Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Iclear 30 on ikka aus clearo küll, ei teagi kui palju neid coile seal sees vahetanud olen. Samas võiks huvipärast ka midagi muud head proovida, milline võiks pakkuda midagi võrreldavat selle kogemusega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iclear 30 on ikka aus clearo küll, ei teagi kui palju neid coile seal sees vahetanud olen. Samas võiks huvipärast ka midagi muud head proovida, milline võiks pakkuda midagi võrreldavat selle kogemusega?

proovi 30s-i (psühho)

Veel parem (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mulle i30 ei istunud ,kuid proovisin huvi pärast i30s vot hoopis teine tera .krt on ikka hea asi küll, mulle tundub ,et paremgi kui aspire bdc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mul on siis coilidega miskin jama iclear 30s il, krt kõik kiidavad , mul läheb kuumaks ja maitse nagu pole õige ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mul on siis coilidega miskin jama iclear 30s il, krt kõik kiidavad , mul läheb kuumaks ja maitse nagu pole õige ka

Mul küll alles esimene coil ja mingi 4+paagitäis aga seis suht sama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul teine 30s coil läks väga kiirelt pekki. Panin uue, teine tera koha.

Eelmise loputasin ära, huvipärast vaatab kas sellest asja ka saab, ma pole eriline pesemis fänn (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tsau,

Kas keegi teab..Iclear30-le plastikust dripdip on olemas? veel parem kui ta seal otsas ei keerleks ka.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu teada ei ole. Alguses käis see metall endale ka närvidele, nüüdseks harjunud. Mõõtsin praegu supleriga, et iclear16 keerme läbimõõt on samuti 10mm. Kui iclear16 driptip lühemaks/parajaks lõigata, siis ideeliselt peaks sobima :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole hetkel aega otsida, aga vist on siinsamas teemas käsitletud ja viidatud ka videolingile või meisterdamisõpetusele

sain militarilt info kätte juba :)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi iclear30b ka kasutab, näppida saanud?

 

ah, et põhja jõudnud...see võib päris huvitav olla (esiga)

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fom5K5x1nDk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...