooted vähem maitset, mis on tubaka maitsete jaoks isegi hea. Muude maitsete jaoks kasutan Innokini ja Aspire clearosid. Visioni omad on minu jaoks seal vahel, ehk siis pole millegi jaoks parimad.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui hulgi ostmiseks läheb, siis ma paneks ka ennast kirja ühe komplektiga.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Sain maaletoojaga kokkuleppele ja soetasin komplekti eestist. Isiklikult ei telli hulgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab soovitada mõnda clero KangerTechilt ego jaoks? Või on Vison VT siiski parim?

Olen kasutanud Kangerilt Evod'i, MT3S-i, Mini Protank'i ja Protank II. Evod'ist ja Protank'ist loobusin kõigepealt, seejärel MT3S-ist (kuigi tegelikult pole sellele väga midagi ette heita, hea clearo). Mini Protank on viimane paak, mis mulle alles on jäänud. Sellest sai tõeline tööhobune perioodil, mil olin kõik muud aurustid müünud ning erinevate postisaagade tõttu üle mõistuse kaua RDA-sid ootasin, ja vist seetõttu nii südamelähedaseks saigi. Kukkus isegi ühel unisel hommikul koos akuga lapiti karedale kivist trepiastmele ja sai paar hirmsat täket, ent klaas jäi terveks. Ütleks, et usaldusväärne, sest vähemalt minu käes on harva pirtsutanud. Näeb hea välja nt. metallikarva Spinneri otsas (metalse eGo otsas oli mul kunagi samuti). Viimane käib ka metalse MT3S-i kohta:) Eriti hästi hakkas maitsema mulle ajast, kui Minile orgaanilise villa ja kanthaliga ise coile hakkasin tegema. Vähe mahutab ainult -- poolteist milli e. kaks korda vähem kui MT3S. Samas minul hakkas see kondensist harvem lurisema kui MT3S. Täitmisel lahtikeeratud alus altpoolt läbi puhuda/vastu köögipaberit koputada on abiks praktika (Y) . Kui päevas üle 3ml vedelikku aurutada, siis ehk võib hakata häirima see kiirelt tühjenemine.

 

Ma olen natuke ajast maha jäänud ja uutest Kangeri toodetest ei tea miskit, aga Minit (ma rääkisin v1-st) soovitada julgen. eGo otsas meeldis mulle 2.2-oomise coiliga enim. Aga mul oli selline, mis andis ka volti välja nii, kuis torust tuli. Kui on see madalama pingega aku, võib 1.8-oomine parem olla (minu oma täislaetuna 1.8-ga kärsatas).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole sel STV'l häda midagi. Minu oma töötas senikaua hästi kuni ühel hetkel lihtsalt laiali lagunes. Maitset andis hästi ja tõmme oli hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hakkab tulema aeg, kus EVICu 11w hakkab väheseks jääma (lamp) RBD otsas, endakeeratud coiliga. Peab hakkama uurima mechmodi või pigem kiimlema DNA20 poole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hääl Vision VT-le (Y)

Vision STV Nova on küll täielik jama. 2.4ohm coilid ja evici otsas ei tule pussugi.

 

Lihtsalt mainin

Nädalavahetusel puhusin just mõneks ajaks seisma jäänud STV-le elu jälle sisse (dual-coilid said otsa, single-ga polnud päris see). Nüüd 1,2 ohmi microcoil + vatt ja kõik jälle suurepärane, ei jää Nautiluselegi alla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab soovitada mõnda clero KangerTechilt ego jaoks? Või on Vison VT siiski parim?

Olen kasutanud Kangerilt Evod'i, MT3S-i, Mini Protank'i ja Protank II. Evod'ist ja Protank'ist loobusin kõigepealt, seejärel MT3S-ist (kuigi tegelikult pole sellele väga midagi ette heita, hea clearo). Mini Protank on viimane paak, mis mulle alles on jäänud. Sellest sai tõeline tööhobune perioodil, mil olin kõik muud aurustid müünud ning erinevate postisaagade tõttu üle mõistuse kaua RDA-sid ootasin, ja vist seetõttu nii südamelähedaseks saigi. Kukkus isegi ühel unisel hommikul koos akuga lapiti karedale kivist trepiastmele ja sai paar hirmsat täket, ent klaas jäi terveks. Ütleks, et usaldusväärne, sest vähemalt minu käes on harva pirtsutanud. Näeb hea välja nt. metallikarva Spinneri otsas (metalse eGo otsas oli mul kunagi samuti). Viimane käib ka metalse MT3S-i kohta:) Eriti hästi hakkas maitsema mulle ajast, kui Minile orgaanilise villa ja kanthaliga ise coile hakkasin tegema. Vähe mahutab ainult -- poolteist milli e. kaks korda vähem kui MT3S. Samas minul hakkas see kondensist harvem lurisema kui MT3S. Täitmisel lahtikeeratud alus altpoolt läbi puhuda/vastu köögipaberit koputada on abiks praktika (Y) . Kui päevas üle 3ml vedelikku aurutada, siis ehk võib hakata häirima see kiirelt tühjenemine.

 

Ma olen natuke ajast maha jäänud ja uutest Kangeri toodetest ei tea miskit, aga Minit (ma rääkisin v1-st) soovitada julgen. eGo otsas meeldis mulle 2.2-oomise coiliga enim. Aga mul oli selline, mis andis ka volti välja nii, kuis torust tuli. Kui on see madalama pingega aku, võib 1.8-oomine parem olla (minu oma täislaetuna 1.8-ga kärsatas).

Noh kui minist rääkida, siis 2,2 oomise coiliga ei istunud tavalise egoga üldse. Panna sinna otsa 1,8 oomine coil ja egoga päris hea tõmmata. Samas tundub mulle, et spinneril on protank miniga vähe probleeme. Pole hästi veel pihta saanud, milles asi. Paned uue coili sisse, töötab kolm päeva ilusti ja siis hakkab kvaliteet langema, coili pesu, dryburn kah ei aita. Auru jääb vähemaks ja põletuse pikkus muutub ettearvamatuks, selline tunne, et tekkib lühis. Tavaline skysmoke egol pole mingeid probleeme, see võib ka spinneriprobleem olla, aga kuna uus coil töötab mõned päevad ilusti ja siis alles hakkab jändama, siis olen nõutu, milles asi võib olla. Keegi oskab nõu anda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab soovitada mõnda clero KangerTechilt ego jaoks? Või on Vison VT siiski parim?

Olen kasutanud Kangerilt Evod'i, MT3S-i, Mini Protank'i ja Protank II. Evod'ist ja Protank'ist loobusin kõigepealt, seejärel MT3S-ist (kuigi tegelikult pole sellele väga midagi ette heita, hea clearo). Mini Protank on viimane paak, mis mulle alles on jäänud. Sellest sai tõeline tööhobune perioodil, mil olin kõik muud aurustid müünud ning erinevate postisaagade tõttu üle mõistuse kaua RDA-sid ootasin, ja vist seetõttu nii südamelähedaseks saigi. Kukkus isegi ühel unisel hommikul koos akuga lapiti karedale kivist trepiastmele ja sai paar hirmsat täket, ent klaas jäi terveks. Ütleks, et usaldusväärne, sest vähemalt minu käes on harva pirtsutanud. Näeb hea välja nt. metallikarva Spinneri otsas (metalse eGo otsas oli mul kunagi samuti). Viimane käib ka metalse MT3S-i kohta:) Eriti hästi hakkas maitsema mulle ajast, kui Minile orgaanilise villa ja kanthaliga ise coile hakkasin tegema. Vähe mahutab ainult -- poolteist milli e. kaks korda vähem kui MT3S. Samas minul hakkas see kondensist harvem lurisema kui MT3S. Täitmisel lahtikeeratud alus altpoolt läbi puhuda/vastu köögipaberit koputada on abiks praktika (Y) . Kui päevas üle 3ml vedelikku aurutada, siis ehk võib hakata häirima see kiirelt tühjenemine.

 

Ma olen natuke ajast maha jäänud ja uutest Kangeri toodetest ei tea miskit, aga Minit (ma rääkisin v1-st) soovitada julgen. eGo otsas meeldis mulle 2.2-oomise coiliga enim. Aga mul oli selline, mis andis ka volti välja nii, kuis torust tuli. Kui on see madalama pingega aku, võib 1.8-oomine parem olla (minu oma täislaetuna 1.8-ga kärsatas).

Noh kui minist rääkida, siis 2,2 oomise coiliga ei istunud tavalise egoga üldse. Panna sinna otsa 1,8 oomine coil ja egoga päris hea tõmmata. Samas tundub mulle, et spinneril on protank miniga vähe probleeme. Pole hästi veel pihta saanud, milles asi. Paned uue coili sisse, töötab kolm päeva ilusti ja siis hakkab kvaliteet langema, coili pesu, dryburn kah ei aita. Auru jääb vähemaks ja põletuse pikkus muutub ettearvamatuks, selline tunne, et tekkib lühis. Tavaline skysmoke egol pole mingeid probleeme, see võib ka spinneriprobleem olla, aga kuna uus coil töötab mõned päevad ilusti ja siis alles hakkab jändama, siis olen nõutu, milles asi võib olla. Keegi oskab nõu anda?
Kas tahad öelda, et kui pärast 3. päeva "problemaatiliseks" muutunud koosluses vahetad Spinneri tavalise eGo vastu, siis paugupealt kvaliteet OK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...