Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere, olen Silver ja tulen Viimsist. Tavalist suitsu olen nö pühapäeva suitsetajana teinud aastaid. Vahepeal on olnud pikemaid perioode kui üldse ei teinud ja vahepeal rohkem teinud. 

Igapäevaselt olen õnneks suutnud sellest eemale hoida. Mõned aastad tagasi sai proovitud mingit odavat EGO ce4 e-sigaretti ja juba siis hakkas nagu meeldima, kuid polnud see päris "see" ikka ja ei jäänud pidama.

Nüüd natuke aega tagasi sai uuesti selle peale mõeldud, et tavasuits täielikult kus see ja teine saata. Tavaliselt tekkiski suitsuhimu siis, kui väljas sai käidud ja mõned õlled võetud. Kuna Ego Ce4 ajast on vahepeal toimunud

veibimaailmas väga suured arengud, sai youtubes peale satutud veipimise videotele ja need aurupilved ja tootetutvustused panid mõtlema, et peaks äkki uuesti proovima. Sai soetatud endale Joyetechi EGO AIO (algajale alguses väga hea pill esmase tutvuse tegemiseks, tänapäeva CE4 alternatiiv) ja alguses 6 mg vedelikke proovitud MTL, väljas käies sai ka veendutud, et tavalise suitsu isu oli täiesti kadunud. Kuid tahtsin rohkem maitset ja suuremaid pilvi ja DL, seega sai mõeldud ja uuritud ning võtsin juurde ijust S (hea suurusega, ei vaja ise mässamist, maitse ja aurukogus on täitsa head). Sai Walcilt proovitud 3 mg ja 1 mg kangusega vedelikke ja hetkel olengi 1 mg juures ja väga hea ning piisav on. Tšuu Tšuu (see oli viide auruvedurile- toim.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

Indrek Tartust. Oma 7-8 aastat sai suitsetatud, nüüd vast 4 aastat suitsuvaba (v.a. kaks nädalat Tais, sest ei tahtnud seadmest ilma jäämise ja vangi minekuga riskida).

Alguses sai e-sigareti proovitud, sest ei tahtnud enam hommikuti rögastada ja soov oli aeroobset võimekust parandada. Proovitud sai ka snusi aga see hakkas tuntavalt huultele, seega lõpetasin selle jama ära. Järgmine katse oli e-sigaret.

Edenemine:
CE4 + eGo -> Genesis + mech -> Sub-Ohm tank + Pico -> RDA + Pico -> RDTA + Pico -> RDTA + Box mod -> RTA + Box mod

Hetkel peamine setup Tesla Punk 220W + Reload RTA kloon. Tänaseni parim setup mida kasutanud olen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 tundi tagasi, Vapefly kirjutas:

Tere,

Indrek Tartust. Oma 7-8 aastat sai suitsetatud, nüüd vast 4 aastat suitsuvaba (v.a. kaks nädalat Tais, sest ei tahtnud seadmest ilma jäämise ja vangi minekuga riskida).

Alguses sai e-sigareti proovitud, sest ei tahtnud enam hommikuti rögastada ja soov oli aeroobset võimekust parandada. Proovitud sai ka snusi aga see hakkas tuntavalt huultele, seega lõpetasin selle jama ära. Järgmine katse oli e-sigaret.

Edenemine:
CE4 + eGo -> Genesis + mech -> Sub-Ohm tank + Pico -> RDA + Pico -> RDTA + Pico -> RDTA + Box mod -> RTA + Box mod

Hetkel peamine setup Tesla Punk 220W + Reload RTA kloon. Tänaseni parim setup mida kasutanud olen.

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sest moblas lihtsusin nuppu ja näpu alla jäi karikas  ehk tubli saavutus vms

Ma ei seosta karikat kuidagi "tänan" sõnaga

Spordivõistlustel antakse karikas ja öeldakse tänan?  Pigem ikka tubli vms (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minut tagasi, jeesus188 kirjutas:

sest moblas lihtsusin nuppu ja näpu alla jäi karikas  ehk tubli saavutus vms

Ma ei seosta karikat kuidagi "tänan" sõnaga

Spordivõistlustel antakse karikas ja öeldakse tänan?  Pigem ikka tubli vms (esiga)

Sa tänad Tannukaz-t kuna ta loobus suitsetamisest ja hakkas veipima? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas minu kommid on kohe nüüd nii hullud, et minna oma ... kallale? :)

Tõid näite sportimise vallast ja vaevalt, et sa tänasid teda siin foorumis sportimise eest. Mina esitasin küsimuse, kas sa tänad teda veipimise eest. 

Rahu rahu rahu, sain aru mis juhtus sinu ´´Tänan´´ eest mis sa Tannukaz-le kinkisid. Lihtsan norin või trollin, kuidas keegi soovib :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle karika tähenduse peaks ära muutma, ´´Tänan´´ asendama ´´Õnnitlen´´. jeesus, panin sinu viimasele postitusele ´´Tänan´´ kuna ma Tänan sind selle postituse eest :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...