Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Peaks ka tellima prooviks, jazz, millal saabub ? (psühho)

jah, polegi ammu jazz'i poest midagi tellinud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitqv, et mul tavaline 30 annab uue coiliga kärsakat, kuniks ära saab pesta, peale seda juba ok. 2 coil juba.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd igasugu aurusteid proovinud ja jälle olen Iclear 30 peal :D Iclear 30s on puhta ebaõnnestunud asi 1 kuuga 6 coili ja kärsakas koguaeg üleval watid 7.0 ja alla selle eVicuga :( Iclear 30s uus coil toimib umbes 2 päeva ja vastik kärsakas kohe ja mul paljud tuttavad kurdavad sama asja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki sa tirid vähe v ma ei oska öelda mis kamm see mul on, isegi imestan kuidas teil toimib see

tabeli põhjal tirin 10W-ga :lol:

2,1 coil @ 4,2-3v

 

enne s70, panin 7,5w stabiilselt, nii et asi pole koormuses (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul läheb miski 6-8 ml seda just siis Iclear 30 päevas ja 10 iclear 30s ei saagi panna siis tuleb musta tossu :lol: 10watti mõtlen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päeva kasutasin 30s-i ja võtsin tavalise 30-ne tagasi, võibolla asi konkreetselt coilis, aga mulle vist sobib eelmine versioon paremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd igasugu aurusteid proovinud ja jälle olen Iclear 30 peal :D Iclear 30s on puhta ebaõnnestunud asi 1 kuuga 6 coili ja kärsakas koguaeg üleval watid 7.0 ja alla selle eVicuga :( Iclear 30s uus coil toimib umbes 2 päeva ja vastik kärsakas kohe ja mul paljud tuttavad kurdavad sama asja

See tõestab fakti et ükski clearo ei sobi kõigile. Mina pole siiani veel kärsakat saanud iClear 30S'iga ja coilid kestavad kauem kui vana versiooni omad.

Maitse on neil küll natuke erinev ja ma isegi ei ole täpselt aru saanud kumb mulle rohkem meeldib, ilmselt sõltub vedelikust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd igasugu aurusteid proovinud ja jälle olen Iclear 30 peal :D Iclear 30s on puhta ebaõnnestunud asi 1 kuuga 6 coili ja kärsakas koguaeg üleval watid 7.0 ja alla selle eVicuga :( Iclear 30s uus coil toimib umbes 2 päeva ja vastik kärsakas kohe ja mul paljud tuttavad kurdavad sama asja

huvitav, ma olen juba umbes nädal 30s peal olnud, 7,7w ja ei mingit kärsakat

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on veel kasutusel iClear 30 originaalcoilid ja staaži juba 5 kuud... päevas läheb 5-6 ml vedelikku, võimsus on olenevalt tujust 6-8W. Vahel tõmban paar nädalat STV-d aga üldiselt leiad ikka ja jälle, et iClear on mõnusam. Mõned korrad olen kuiva põletust teinud ja töötavad ikka. Kui vedelikku vähe, siis vahest annavad intensiivsema tirimisega kuiva laksu. Kõrbekat viskab siis kui coili ümber söekiht juba tekkinud ja aeg puhastada. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui coili ümber söekiht juba tekkinud ja aeg puhastada. (esiga)

  Mis valemiga sa siis enam seda puhastad?  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuivpõletus, nööpnõel ja veidi puhumist... ja metall on jälle haljas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuivpõletus, nööpnõel ja veidi puhumist... ja metall on jälle haljas.

Nojaa, traadid saad puhtaks sedasi, aga kuda sa wicki puhastad? Minu kogemus näitab, et paar kuivpõletust ja wick enam puhtaks ei lähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõus. Wick jääb määrdunuks ja pärast n-dat kuivpõletust ei saagi enam kõrbend maitsest lahti ning läheb uus coil sisse. See kogemus on mul STV-ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd eilsest tõmban ka i30s otsikut. 10W ja 4,6V on täitsa bueno :) Aeglasemalt tõmbad siis natuke tahab liialt kuuma suhu ronida aga minu arvates täitsa (Y) otsik.

 

P.s oomi seaduse järgi kontrollisin ära ka. amprite maha laadimine ka täitsa ok piires: 2,182

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Ega keegi tea, kas 30B ka eesti jõudmas on millalgi varsti või on jõudnud juba. Huvi pärast tahaks ära proovida täitsa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Ega keegi tea, kas 30B ka eesti jõudmas on millalgi varsti või on jõudnud juba. Huvi pärast tahaks ära proovida täitsa :P

Peaks lähiajal FastVape'i müügile jõudma. Täpset aega ei oska lubada, ennustaks järgmist nädalat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Ega keegi tea, kas 30B ka eesti jõudmas on millalgi varsti või on jõudnud juba. Huvi pärast tahaks ära proovida täitsa :P

Peaks lähiajal FastVape'i müügile jõudma. Täpset aega ei oska lubada, ennustaks järgmist nädalat.

Suurepärane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Ega keegi tea, kas 30B ka eesti jõudmas on millalgi varsti või on jõudnud juba. Huvi pärast tahaks ära proovida täitsa :P

Peaks lähiajal FastVape'i müügile jõudma. Täpset aega ei oska lubada, ennustaks järgmist nädalat.
coilid ka?

Anna siis märku kui kohal (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Ega keegi tea, kas 30B ka eesti jõudmas on millalgi varsti või on jõudnud juba. Huvi pärast tahaks ära proovida täitsa :P

Peaks lähiajal FastVape'i müügile jõudma. Täpset aega ei oska lubada, ennustaks järgmist nädalat.
coilid ka?

Anna siis märku kui kohal (Y)

Jah ikka coilid ka.

Annan teada kui kohale hakkavad jõudma. Tegelt ma tellisin need üsna ammu juba, aga mingil põhjusel läks Innokin'il päris kaua kauba teele panemisega... See on siis otse tootjalt ostmise negatiivne külg :-(

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...