Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

panin täna uue coili....

no totaalselt rõve maitse oli, pole sellist veel kunagi saanud (öäk)

kolmveerand paaki valasin pm maha. teine paak oli enamvähem juba

kolmas paak oli ok (Y)

samas see esmakorde, muidu alati peale uue coili panemist natuke rõve maitse ja siis ok (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suutsin keerme evici jätta ja tahaks teada kas tasuks vana iclear välja vahetada millegi muu vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suutsin keerme evici jätta ja tahaks teada kas tasuks vana iclear välja vahetada millegi muu vastu.

iClear juba vana? Krt see e-sigareti maailm liigub ikka kiiresti...

 

Kui tahad vähem maitset, siis on Kanger Protank variant. Mulle näiteks meeldib Protank'ist tubaka maitseid tõmmata. Kõige muu jaoks kasutan siiani iClear'i...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin uuesti icleari. Krt evic hakkas mäkra panema ja üle ühe tõmbe oli,et ühenda clearo. Sain siis vast nati liiga kurjaks ja keerasin selle sinna nii kõvasti kui sai. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

panin täna uue coili....

no totaalselt rõve maitse oli, pole sellist veel kunagi saanud (öäk)

kolmveerand paaki valasin pm maha. teine paak oli enamvähem juba

kolmas paak oli ok (Y)

samas see esmakorde, muidu alati peale uue coili panemist natuke rõve maitse ja siis ok (esiga)

Tea kas aitaks coili pesemine/keetmine enne tarvitamist, mul läheb ikka terve paak suht ime maitsega

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul hakkab see vdin ikka otsi andma, vahest töötab sealsamas mitte, peale täitmist on akupealne vedelikku täis jne, pole hulli võtan jazz i käest uue kui pärnu satun, pidas vastu küll, ei saa nuriseda, aga kuskilt miski tihend on otsad andnud........

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul see sitax vastu pidanud.

ok välimus hakkab plastikul ära kaduma, neid ml seal enam pole nähagi :D

otsa peab ka keerama väga täpselt, keere vist õhukeseks kulunud. aga 10€ eest on kestnud kyllaga ja kestab veelgi (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul jälle välimus nagu uus, sisu sai ka uus, et peaks nagu töötama, jahh kuidagi töötab, aga pole see mis ennem

Share this post


Link to post
Share on other sites

jusst, jummalal jummala õigus, kyui coile vahetad siis seda maitset enam pole, äkki aitab, kui paak, enne kasutamist üle pesta, või on see maitse kuskil mujal seal aga jahh kannata ära :D

Soovitan pesemist uue clearo puhul (Y). Musta värvi tihendid ka välja urgitseda ja seebiveega puhtaks. Seal sees olnud coili vahetasin välja ühe vastu, mille olin varem maitsevahetamise hetkel ära pesnud ning kõrvale pannud. Ei mingit võõrast maitset sel korral.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kasuisal ei toida ego-t 1100 mahine 3,3 voldine aku i clear16-tki ära :S

Ei tea, Nagu külma peeru imeks sealt, lubatud maitsest pole juttugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kasuisal ei toida ego-t 1100 mahine 3,3 voldine aku i clear16-tki ära :S

Ei tea, Nagu külma peeru imeks sealt, lubatud maitsest pole juttugi...

Mul on mingid 1100-sed eGo-d, mis annavad alguses 4.1v kandis, nendega iClear 30 puhul selline tunne, et auru tuleb küll, aga kuidagi külma ja suurepiisalist :) Eks huulik ka suht pikk ja ja liigendi kohal aurukambriga (?), mis jahutab maha -- millest minu kogemused, et iCleariga maitseb mõnigi asi teisiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitu volti see annab sul hetkel ja kas aur tiba liiga jahedaks ei jää?

ma ei viitsi multimeetrit välja otsida, aga ma näen auru pealt, et sealt annab hästi. eeldatavasti aku täis.

suht savi, peasi, et midagig, 2 päeva elab ehk yle :)

pm, tuleb kangemat kraami sisse laduda võiksema akuga (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei viitsi multimeetrit välja otsida

Sa pole üldse mingi hardkoor veiper, kui sul multimeetrit on tarvis otsida. Kas vaatasid, ega ta sul ikka juhuslikult juhtmetega kaela pole seotud, doh? Mul küll on, ja ma alles mingi algaja. Oleks olnud (äärmiselt väga ekstreemselt) huvitav teada, noh, see voldi-asi, ega ma niisama jutu jätkuks ei küsinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei viitsi multimeetrit välja otsida

Sa pole üldse mingi hardkoor veiper, kui sul multimeetrit on tarvis otsida. Kas vaatasid, ega ta sul ikka juhuslikult juhtmetega kaela pole seotud, doh? Mul küll on, ja ma alles mingi algaja. Oleks olnud (äärmiselt väga ekstreemselt) huvitav teada, noh, see voldi-asi, ega ma niisama jutu jätkuks ei küsinud.

wtf?

edit:

sain pihta, foorumi rõõmud.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kasuisal ei toida ego-t 1100 mahine 3,3 voldine aku i clear16-tki ära :S

Ei tea, Nagu külma peeru imeks sealt, lubatud maitsest pole juttugi...

3,3V akuga soovitab Innokin 1,5Ohm coile kasutada.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen ka kasutanud tavalise ego-t aku otsas ja töötab väga hästi, iseasi see, kui kaua ta töötab, minul selle tunni jppksul , mis ego otsas oli, probleeme ei esinenud, aga see oli sisi ka päris ammu ja suht tutika ego pulga otsas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka praegu istub ego väikse aku otsas ja tossab nii et mühiseb. Muidugi väljanägemine Iclear30 + ego aku on küll sant ja logiseb ka kõvasti kui päris lõpuni ei keera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nii, mõtlesin, et panen teise iclear 30 siis SVD otsa ja teen paar korda kuiv põletust......

lasin mingi 5 sek, kõik ok

lasin teistkorda ja pisike plõks käis ja alumine traat lõpetast töötamise (N)

nagu ma aru saan, siis võib selle coili prygikasti visata ja uue võtta ? (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nii, mõtlesin, et panen teise iclear 30 siis SVD otsa ja teen paar korda kuiv põletust......

lasin mingi 5 sek, kõik ok

lasin teistkorda ja pisike plõks käis ja alumine traat lõpetast töötamise (N)

nagu ma aru saan, siis võib selle coili prygikasti visata ja uue võtta ? (õlut)

Mul täpselt samuti ja ka alumisega. Ei ole veel kohanud, et keegi sinna ise uue coili keeraks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...