Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

(teretule)

 

....kas minu ostetud pulgad on mõttetud muidu ?

--------------

kas ma peaks enda aurusteid pesema ka aegajalt ja kuidas siis ?

 

ei ole su pulkadel häda midagi. Kui mingi mod'e olemas, on hea kui midagi ka backup'iks on - istud-astud mod'i peale või kohtub selle inglise vanamehega (! Newton ja tema gravitatsioon), hea kui on midagi võtta :D

 

Pesta võiks ikka vahetevahel - lammutad laiali, loputad (sooja) veega, kuivatad-lased kuivada, dry-burn'i (st. coil'i puhtaks põletamist siis) soovitaks siis kui sul on midagi asemele panna, kui pekki peaks minema :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtust jõudsin minagi otsaga siia lõpuks. Suitsetand siis miskit 15 aastat küll ära vist aga nüüd plaan e sigaretiga ühte heita . Vahelduva eduga tehtud seda juba miskit paar kuud ja kui aus olla siis ego akust ja aurustist (ei tea täpset nimetust anda) sai kiiresti villand. Esiteks aku päeva vastu ei pidand ja teiseks aurusti andis kiiresti saba. Nüüd hiinamaalt teel kayfun lite plus v2 ja stingrey black siiapoole teel (loodame et pettust ei tule ootused kõrged ikkagi ). Muideks minul oli alustada suht keeruline soovitati spezz ist tellida vedelikke et saab jne aga jh ei läind nii kuna ise väga ei oskand otsida kuskilt too aeg siis jh ... raske. Kohati oli tunne et poest lihtsam pakk suitsu osta kui vedelikku taga ajama hakata. Aga mida aeg edasi seda lihtsamaks see läks nüüd juba plaan ise endale kokku keetma hakata seda va vedelikku eks näha ole mis sellest välja tuleb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Minu nimi on Henri. Olen teinud e-sigaretti juba üle aasta. alustasin kõige väiksematega ja nüüd teen nemesis + kayfun. Loodan et leian siit igasugust huvitavat nodi. Varsti ostan endale jõuludeks Box modi ja RDA ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule)  jh. Mis box-i ja RDA-d piilud? Siin foorumis kindlasti inimesi kes oskavad üht-teist soovitada ;)

Sõber soovitas cana cloupor modi. RDA suhtes mõtlesin kas patriot , plumeveil või IGO-w .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Oskar.

Jõudsin e suitsuni umbes aasta tagasi, proovisin oma venna ce4 pulka. Ostsin siis ka endale selle, nati läks aega mööda ja proovisin evod-i, üllatusin kohe kui palju see parem oli. Suvel sai ostetud veel protank 3 mini ja vision spinner 2, jällegi olin üllatunud kui palju see parem oli :D , kuskil kuu aega tagasi tuli kohale kayfun mini, ja nüüd peaks lähipäevil jõudma ka DNA30 koos kayfun klooniga :D , ei jaksa enam ära oodata :) ,

oskab keegi vahest soovitada millist akut peaks dna30-me sisse ostma kui plaanis teha kuski 1-1.5 oomiseid coile ?

Pole küll siin foorumis uus, aga mõtlesin et peaksin ennast ka tutvustama ;) ( kuigi enamjaolt olen vaikinud :/ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast Oskar ja jõudu sel raskel aga põneval teel :)

Mõistlik oleks ikka võtta aku, mis ampreid korralikult kannatab. Sony VTC5 on vist Eesti e-suitsetajate hulgas populaarseim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teen ka postituse lõpuks. Olen siim ja esuitsuga oleb tegelenud ~4aastat. Alustasin sellega kui ema tahtis suitsetsmisest loobuda ja ostis mingi ego pulga millel oli põleti vatisees peidus. Suht hästi keevitas aga mure oli siis kui vedelik otsa sai. Maitse selline puuks et ise ka ei usu. No sealt siis tegin vahel. Ego pulk ühes ja LM teises näpus.Sai siis mingi 4-5 kuud tehtud kuniks ostsime tangiga sellised. Maitse palju puhtam ja mõnusam. Sai ka neid tehtud natuke kuniks mõtlesime et tallinnas eriti ei ringlenud midagi tellisin asju hiinast et tuttavatele pähemäärida. Lambi ego+ce4 pulgad. Hiljem vivid ja siis mt3ed. Neid sai tellitud ja tarvitatud pea 2 aastat kuniks riik avastas et mul oli ostas (sellest hetkest 2 aadtat tagasi) osts.ee-s müügil üks pulk. Hakkasid tuludeklaratsiooni kinni hoidma ja suht süüdistama mind pätiks. Tahtsid igasugu rahasid saada aga vot tõestust ei olnud. Sai siis see asi lahendatud sellega et küsisin tõestust ja rohkem teksti ei tulnud. Olen nüüd esuitsu peal järjest olnud üle aasta ilma et peaks mingit koni näpus hoidma.

 

Lõpuks sain siis oma esimese RBA ja boxmodi. Kayfun ja hana kloon Fasttech-ist. Olen täiesti rahul aga vajab harjumist kuna viimane pulk (ego+mini protank 2) ei keevitanud nii ulmelt vedeliku kui see. Nii et tervist kõigile ja ärge pahaks pange kui ma vahel lolle küsimusi küsin kuna olen liiga kaua ego pulkasi silitanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Eerik ja olen olnud e-popsar juba 2,5 kuud. Analoogi jätsin maha koheselt ja ei kahetse.☺

Raud:Coolfire 2

Clearo:iclear30s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Kristjan

Analoogi kimunud 7 aastat, esimest e sigareti proovisin 3-4 aastat tagasi, siis tundus küll et sellega analoogi maha ei jäta, ja sai analoogi edasi tehtud.

2 nädalat tagasi tellisin endale uue e-sigareti ja vedelikud. analoogi pakk sai sama õhtu minema visatud, et siis nüüd 2 nädalat analoogi vaba. analoogi lõhn ja maitse ajab oksele,
Nüüd luuran foorumis ringi tahan teemaga rohkem kurssi viia ennast, ja paremat komplekti soetada.

Küsimus ka, ehk keegi oskab box modi soovitad ja selle otsa mingi normaalne/hea klearomiseerija vms ?  :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Kristjan

Analoogi kimunud 7 aastat, esimest e sigareti proovisin 3-4 aastat tagasi, siis tundus küll et sellega analoogi maha ei jäta, ja sai analoogi edasi tehtud.

2 nädalat tagasi tellisin endale uue e-sigareti ja vedelikud. analoogi pakk sai sama õhtu minema visatud, et siis nüüd 2 nädalat analoogi vaba. analoogi lõhn ja maitse ajab oksele,

Nüüd luuran foorumis ringi tahan teemaga rohkem kurssi viia ennast, ja paremat komplekti soetada.

 

Küsimus ka, ehk keegi oskab box modi soovitad ja selle otsa mingi normaalne/hea klearomiseerija vms ?  :-)

Tere tulemast! :)

 

Mis komplekt sul hetkel on? Seda teades oleks lihtsam midagi soovitada. Muidu nii ilma sinu enda eelistusi teadmata on Maitsevaur pakutud iStick hea valik, ainult, et enamus klearodele piisab 30W istickist (isegi 20W, lihtsalt 30W seadmel on muid eeliseid veel), muidugi 50W seadmel on aku mahtuvus hulka suurem (seade ise ka suurem). iSticki erinevaid variatsioone pakuvad väga paljud e-poed Eestis, näiteks see sama maitsevaur.ee, aga ka  http://www.epiip.ee/et/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=istick ja http://spezz.lv/et/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=istick&submit_search=Otsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast! :)

 

Mis komplekt sul hetkel on? Seda teades oleks lihtsam midagi soovitada. Muidu nii ilma sinu enda eelistusi teadmata on Maitsevaur pakutud iStick hea valik, ainult, et enamus klearodele piisab 30W istickist (isegi 20W, lihtsalt 30W seadmel on muid eeliseid veel), muidugi 50W seadmel on aku mahtuvus hulka suurem (seade ise ka suurem). iSticki erinevaid variatsioone pakuvad väga paljud e-poed Eestis, näiteks see sama maitsevaur.ee, aga ka  http://www.epiip.ee/et/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=istick ja http://spezz.lv/et/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=istick&submit_search=Otsi

x6 vv komplekt, võrreldes õemehe ego pulgaga on vahe ikka märgatav x6vv kasuks  :-D  aku kestab minu kasutuse poolt 1,5 päeva aga laadima panen igapäeva õhtul et järgmise poole päeva pealt ei tekiks üllatusi  :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

X6 on siis aku, aga mis seal otsas on? Aga kui sul X6 juba 1,5 päeva vastu peab, siis peaks istick30 veel kauem püsima :) Muidu clearo võiks olla kas Aspire Nautilus (tavaline või mini) või siis minu eelistus midagi Kangertechilt, näiteks Aerotank või Aerotank mega. Eks küsimus on ka rahakotis :) Kui otse kopsu tõmbamise meetod meeldib, siis Subtank mini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

X6 on siis aku, aga mis seal otsas on? Aga kui sul X6 juba 1,5 päeva vastu peab, siis peaks istick30 veel kauem püsima :) Muidu clearo võiks olla kas Aspire Nautilus (tavaline või mini) või siis minu eelistus midagi Kangertechilt, näiteks Aerotank või Aerotank mega. Eks küsimus on ka rahakotis :) Kui otse kopsu tõmbamise meetod meeldib, siis Subtank mini.

X6_battery1-500x500.jpgei tea täpselt mis clearo on sellel otsas  :-D  vabandust kui teemat risustan 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

Mina siis Oliver ja tallinnast. Olen hetkel teisel ringil tubakast loobumisega ja seekord siis e-sigaretiga.Samuti olen oma vitsad saanud skysmoke hindadega ja kvaliteediga ,aga hetkel olen positiivne ja leidnud siit nii vedeliku kui raudvara jaoks super inimesed. Üks asi millest sain juba aru on see,et lihtsalt poest osta pulk ja hakata üksi sellega tava suitsust loobuma lõppeb tõenäoliselt ebaõnnestumisega.Põhjus lihtne , meie nn turuliidrid müüvad jama ja hind on meeletu.Seega jõudu sellele foorumile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

Olen Taimo Tallinnast. Tõmbasin analooge üle 20 aasta, kunagi ammu ammu kuulsin mingist e-suitsust, uurisin siis netist pisut ja olin ikka väga pessimistlikult meelestatud. Ei suutnud uskuda, et "mingi aur" suudab asendada suitsu. Tegelikult olen ma siiani veendunud, et päriselt suitsu see ikka ei asenda. Paljud tuttavad kes on proovinud, on kõik analoogide peale tagasi läinud.

 

Aastate jooksul proovisin ikka igasuguseid meetodeid, et analooge maha jätta, aga ei õnnestunud ükski neist tühjadest. Täitsa mööda olid nii nätsud, kui plaastrid, kui tabletid. Üks moment läks ikka tervis väga käest ära. Ei jaksanud enam kopse välja köhida. Hirmsad valud rinnas, mingi rõvedat värvi röga tuleb igal hommikul kurgust. No üle viskas. Mõtlesin siis, et tolmutan pisut ja vaatan mis siis e-suitsuga edasi saanud on.

 

2013 kevadel astusin siis Tõnismäe poe uksest sisse. Vaatasin mingi suvalise paketi välja ja ostsin ära, mingi sott läks ära koos 18mg vedelikega. Täpsemaid summasid ja koguseid tõesti ei mäleta. Siis veel müüdi nikotiiniga mahlu ilusti leti pealt. Ega mul sellesse eriti usku ikka ei olnud. Nii kaua juba suitsetanud ja miski polnud siiani ju aidanud.

 

Samast päevast peale, rohkem ei teinud enam suitsu. Isegi olin üllatunud. Alguses arvasin, et vajan tubakamaitselist mahla, isegi sellega panin mööda, ainuke maitse mida tõesti vapeda ei kannata ongi nüüd tubakas. Kallis oli muidugi teine. Sott sissemaksuks ja siis edasi 24 eurot nädalas (9 clearo + 15 mahl) peale. Suitsude peale läks sel ajal ainult 21 eurot nädalas. Samas oli mul sellest suht ükskõik, ma olin raskelt õnnelik, et asi töötab ja oleks ausaltöeldes ka rohkem maksnud. Köha kadus ja tervis on ikka kõvasti paremuse poole läinud. Vapemisest loobumisest pole mõelnudki, minu jaoks oleks alternatiiviks analoogide peale tagasi ja see idee juba tundub ülivastik.

 

Siis otsustasid meie kallid riigiisad, et vapemine on pähh ja keelustasid nikotiinivedelike müügi. Minu jaoks tulid ikka väga rasked ajad. Kuna ma olen eluaeg seadusekuulekas kodanik olnud, ei osanud ma neid allilmaasju ajada ja ei saanud kuskilt nikotiiniga vedeliku kätte.

 

Enne seda juba olin ma suhteliselt aktiivne redditis ja otsisin sealt siis abi, sain ka. Sel ajal oli seltskond seal veel suhteliselt piiratud (võrreldes praegusega) ja sõbralik. Abi sain nii hästi, et kui nüüd oma kulud kokku löön, siis näen, et kulutan alla 20 euro kuus (kõik kokku, kaasa arvatud akude amort), tervis on kõvasti parem ja olen eluga ikka päris rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

irc #e-suits teab mind kui yum_yum (jumbo - jumbo või muud sellised hellitavad nimed).
Nimi Andres, üldiselt paiknen üle Eesti, kuid viimased aastad rohkem seotud olnud Tartu ja selle ümbruskonnaga.
E-suitsuga sain tuttavaks, kui mõned aastad tagasi Raadi mahhiimasse tekkis Nicorexi pood - kuna kodustele suitsuhais ja pidevad ootamised minu konitamise taga ei meeldinud, siis otsustasin e-piipu proovida. Esimeseks masinaks saigi Nicorexi enda piip - mudelit ei julge öelda, aga igatahes pärast paari kuud tundus, et aku peab vähe ning sai ka suurema ameraažiga toiteallikas otsitud. Ühel hetkel aga viskas üle see, et aurustid ei kestnud, pidi jälle kolm uut vedeliku ostma, et ka uus aurusti saada (majanduslikult mõistlikum) ning piip lendaski nurka - tavatobi tundus taaskord odavam.

Kui varsti jälle kodus pahandama hakati, et ikka jube hais on ja ei viitsi minu järel oodata, kaevasin esimese piibu sahtlist välja ning hakkasin uuesti auru puhuma. Ostsin uue aurusti ning vedelikud, kuid pärast esimest 10ml kasutamist suutsin akult kuidagi keerme maha keerata - tuli osta uus tööriist. Selleks sai Ego one. Tänaseni õnnelik ja rahul - tavatobi pole teinud.

Kasutan 9mg vedeliku, millest lemmik Mafia Lemon.
Tulevikus tahaks pühenduda rohkem vg, mitte pg vedelikele.
Suur tänu irc kanali soojale vastuvõtule ja foorumisse suunamise eest!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...