Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

nunii... vblla viga tuvastatud... aga alustame algusest...

 

üldiselt tõmban kuskil 8-10 watiga... eile kimusin voltides, äkki mingi 5,6 voldiga...

 

vedelikuks... njah, keeruline öeldagi mis vedelik mul on, hetkel sees Spezzi 12mg õun, mille olen VG0ga nii lahjaks teinud et imestan, et seal üldse õuna maitset on. :D aga puhast õuna... ja isegi mitte täpselt pooleks VG0ga ei suutnud süüa... seega tõmban põhimõtteliselt vist 2,5ml VG0i, millel kümmekond õunatilka sees. aga nagu ma mõistan, siis vg on auru suurendav, siis imestangi et teda niimoodi keskpäraselt tuleb, mida saab juba CE4ga võrrelda. või on mu VG eripruul nii paks et sellest mured?

 

CE4 sees mul liqua energy drink 9mg, mida ka lahjendasin VG0ga (mitte nii hoogsalt küll kui 12mg õuna), sealt käib õhk lipsti läbi, auru ja maitset küllaga...

 

vahepeal käisin torupilli selveris, astusin toast välja, vamo otsas iclear30, milles ca 2ml jagu VG rikast mahla loksumas ja mis kodus näis, et ei leki ega ka lurise(kui olin huuliku ja huulikualuse puhtaks pühkinud). oma pool kilomeetrit astutud trammi poole... ja tee või tina, ei saa enam midagi kätte. ei, ei leki, ei lurise... aga õhku ei tule kohe... no tahaks öelda et üldse ei tulnud, aga see oleks ka vale, sest natuke ikka suure punnimise peale suutsin sealt imeda. küll krutin teda vamo otsas rohkem lahti, vahin siit ja sealtpoolt... tilka all pole... kerisin huuliku lahti, seal midagi oli, selle saatsin kiire liigutusega remonditavale telliskivi tänavale... paremaks ei saanud kumbki, ei tänav ega läbitõmme. :D CE4 ja teine iClear jäid koju, ei viitsinud tagasi kõmpida. käisin selveris ära, veidi tervislikku jalutamist kadriorus... aeg-ajalt ikka üritades aurustada, seda ka suutes, aga kuidagi eriti vaevaliselt nagu...

 

jõuan koju, keeran CE4ja otsa, et naabrimehega üks "suits" teha õues. tulen tuppa tagasi ja... vat ei saa enam aru kumma icleariga ma väljas käisin :D mõlemad justkui töötavad samamoodi... mõlemad suht vaevaliselt annavad õhku... ja siis... siis proovin kohe eriti aeglaselt imeda neid... ja... töötavad! aga see on ikka väga aeglane sissehingamine, kohe väsitav, süda hakkab justkui puperdama isegi, sest arvab et ma hoian hinge kinni. :D et kui sellise tempoga peab hingama, siis see on küll jube raske tegevus. auru samas tuleb justkui rohkem kui ma varem olen saanud... aga jah, sellises tempos ma vist ei suuda neid imeda.

 

käin siin hetkel ekraani ja vamo vahet et asjast aru saaks... praegu saab neid ka tiba hoogsamalt imeda (loe: nagu oleks juba rohkem sissehingamise moodi)... äkki oli õues hoopis mingi teine teema? päike soojendas materjalid jämedamaks ja õhuauk jäi väiksemaks/ise kõnni pealt olin võhma ära kaotanud/vms? hetkel tiba jahedamas toas olles saab neid mõlemaid jälle ilma liiga suure pingutuseta teha. nu vaatame edasi, ehk katsetan uut coili...

 

aga vahepeale katsetan vist uut clearot, mille torupillist kaasa haarasin. kangertechi protank, ju tiba kallim kui foorumlaste käest/kaudu sebida, aga kärsitus on suur. saab näha kas ma ka selle otsa ära eksin nagu icleari otsa, vähemalt mingi võrdlusmoment ehk tekib. :)

 

ja vblla ongi kasulik end tegevuses hoida, hoolimata oma pusserdamisest pole ma reede hommikust peale ühtki analoogi kimunud. mõte on küll peast läbi käinud, et teeks ühe... eks vanad rituaalid on rasked ununema.. samas, ega ma liiga pettunud ka endas poleks, alguse asi. :)

 

nüüd peab vist protanki rubriigi üles otsima ja läbi töötama... või riskiks ja keeraks oma tarkusega asja kokku? vaatame, veidi muid koduseid töid ka ees...

 

kena veipi kõigile!

punahabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma katsun Spezz'i käest uurida millest ta vedelikke teeb (kui see firma saladus pole muidugi) ja omale ka seda vedelikku sebida. Tekkis lihtsalt sportlik huvi teada saada milles point on. Ma olen ise täheldanud et suurema VG sisaldusega vedellik wickib nagu iClear'is paremini, aga mitte nii ekstreemselt muidugi.

 

Küsimus, kas Sa imed õhu otse kopsu? Mitte enne suhu ja siis kopsu? See võib ka ilmselt üks põhjus olla mis probleemi juures rolli mängib, samas ma ei usu et see ainuke põhjus on.

 

Oled sa proovinud Liqua vedelikku iClear'iga?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa peaks kohe eraldi teema tegema, " punahabeme seiklused " lugejaid oleks küll (Y)(esiga) , aga küll laabub, vaheta coil ära, aga teisalt ära vaheta ka, mudu pole miskit lugeda siin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

imen enne suhu ja siis kopsu, kuna sealt iclearist mul nii vähe õhku korraga läbi tuleb, siis ei oska nii aeglaselt otse kopsu hingata. CE4ga saan otse kopsu ka hingata. eee.. või oot, proovisin... ega ei oska nagu CE4gagi otse kopsu vist hingata, kuigi tal jookseb kiiremini õhk läbi. niiet ka pigem enne suhu ja siis hingan alla kopsu...

 

nüüd harjutasin veel ja vist isegi sain otse kopsu, aga ma pole niipidi vist ikka üldse harjunud... tekkis kohe küsimus, et kuidas ma analoongi tõmbasin, aga ma igaks-juhuks ei hakka temaga katset tegema hetkel. :)

 

Liqua vedelikku pole icleari sisse pannud, see istub CE4 sees. peaks igaks-juhuks vist proovima... samas siis mul mitu clearot sama maitsega. kas kui ma ta korra sisse valan ja järgi katsetan, võin ma ta ka tagasi purki valada? et see et ta vahepeal coiliga sõbrustas seal ei tee ülejäänud vedelikule, mis purgis ootab, mingit lisamaitset või muud halba külge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sebisin omale sama vedelikku mida Sina kasutad, paari päeva pärast saan proovida.

 

Hea oleks kui prooviksid Liqua vedelikku, see on see mida mina ilma probleemite kasutan.

Kui wick on puhas, siis ei tohiks sealt küll mingit maitset jääda. Kui wick on mingi teise vedelikuga koos, siis ilmselt jääb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

panen uue coiliga siis liqua sisse. nüüd läheb aega. veits. :)

 

Sa peaks kohe eraldi teema tegema, " punahabeme seiklused " lugejaid oleks küll (Y)(esiga) , aga küll laabub, vaheta coil ära, aga teisalt ära vaheta ka, mudu pole miskit lugeda siin :D

hehe, ei vist seikluste lõppu ole karta, ise loodan küll. :P ma pole veel vaadanud kas kanger protankil on ikka oma teema, kui on, siis vblla mingil hetkel ka seal paar väikest seiklust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja juur on Inawera VG, mida rohkem paned, seda rohkem kondenssi toodab ja lurisema hakkab. Kui kondenss läbi coili aku klemmile vajub, on õhk ka kinni :!:

 

Keegi ei tea ka, mis fenomeniga tegu, et selle firma VPG baas on paksem kui VG baas :o Vaimse tervise säästmiseks loobusin selle firma toodangu tarbimisest ja ei kahetse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ütleks, segan aegaajalt inawera 0vg+36vpg ca 70/30 kokku+konsentraat ja pole veel sellist muret olnud, ei icleari, protanki, evodi jm sellisega.

va: greibi konsentraat tekitas mingid veejäägid, aga seda jama ei suutnud anyway tõmmata.

aga jah punahabe probleem seisneb liigses uputamises, siis vajub vedelik kontaktipessa ja sealt enam õhku peale ei tule.

Punahabe, kas tugevamini imedes viskab läraka suhu ka?

edit: Punahabe kas seda nö ce4 kasutades on sul mingi vahetükk ka vahel? st vamo on 510 keermega aga ce4 peaks olema nö eGo keere. Kui ei siis sa ei saanud sealt ilmselt mitte ce4a vaid midagi muud. Kui jah siis võib see vahetükk kõik ära seletada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: Punahabe kas seda nö ce4 kasutades on sul mingi vahetükk ka vahel? st vamo on 510 keermega aga ce4 peaks olema nö eGo keere. Kui ei siis sa ei saanud sealt ilmselt mitte ce4a vaid midagi muud. Kui jah siis võib see vahetükk kõik ära seletada.

Uuematel Vamo'del on mõlemad keermed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midagi uut minu jaoks, kui nii siis pole mure selles...

Off-Topic :
alates v3 on siis mõlemad keermed olemas? või v2 stainlessil ka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midagi uut minu jaoks, kui nii siis pole mure selles...

Off-Topic :
alates v3 on siis mõlemad keermed olemas? või v2 stainlessil ka?
V3 ma ei tea. V2 on nii stainless kui kroomitud versioonil mõlemad keermed (vähemalt nendel on mis mul laos on).

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii, panin vahelduseks uue coili ja Liqua vedeliku sisse... mmm... töötab... aga ma vist ei suuda seda energiajoogimaitselist nii palju imeda, et pikalt katsetada... korra lurtsu kuulsin ca 20dal tõmbel, aga ei leki hetkel ja silikoonmüts ka kuiv... kohe pärast lurtsu keerasin huuliku otsast ja piilusin, et kus ta laulab, aga justkui oli kõik vaikne ja kuiv. ma küll ei pannud puhast liquat, ikka sama VG0ga, mis on vist jah inawera. ma ei suuda 9mg liquat puhtalt imeda, ikka liiga kange. :D

 

Punahabe, kas tugevamini imedes viskab läraka suhu ka?

edit: Punahabe kas seda nö ce4 kasutades on sul mingi vahetükk ka vahel? st vamo on 510 keermega aga ce4 peaks olema nö eGo keere. Kui ei siis sa ei saanud sealt ilmselt mitte ce4a vaid midagi muud. Kui jah siis võib see vahetükk kõik ära seletada.

olen mahla suhu ka saanud jah...

aga mis puutub vahetükki, siis ei ole mul tükki vahel... kas vamol mitte eGo ka otsa ei istunud? mürki ei võtaks selle pakkumise peale, aga tükk mul puudub - istub ise otsas... ega ma muidugi tea kas ta on CE4, ma ise ei osanud talle nime anda. foorumist aidati, hetkel guugeldades tuleb nagu suht sarnase välimusega vasteid nagu mul laual... sel näib siiski ka 510 keere olevat, ehk sama mis iclearil... lihtsalt sügaval-sügaval krae all... aga vamol on see vint peal parajalt kõrge, et krae ei hakka segama... ehk äkki on iga eGo 510, aga kaugelt mitte iga 510 pole eGo? aga vblla ma luuletan... igatahes mingisugune skysmoke clearo ta mul on, mis vamole ilma vahejuppideta otsa läheb... neiu tõnismäel algul ka raputas pead, et ei, minu masinale pole tal midagi pakkuda... siis proovis endal hetkel käesolevat clearot ja läks lupsti otsa. :D saime mõlemad veidi nalja.

 

vat siis jah, hiljaks jäin oma keermejutuga... mul vamo v2 ja sel ka siis jah mõlemad...

 

ja kruttisin ka protanki kokku ja kallasin jooki sisse... oli juba ca 15 mintsi seisnud, tegin väikse proovi... ei kedagi... aga kuskil foorumipostis oli joonis selle tihendi ümberkeeramisest... kruvisin lahti, taht oligi kuiv... keerasin tihendi ümber, tegin imepisikese proovisutsaka, veidi midagi tuli... nüüd seisis veidi... töötab... kuulen ka justkui lurtse küll, aga vist ei leki hetkel... auru vist tuli ikka icleariga rohkem küll... no katsetame veel... vahepeal siiski ka veidi muid tegemisi, muidu jään elule jalgu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära riku Liquat selle Inawera baasiga ära :x Kui kange on, osta Jazzi käest sama maitse 0mg ja sega nii lahja kui tahad ;) Inawera jaoks aga õpi colide ümbertegemine ära, muidu jäädki nende peale raha kulutama :lol: Edit: tihendi ümberkeeramine on lollus (N)

 

Off-Topic :
Fastechi kõigil Vamodel (V2/V3) on mõlemad keermed

https://fasttechcdn.com/products/135/13 ... 8600-6.jpg

https://fasttechcdn.com/products/137/13 ... 4101-4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kena kui korda sai.

Ma julgen mahla süüdistada, aga mine tea. Eks jazz proovib kui kätte saab.

kui alguses hästi ei wicki(taht ei lähe märjaks) siis võid proovida korra-kaks tühjalt imeda. Tõmbab märjaks ära ja siis edasi saab juba hakkama.

Off-Topic :
siis on midagi huvitavat toimunud nende vamodega, st minu oma on kõigi eelduste kohaselt v2 (tugevam vedru, + klemmi ümbruse kate ja metallnupud), aga ainult 510 keere on. Poolast tuli kunagi alguses.

 

-- 18 Aug 2013 18:54 --

 

Off-Topic :
öhh, ise olen loll, pärast seda pildi vaatamist otsustasin proovida, evod hakkabki kinni :oops: Oleks ma seda varem teadnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

off-topic|

aga miskipärast ta ei niisutanud coili... kuigi ootasin 15 mintsa... liiga vähe ootasin? edit: ahaa, nu püüan ta tagasi keerata...

praegu sain protankilt mahla ka suhu... niiet ma olen ikka iga clearoga osav! :D tea kas peakski uue teema tegema "power-imemine"? nojah, hetkel sain vblla just sellepärast et tihendi ümber keerasin...

 

aga ei, see siin ju ikka icleari teema, eks ma otsin kus oma protangist pajatada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liquat kannatab inawera VG0'ga väga hästi lahjendada. Ise lahejndasin 18mg liquat pidevalt ja mingil hetkel mõtlesin, et äkki jään millestki ilma. Võtsin siis 9mg liquad - maitse suht sama, mis 18mg+VG0 kompotil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole herr Punahabe mitte ainuke, kellele siin paljukiidetud iclear ei sobi. Mina kogesin ka sellega lurisemist ja lekkeid ning üritasin sellest peale mõnda aega katsetamist vabaneda ja edukalt. Enam ma seda asja proovida ei taha, võibolla on probleemiks see, et mulle ei istu üldse tooted, mis "i" tähega algavad ;). Näiteks Õunakontori "i"tähega asju mulle ka kasutada ei meeldi. Üks pisteti vägisi pihku, õnneks makstakse selle eest head raha, sain rappest kerge vaevaga lahti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole herr Punahabe mitte ainuke, kellele siin paljukiidetud iclear ei sobi. Mina kogesin ka sellega lurisemist ja lekkeid ning üritasin sellest peale mõnda aega katsetamist vabaneda ja edukalt. Enam ma seda asja proovida ei taha, võibolla on probleemiks see, et mulle ei istu üldse tooted, mis "i" tähega algavad ;). Näiteks Õunakontori "i"tähega asju mulle ka kasutada ei meeldi. Üks pisteti vägisi pihku, õnneks makstakse selle eest head raha, sain rappest kerge vaevaga lahti ;)

mulle ylejäänud i-d ei meeldi, mädanevad need i tooted v.a svd ja i30 (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ohohoooo.. püüan siin ikka icleari taltsutada, aga vahelduva eduga. suutsin juba nii nõrgalt ta kokku keerata, et hakkas "klaasi" vahelt lekkima... tegelikult see jutt vast sobib hoopis vedelike valdkonda, aga kuna asjasse on segatud ka iclear ja mu seiklusrikas tee temaga, siis vast mahutab sellegi nüansi siia...

 

kuna ostsin torupillist lisaks VG0ile ka VGP6mg Power Smoke Baza ja paar maitsestajat, siis proovisin neist ise mahla valmistada. kuigi mõistan, et mahl peaks seisma enne kasutamist 24h, otsustasin veidi siiski mekkida. kas see seismine toob maitse nüüd esile või rahustab hoopis maha? no maitset oli sellel küll... äkki kuuetunnise seismise peale... aga kurku kriipis ikka liiga palju. 6mg! mõtlesin, et see ei ole enam normaalne... kallasin icleari tühjaks, panin veel ühe uue coili sisse ja kallasin ainult puhast VGP6mg paaki. ilma maitseta. ja ongi... see asi kriibib mind... 45%PG, 45%VG, 10%vesi, 6mg... korra vahepeal proovisin VG0i puhtana tõmmata, see oli easy... nüüd kas ongi talumatus PGle või nikotiini sellekujulisele manustusele. jätan siiski hommikuni paaki ja proovin siis veel... siis saab teisi variante proovima asuda, ehk mitte enam mahla, vaid morssi (VG+maitse), või siis veel vesisemat (puhast VGd). vat ei tulnud selle peale, et oleks prooviks võtnud nikotiiniga VG vedeliku... kui seda oli seal üldse...

 

ja iclear... vat iclear on sellisteks testimisteks muidugi suht ebapraktiline, muudkui kruvi ja pese... suures möllamises avastasin, et olin ühe icleari huuliku tihendirõnga kuhugi suutnud minema rullida. korra varem ka leidsin mingi kummalise rõngakese lauanurgalt, siis võrdlesin kahte icleari omavahel ja tuvastasin, et see on ühe huuliku oma. nüüd nii hästi enam ei läinud, rõngake vist kasvatas endale analüüsivõime ja veeres taadi eest ära... seekord jäädavalt.

 

nii, aga miks tema mul siis luriseb ja lekib ja õhku vähe peale annab? äkki ongi vastus (lisaks kasutaja oskamatusele) osaliselt minu vedelikuvalikus... ehk kuna näib et nikotiin annab mulle ebameeldiva laksu kurku, siis ma teen väga lahja segu... sisuliselt nullsegu... aga nullsegu ei piira sugugi tõmbamissagedust... seega ma tõmban väga sageli ja siis ongi paak suht stabiilselt vaakumis ja lekib muudkui coili sisse, et rõhke tasakaalustada?

 

samas küsimus suurele ringile, et kuidas te oma icleari transpordite? kui ta just otsa pole keeratud... laupäeval väljasõitu tehes, oli mul alustuseks otsas CE4, icleari panin originaalkarpi, et juhuks kui lekib, siis ei määri muud ära... paar kilomeetrit autosõitu, võtsin ta välja, kruvisin otsa... CE4 läks karpi tema asemele... kodus oli iclear rahuldaval määral funktsioneerinud, nüüd hakkas põhja tilka lekitama... päris mitu korda käisin lapikesega pühkimas... siis oli mitu tundi otsas kuni lõpuks imemine vaevaliseks muutus... vahetasin CE4 tagasi otsa, sel pold mingit muret, ei old ta lekkinud ega ummistunud kuigi olime vahepeal oma 100km autoga raputanud teda igas asendis... eks jah ebasobiv võrdlus vast, aga ikkagi - kuidas te, kel iclear hästi käitub, teda transpordite? nojah, kui ta väga hästi käitub, siis polegi teda ju vaja otsast ära keerata... doh... aga kui tahaks eri maitseid reisule kaasa võtta? mulle hakkab tunduma et, mul vblla oleks vaja... mm... on ta nimi drip tip atomizer? kus paaki pole ja tilgutatalse otse coilile? jah, tüütu pidevalt tilkuda, aga vähemalt ei lurise ja ei leki nagu ma aru saan?

 

ohjah, mõtlesin, et kirjutan lühidalt... parandamatu... :| magama. punkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üritan teha ikka nii, et piip enam-vähem püstises asendis oleks, huulik ülalpool. Äärmine asend on "poole kolme" peal kui kellaosutiga võrrelda.

Kasutan samu baase ja maitseid ning päris lurisema saan iclearid ikka väga kirgliku tirimisega ja/või kogu koostu liiga tugevalt kinni keerates.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...