Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Selle kummimütsi pesin ma koos muu kolaga ära, lasin kõik kompressoriga kuivaks ja keerasin õrnalt kokku tagasi. Kusagil soovitati kummitihendeid säästa ja asju mitte vägistada - pidavat lekkima. Täitsin ära, lasin seista ja nüüd on töövalmis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis. Pesin ära ja olulist võõrast maitset ei ole. Tundub, et wicki maitset õrnalt viskab... aga see ei häiri ja paari paagiga loodetavasti kaob (esiga)

Teine huvitav teema on see, et millise seadistusega peaks icleari SVD otsas jooksutama? Kas W või V režiimis? Saan aru, et see on maitse küsimus aga siiski... praegu panin igaks juhuks 7W ja tundub, et lahjaks jääb. Mahl on segu nikoreksi Ry4 ja mentoolist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikoreksi? Rikas poiss 8-)

Kas ainult mulle tundub - või kulus see vedelik kudagi jube kiirelt. Aga maitsetel pole tõesti viga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rikas poiss 8-)

Kas ainult mulle tundub - või kulus see vedelik kudagi jube kiirelt. Aga maitsetel pole tõesti viga.

Mul oli ammu plaanis analoogide kimumine maha jätta ja siis ühel laupäeval, kui see isu pärast ühe e-popsariga (© strohher) rääkimist peale tuli, ei jäänud muud üle kui kihutada lähimasse linna (tartu), soetada nikoreksi pulk ja see "osta kolm vedelikku - saad clearo pealekauba" diil... edasine on juba aurupilvine ajalugu (esiga)

 

Seda, et iclear30 vedelikku nobedamalt hävitab, räägivad kõik. Mind huvitab optimaalne W/V tase ja et coili nädalaga ära ei küpsetaks (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tõmban sõltuvalt vedelikust 3,8-3,9V ~2,0Ohm coiliga. Coil kestab 2-2,5 nädalat, siis hakkab maitse imelikuks minema ja võtan uue.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kasutan 4,2 kuni 5 V vahel olenevalt kuna kärssama hakkab.

Liqua hakkab eriti madala V juures.

 

Jazz kas sa dryburni ei kasuta? Saab veel paar nädalat juurde. Teoreetiliselt on coilid kasutatavad kuni traat katki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kasutan 4,2 kuni 5 V vahel olenevalt kuna kärssama hakkab.

Liqua hakkab eriti madala V juures.

 

Jazz kas sa dryburni ei kasuta? Saab veel paar nädalat juurde. Teoreetiliselt on coilid kasutatavad kuni traat katki.

Ma olen proovinud pesta ja dryburn'i teha aga mulle tundus maitse ikka imelik peale seda. Kui aus olla siis ega ei viitsi jännata ka selle 2 euro pärast.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna pesin kaks i30-t ja vahetasin neil ka coilid. Uute pakid avasin aknast paistvas päikeselaigus ning ohhoo, kuidas need selles valguses sillerdasid -- imepeenikesest tahipurust. Pessu läksid loomulikult, aga ma siiani imestan. See seletab ära, mis imeliku wickiklimbi ükskord paagi põhjast leidsin. Kujutan ette, et ega taoline kraam spiraalide vahel ka kasu tooma ei peaks. Nii et infoks, ehk keegi teinegi soovib uue coili päikese või taskulambi all üle vaadata ja vajadusel pesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna pesin kaks i30-t ja vahetasin neil ka coilid. Uute pakid avasin aknast paistvas päikeselaigus ning ohhoo, kuidas need selles valguses sillerdasid -- imepeenikesest tahipurust. Pessu läksid loomulikult, aga ma siiani imestan. See seletab ära, mis imeliku wickiklimbi ükskord paagi põhjast leidsin. Kujutan ette, et ega taoline kraam spiraalide vahel ka kasu tooma ei peaks. Nii et infoks, ehk keegi teinegi soovib uue coili päikese või taskulambi all üle vaadata ja vajadusel pesta.

Kus krt sul see päike täna paistab? Tapal hommikust saati jube burgaa :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus krt sul see päike täna paistab? Tapal hommikust saati jube burgaa :x

Tallinnas paistis hommikul veidi aega.

 

Jagan veel tänaseid muljeid. Uued coilid olid silmnähtavalt erinevad. Üks selline mõnusate kohevate, teine aga kõhnade ja omajagu lühemate tahtidega. Normaalne tahi pikkus on minu arust selline, et kui coil aluse külge kinni keerata, saab tahiotsad valdavas enamuses aluse serva taha lükata nii, et nad sinna kenasti püsima jäävad. Selle lühemate juustega coilil polnud enamus otsi niisuguse soenguga kohe mitte nõus. Kärsakat annab ka teisel-kolmandal järjestmahvil (Liqua Coffee, 8W). Nii et varieerub see kvaliteet tiba, varieerub. Noh, eks kõigil juhtub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on küll selle clearoga veel vähe kogemusi aga täiesti stock kujul ei ole mina teda kärssama saanud (esiga)

Olen proovinud SVD otsas kuni 4,1V ja 8W. Võibolla on kahe mähise jaoks sellest vähe (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba üleeelmise partiiga läksid need tahid lühemaks. Huvitav on muidugi see et ühel veel pikemad olid. Ostsid 5paki (küsin lihtsalt selle pärast et see seletaks kuidas ma tähele ei pannud et ühel pikemad olid)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba üleeelmise partiiga läksid need tahid lühemaks. Huvitav on muidugi see et ühel veel pikemad olid. Ostsid 5paki (küsin lihtsalt selle pärast et see seletaks kuidas ma tähele ei pannud et ühel pikemad olid)?

kas sul neid pikki veel alles?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba üleeelmise partiiga läksid need tahid lühemaks. Huvitav on muidugi see et ühel veel pikemad olid. Ostsid 5paki (küsin lihtsalt selle pärast et see seletaks kuidas ma tähele ei pannud et ühel pikemad olid)?

kas sul neid pikki veel alles?
Ei ole, ma müün järjest. Just vaatasin ka viimasest partiist kahte 5pakki ja kõik on lühemad (ehk siis selle alumise ääreni). Samas ma ise kasutan ka neid ja mina pole aru saanud et nad kehvemad oleksid. Üks kehvem sattus mulle ka hiljuti, aga ma arvan et asi oli pigem selles et traat oli kahtlaselt ühes ääres koos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba üleeelmise partiiga läksid need tahid lühemaks. Huvitav on muidugi see et ühel veel pikemad olid. Ostsid 5paki (küsin lihtsalt selle pärast et see seletaks kuidas ma tähele ei pannud et ühel pikemad olid)?

Ma ostsin kokku 8 varucoili, s.t. ühes karbis oli 3 tk. Viiesesse pakki pole veel vaadanud ja kohe hetkel ei saa kah. Selle info valguses ma usun, et Sul tuli see kolmene karp komplekteerida ja ehk lisasid sinna juurde ühe, mis oli "uuem"? ;)

 

-- 22 Juul 2013 22:38 --

 

Üks kehvem sattus mulle ka hiljuti, aga ma arvan et asi oli pigem selles et traat oli kahtlaselt ühes ääres koos.

Kuule, ma keerasin veits paaki veel lõdvemaks ning nihutasin kruvikaotsaga kergelt spiraali -- enam ei kärssa. :) Aitäh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kärssama pole ma icleari veel saanud (kuni 9W ja rahulik tõmme). Aur on selline niiske ja ka maitset on mõnusalt tunda. Nikoreksi CE on selle kõrval kuidagi kuiv ja kõrbend hitt kerge tulema. Janune on iclear aga küll - hommikuga 1 ml nagu nuusata.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...