Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Ise olen ka kasutanud 3 kuud+ iclear 30 isesegatud inawera vedelikega(40pg/60vg). Siiani erilist probleemi pole olnud. Vahest peab tekkinud vedeliku huulikust välja viskama aga muidu täitsa korras. Suuremad probleemid tekkivad just siis kui coil läheb juba liiga saasta täis. Muidugi avastasin, et ma olin alguseaegadel ühe augu suuremaks puurinud. See hõlbsustas alguses tõmbamist. Olen tähelepannud, et 5 kuu jooksul on tõmbamis stiil muutunud väga palju . Varem tõmbasin ka intensiivselt ja pikkalt . Nüüd rahulikult(6-7sec) ja aeglaselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma endiselt ei mõista milles asi on, aga tahaks mõista...

Mina kannan iclear'i pükste taskus kaasas ja no ei ole mu püksid veel kordagi märjaks saanud. Autos on ta kas päris külili või siis SVD otsas "poole kolme" peal.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei polnud minul ka selle isendiga probleeme, sai sinna igasugu vedelikka ja igasugustes vahekordades sisse kallatud töötas nii mis mühises, töötaks ma arvan, et praegu ka, aga paagi ja coili vaheline tihend andis otsad ja ma pole sinna midagi normaalset ise asemele leidnud. Ja vot kui see tihend on pekkis, siis hakkab jahh, lekkima ja lurisema ja kõiksugu muid trikke tegema (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani uue coili sisse, selle lyhemate tahidega, 2,5 oomise.

Näitab 2,7-2,9. (Ei õnneatunud kodus takistust täpselt mõõta, näitas aiateibaid, enda arust mõõtsin õigesti)

Aga kus alles tuleb auru (psühho)

Töötab paremini kui vana 2,2-ne (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuramus, peaks kah sahtlist varucoile tellima :D

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal vähemalt 6 clearot (iClear 30, Protank, STV, T3, MT3, Evod) kogu aeg kaasas, üks eVicu otsas, teised pakituna eGo pinalisse. Vedelikud erinevad. Pole eriti jälginud, mis asendis see pinal on, senini pole ükski neist lekkinud. Ainus koht, kus kõik ilmselt lekkisid, oli lennuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle isiklikult on hakanud eriti pärast ViVi STV soetamist tunduma, et pole see iClear30 nii janune midagi - ma suutsin isegi nikoreksi CE kaudu päevas üle kolme ml ära tirida. STV ja iCleariga on umbes sama küttekulu. Kui ViVi jaoks SVD keerata 5W peale, siis on veidikene leebem aga mitte oluliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no niii, uus ICLEAR 30b bottom coil clearo

kus coil on ? :lol:

aga selle võtan ligi, ei saa see ju väga kehv olla. v.a see p**nis seal otsas on suht kole

on mingit linki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tulles tagasi teema juurde. Ma sebisin omale seda kuulusat Spezz'i vedelikku. Olen seda nüüd umbes 2ml ära tõmmanud ja no ei lurise mu iClear 30 ka selle vedelikuga, rääkimata siis lekkimisest vms. Seega vedelikus asi ilmselt ei ole. Jäävad 2 varianti, kas praak toode või tõsine imemine...

 

Kui keegi nendest kes siin kurtsid lurisemise üle on ostnud selle luriseva iClear 30 FastVape poest, siis palun võtke minuga ühendust. Ma tahaks oma silmaga näha seda lurisevat iClear'i ja kui ta tõesti luriseb (ehk kui asi ei ole tõmbamisstiilis) siis asendan selle uuega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen Spezzi vedelikke iClearidest kasutanud ja pole mingit probleemi varem olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen 3,5 kuud kasutanud praktiliselt ainult iClear 30-neid, mida on mul 6 tükki, paar tükki ka tagavaraks, kõik FastVapest ostetud (üks Vivinova ka, kuid see eriti ei meeldi). Ja olen teinud ühe huvitava tähelepaneku.

Olen lugenud selle teema kõiki kommentaare ja mõned on siin on kurtnud lekkimise ja lurisemise üle.

Minu tähelepanek ja isiklik kogemus on järgmine:

Tavaliselt täidan ma clearo 2,8 milliliitrini, parem krõps vähem, kui krõps rohkem ja 4 iClear 30 isendi puhul pole eales mingit probleemi olnud, töötavad laitmatult, ei mingit lekkimist ega mingit lurisemist.

2 iClear 30 isendi puhul aga pole saanud kunagi täita 2,8 milliliitrini, hakkavad kohe lurisema ja lekkima, sai mitu katset tehtud, lahti võetud, puhtaks pestud ja uuesti. Aga kui neid kahte iClear 30 isendit täita 2,5 milliliitrini, siis töötavad samuti laitmatult ega ole mingit probleemi. Ei lekkimist, ei lurisemist.

Miks see nii on, ei oska ma seletada, sest kõik on täpselt ühesugused. Mina olen väga rahul ega taha vähemalt praegu küll ühtki teist clearot. Aeg ajalt olen saanud proovida läbi mõne tuttava paari mahvi jagu proovida veel mõningaid clearosid, kuid ükski neist ei saa iClear 30 lähedalegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...