Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Keegi teab kas 16 ja 30 coilid ühtivad?

iClear 16 coil toimib iClear 30's, ilmselt siis ka vastupidi. iClear 30 coilil on natuke peenemad tahid ja neid on rohkem. Miks Sa küsid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurivaim

Posted Image

Kuidas Sul see õnnestus üldse?

Ma olen ühte samasugust teemat kohanud ECF foorumis, seal kukkus laualt maha. See oli seal jube kuri ja süüdistas iclear'i, et pehme pidi olema. Samas ma eelistaks küll seda varianti et clearo puruneb enne kui mod, mingi koht peab ju järgi andma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei teagi, oli taskus eVici küljes ja üks hetk märkasin, et kuidagi lühike tundub.. See väike junn oli eVici jäänud ja ülejäänu vedeles niisama tasku põhjas. Eks ta vast pinge alla sattus ja ära murdus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi teab kas 16 ja 30 coilid ühtivad?

iClear 16 coil toimib iClear 30's, ilmselt siis ka vastupidi. iClear 30 coilil on natuke peenemad tahid ja neid on rohkem. Miks Sa küsid?
Ostsin 16 enne koos varu coilidega kui Spezz'lt 30 sain. Pole jõudnud veel ise katsetamiseni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei teagi, oli taskus eVici küljes ja üks hetk märkasin, et kuidagi lühike tundub.. See väike junn oli eVici jäänud ja ülejäänu vedeles niisama tasku põhjas. Eks ta vast pinge alla sattus ja ära murdus.

Mul on paar korda laua peal ümber kukkunud, siiani pole midagi juhtunud.

 

Keegi teab kas 16 ja 30 coilid ühtivad?

iClear 16 coil toimib iClear 30's, ilmselt siis ka vastupidi. iClear 30 coilil on natuke peenemad tahid ja neid on rohkem. Miks Sa küsid?
Ostsin 16 enne koos varu coilidega kui Spezz'lt 30 sain. Pole jõudnud veel ise katsetamiseni.
Minu kogemuse põhjal toimib iClear 30 coil natuke paremini, aga eks proovi ja saad teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei teagi, oli taskus eVici küljes ja üks hetk märkasin, et kuidagi lühike tundub.. See väike junn oli eVici jäänud ja ülejäänu vedeles niisama tasku põhjas. Eks ta vast pinge alla sattus ja ära murdus.

Mul on paar korda laua peal ümber kukkunud, siiani pole midagi juhtunud.

 

Keegi teab kas 16 ja 30 coilid ühtivad?

iClear 16 coil toimib iClear 30's, ilmselt siis ka vastupidi. iClear 30 coilil on natuke peenemad tahid ja neid on rohkem. Miks Sa küsid?
Ostsin 16 enne koos varu coilidega kui Spezz'lt 30 sain. Pole jõudnud veel ise katsetamiseni.
Minu kogemuse põhjal toimib iClear 30 coil natuke paremini, aga eks proovi ja saad teada.

Mul kogemus vastupidine aga originaalis on 16'l 2,4 takistusega coil. Müügis eraldi pole sellise takistusega neid näinud, kõik on 2,0 olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kogemus vastupidine aga originaalis on 16'l 2,4 takistusega coil. Müügis eraldi pole sellise takistusega neid näinud, kõik on 2,0 olnud.

Innokin pakub nii 1,5 kui 2,0 takistusega coile ja iClear 16 clearosid. Minu kogemuse põhjal on nad üsna täpsed ka, +-0,1Ohm'i.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nii........

mu elu esimene coil andis otsad just siis kui hakkasin tööle minema (psühho)

pm esimene loomulikku surma surnud isend.

õnneks oli tagavara kotis olemas (Y)

2,5ml jooki läks vaid kaduma.

 

i love this (iclear 30) shit (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

esimene paagi täis oli supper ja siis hakkas lurisema ning lekkima - õhtul üritan natuke coli turgutada , ehk saab normaalselt tööle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aegajalt tuleb alt(aku otsa) kuivatada, aga see pole tihe tegevus, siis kui suitsu hakkab vähemaks jääma.

kipub rohkem vedelamate vedelike asi olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

esimene paagi täis oli supper ja siis hakkas lurisema ning lekkima - õhtul üritan natuke coli turgutada , ehk saab normaalselt tööle.

Paar nõuannet iClear 30 kasutajatele:

Ära teda kõvasti kokku keera. Kui keerata alumine ja ülemine ots liiga kõvasti klaasi külge, siis surub huulik liiga kõvasti silikoon mütsi peale ja selle alumine ots läheb laiali, mis laseb liiga palju vedelikku keskmisse torusse.

Ära vaheta coili seadme küljes. Kui iClear 30 on mingi seadme küljes siis ei ole võimalik coili lõpuni kinni keerata, coili ja iclear alumise osa vahelt hakkab vedelik keskmisse torusse lekkima.

Täitmiseks huuliku eemaldamine võib ka coili lahti keerata (eriti kui coili on vahetatud seadme küljes, kuna siis ei hoia tihend teda kinni). Veendu et coil oleks ikka kinni.

Ära keera iClear'i jõuga seadme külge! See võib suruda keskmise pluss klemmi liiga ülesse ja võib isegi lühise tekitada. Kehtib eriti Vamo kohta.

 

Esimene paagitäis (uue coiliga) ei ole kunagi supper. iClear 30 coil hakkab korralikult tööle alles peale paari paagitäit. Ilmselt vajab taht aega et vedelikust korralikult läbi imbuda.

 

 

Kui need nõuanded ei aita, siis võib juhtuda et on praak coil (mina pole ühtegi veel kohanud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja eelnevale lisaks:

kui pidevalt annab kärsakat siis tuleb silikoonil wickide kohalt avasid natukene suuremaks lõigata. viimasel ajal olen kõigil lõiganud. silikoon surub liiga tugevalt wickidele peale ja ei lase vedelikult korralikult coilini jõuda.

liiga palju ei tohi lõigata kuna siis hakkab lurisema ja alt jooksma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja eelnevale lisaks:

kui pidevalt annab kärsakat siis tuleb silikoonil wickide kohalt avasid natukene suuremaks lõigata. viimasel ajal olen kõigil lõiganud. silikoon surub liiga tugevalt wickidele peale ja ei lase vedelikult korralikult coilini jõuda.

liiga palju ei tohi lõigata kuna siis hakkab lurisema ja alt jooksma.

Silikoon mütsike surub liiga kõvasti sinna peale siis kui iClear liiga kõvasti kokku on keeratud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan kordamõõda nii iClear30, kui ka Vivi Novat. Vedelikku kulub Viviga vähem ja sigaretimaitseliste vedelike tarbimisel tundub see nagu asjalikum. iClear30 on muidu ok aga sellel on üks suur viga - metallist otsik. See metallist otsik läheb pikemalt pahvides väga ebameeldivalt kuumaks. Ehk siis metallist otsikutega jubinad mulle ei sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan kordamõõda nii iClear30, kui ka Vivi Novat. Vedelikku kulub Viviga vähem ja sigaretimaitseliste vedelike tarbimisel tundub see nagu asjalikum. iClear30 on muidu ok aga sellel on üks suur viga - metallist otsik. See metallist otsik läheb pikemalt pahvides väga ebameeldivalt kuumaks. Ehk siis metallist otsikutega jubinad mulle ei sobi.

kuumaks?

pigem soojaks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma kasutan kordamõõda nii iClear30, kui ka Vivi Novat. Vedelikku kulub Viviga vähem ja sigaretimaitseliste vedelike tarbimisel tundub see nagu asjalikum. iClear30 on muidu ok aga sellel on üks suur viga - metallist otsik. See metallist otsik läheb pikemalt pahvides väga ebameeldivalt kuumaks. Ehk siis metallist otsikutega jubinad mulle ei sobi.[/quote

... ja käies pahhvides võib hea laksu vastu hambaid saada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tallinnas autoga liigeldes sama oht iCleariga (N)

Tallinnas sõites tegelikult pole vahet mida imed. Kõrrejoogiga võid ka hambutuks jääda :):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan kordamõõda nii iClear30, kui ka Vivi Novat. Vedelikku kulub Viviga vähem ja sigaretimaitseliste vedelike tarbimisel tundub see nagu asjalikum. iClear30 on muidu ok aga sellel on üks suur viga - metallist otsik. See metallist otsik läheb pikemalt pahvides väga ebameeldivalt kuumaks. Ehk siis metallist otsikutega jubinad mulle ei sobi.

kuumaks?

pigem soojaks :)

No ikka kuumaks läheb, kui teha suht kõrge voldiga pikki 5+ sekundilisi mahve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

esimene paagi täis oli supper ja siis hakkas lurisema ning lekkima - õhtul üritan natuke coli turgutada , ehk saab normaalselt tööle.

coil polnud korralikult kinni - nüüd kõik ok - aga vaieldamatult suurim mahlaröövel

Share this post


Link to post
Share on other sites

esimene paagi täis oli supper ja siis hakkas lurisema ning lekkima - õhtul üritan natuke coli turgutada , ehk saab normaalselt tööle.

coil polnud korralikult kinni - nüüd kõik ok - aga vaieldamatult suurim mahlaröövel
see eest tuleb tossu ja maitset (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...