Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Pettusin ka kergelt iClear 30-es - metallne maitse + :evil: lurises - no ei saa kudagi ilma lurinatta ja kudagi vähe oli teda.

kolisin Vivi 3ml peale - teine uba oli (plastik huulik andis ka vast oma osa)

SVD oli 4V - 8W peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga huvitav, mul 2 iCleari kasutuses, pole ei metallset maitset ja luriseb väga väga harva kui täitsa tühjaks hakkab saama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

Viskan siis kah paar senti siia potti.

Kõigepealt suured tänud foorumile ja kiiretele nõuannetele chatis

Peale vaeva ja viletsust ning korduvalt tubaka poodi jooksmisest kui ego aku kinni laadijas või kõik cleorod jaanipäeva järgse maitsega sai soetatud SVD i Taste. Unustatud 30 aastat suitsumehe staaži ning ka oma vanemad ja paar sõpra vape usku pööratud.

Olen kasutanud iclear30 ja väga meeldib. Ehk tegelikult hakkas meeldima alles siis kui aru sain, et mahtuvus ei ole 3ml vaid 1,5 ning kõik otsad tuleb veidi lahti keerata.

Mahtuvus et toimiks: kallad 2,5 ml sisse ning peab 1 ml pealt uuesti täitma. Ei lurise ei kärrssa ega leki kuid enne kasutamist pesu. Ei teagi kas see midagi tegelikult muudab sest aastatega igast pahna mõnuga tõmmatud ning väga valiv pole. Kui vaja tõmbame kasvõi metalli pea asi , et ei peaks enam sigarette ja muud pahna näppima. Viimased kaks analoog aastat sai möödasaadetud sicarillode seltsis. Kuni 20tk päevas. :!:

Kuumaks aga läheb i30 küll. Saame hakkama kuum pole sittagi võrreldes kõige muu kraamiga mis analoogist tuleb.

Vedelikku kasutan torupillist ja siiamaani maitseb kõige paremini arbuus kirss pooleks või arbuus mint. Kuskil oli juttu Kokku saamisest. Oleks tore mahla degusteerimine. Äkki alles siis leiaks selle õige.

 

Veidi offtopic juttu tuli palju aga loodan et saan esimene kord andeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav. Täidan stabiilselt 3 ml piirini ja no pole mul nad ühestki asendist lekkinud. Silikoonmüts tuleb korralikult peale kohendada ja korpus parasjagu kinni keerata, lurichi jõudu kasutamata. Luriseb siis kui kondensaati tekkinud on või kui liiga kõvasti tirida - tõmme peaks ideaalis olema selline mõõdukas, rahulikum. Aku kontakti peale tekkib vahest paar udupiiska. Ahelpaugutamise korral läheb huulik päris soojaks aga tahid joodavad seda kurivaimu hästi - kuiva laksu ei saa kui mahl sees (ma alla 1 ml ei lase kunagi langeda).

Mõlemad isendid tulid Fasttechist tellitud SVD setist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin Spezzi sahtlist ühe töökaaslasele, täna tuli ja ütles, et lekib kus kurat- alt ja huulikusse viska b ka. Vamo näitas tal coili takistuseks 1,7 oomi. Küsisin kas coili ikka keeras kinni? Oli ainult loputanud ja mahl sisse:) Nüüd läks coili kruvima, eks näis kas kaob lekkimine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuel coilil peaks olema 2,1 ja kui "sisse töötab", peaks näitama 2,0. Vähemalt mul oli nii. Coil tuleb loomulikult kinni keerata!

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

uutel oli peale märgitud 2,5. aga ma pole veel teinud uut coili lahti

tahid on jah lyhemad ja kuidas ma ytlengi, hõredamad

Peale märgitud 2,5? Huvitav... Mulle on Innokin ainult 1,5 ja 2,0 pakkunud.

Kui saladus pole, siis kust Sa need ostsid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tra, vuhvleid on selles tööstusharus vist palju. Igatahes fasttechist tellitud svd set ja ainult korpus on jumala erinevad. Mingil hetkel teen pildid ja postitan.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei pruugi kohe vuhvel olla kuigi "sõda" käib juba kuu aega :lol:

To whom it may concern,

 

We have received continuous feedback from customers recently that website name Fast Tech selling our products at much lower prices than MSRP. After investigation we have never found this website buy any products from us. We hereby inform our customers, in order to protect yourself from fake products and enjoy product warranty, please do not buy products from this website . Innokin is not responsible for copycat products .

http://www.innokin.com/news/company/2013/0606/395.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tra, vuhvleid on selles tööstusharus vist palju. Igatahes fasttechist tellitud svd set ja ainult korpus on jumala erinevad. Mingil hetkel teen pildid ja postitan.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

näita pilti

 

see võitlus käib neil muu asja yle, välimus neil vaevalt erinev saab olla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid nuppe ongi vist erinevaid, Jazz peaks teadma paremini seletada

Nuppe on vähemalt 3 varianti. Ekraane kahte varianti.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

V2 on siis see peegeldava ekraaniga ja V3 oleks see tume ekraan ja tume nupp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuppe on vähemalt 3 varianti. Ekraane kahte varianti.

Oleksin tänulik kui vaataksid pilte ja ütleksid kas on OK (õlut)

https://www.dropbox.com/sh/sjuqsnx3vxbto9f/xCty_G1uyi

Jep, paistab OK olema. Nupp ja ekraan on Innokin viimase versiooni omad (järjekorras siis kolmas versioon vist).

Mulle isiklikult küll meeldis V2 nupp rohkem :(

vamol on kirjas v1,2,3 jne

svd-l ma pole näinud seda

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVD-l ei olegi versiooni kusagil näha. Netis leiduva info põhjal võib järeldada, et see, mida pbusardo testis, oli V1. Neil oli kvaliteediprobleeme põhinupuga ja +/- nuppude paigutus vastupidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...