Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

evicu keskmise klemmi tihend hakkab läbi ,inema kui kord töötab, kord mitte, eriti beel, kui näitab, et lühises.

30b aga pahatihti vaja kesmist posti tiba välja tõmmata, siis töötab ok. ei anna muidu ühendust.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Evic on mul nädal aega vana alles, vast ei akka veel midagi läbi minema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis 30b keskmine klemm. pane küüs vahele ja tõsta mingi pool milli väljapoole. vaat, et täitsabära ei tõmba ainlt.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks mainima et iclear 30s on ikka maitse poolest suht rõve :/

Ma ei tea, ju ma ei oska või ei taha aga ei suuda kuidagi head maitset sealt välja imeda. Selline nagu natuke kõrbe või siis vaiba maitse juures.

Peaks lähiajal saama tavalise iclear 30-ne. Eks näha kas on parem.

Nonii

Iclear 30 on ikka siga hea (esiga)(Y)

Maitset tuleb nii mis koliseb võrreldes siis 30s-ga

Eks tuleb see 30b ka järgi proovida aga vaevalt et ta parem on kui 30

Väga rahul sellega hetkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin ka sama arvamust, tegelt iclear on ikka vega hea clearo, kuid võrreldes kayfuniga, pole iclearil ei maitset ega midagi (õlut)

Krt, nüüd käin ja haibin :D

30b tegelt on väga kapriisne, ole ettevaatlik kui hangid, võib modi üle ujutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No eks ise ka olen vaadanud kaifuni aga jah 75€ +post ikkagi ja 3.1 eest 135€. Tegelt pole palju aga hetkel kulutatud vapemise peale nii palju et pean pausi pidama mingi aeg (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iclear30s uut klaasi ka saab kuskilt vaid ?

 

Suutsin vindi juurest ära lõhkuda. Hetkel peab super attack koos seda.

http://www.healthcabin.net/index.php?ma ... ts_id=8353

 

ma nüüd ei tea, kas S-il ja mitte S-l vahe ka oli

 

Edit:

vist ei ole

http://vapingzone.com/product-info.php? ... d1384.html

 

(google)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas seda iClear 30B täitma peaks, et iga kord peale täitmist ta ei luriseks. Valan alati õigesse kohta, kuid coil ujutab ennast juba enne tõmbamist täiesti üle ja kõik voolab alla klemmile. Siis 4-5 korda puhastad kuni lõpuks tööle saab korralikult. Ma ei kujuta ette, et mis ma vahelsti teen :(

Muidu väga hea clearo, kui lõpuks tööle jääb ilusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab proovima seda pealt täitmist. Hetkel olen ise ka ainult alt täitnud, kuid ei mõista siiski, kuidas ta ikkagi ennast ise kohe üle ujutab. Ilma ühegi tõmbamata on coil sees ära uppunud :o Või on äkki sattunud õnnetu coil mulle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale täitmist ja kinni kruvimist lase tal paar minutit veel tagurpidi seista, et õhk coili juurest ilma vedelikuta välja läheks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale täitmist ja kinni kruvimist lase tal paar minutit veel tagurpidi seista, et õhk coili juurest ilma vedelikuta välja läheks.

Proovingi kohe selle nipi ära, ehk töötab ja on abiks ka teistele see teadmine.

 

EDIT: Peale seda trikki sain ühe tõmbe teha ja eVic näitaks coili takistuseks 2,5 ohmi. Keerasin maha, näitas 1,7 nagu tavaliselt, siis tõmbasin veel ühe korra ja taas 2,5. Tundub, et see coil on vist läbi. :D

 

EDIT2: No atomizer found (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellele coilile, mis nn ''ära suri'' sain eluvaimu taas sisse, kui keeva vee all pesin. Töötab nagu uus, kuid lekke probleem jäi endiselt alles. Ilmselt oli coil nii pahna täis seest, et vool sealt normaalselt läbi ei läinud. Kõige viimaseks takistuseks näitas eVic 2,8 oomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas coil ulatub kraest välja? Olen näinud isendit, mis ilma fooliumi pallikeseta ei töötanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millisest kraest jutt käib? Kuidagi peale täitmist satub üleliigne vedelik nagu coili sisse ja siis ta enam ei suuda seda aurustada ja kõik voolab sealt alla. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ongi nii, ulatub ühe otsaga hästi hästi natukene välja. Muidu tundub nagu oleks tasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovi fooliumist pallike teha ja sellega kopenseerida vahe.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui iCleari teemat lugedes ja ise tavalist 30-nd kasutanud siis see 30-nd pole mingi mahla joodik võrreldes selle x.I-ga

4h 3ml mahla läbi lasta pole mingi probleem selle X.I-ga (õlut)(facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arvates 2,5 oomist coili kasutades kulub nagu tunduvalt vähem vedelikku, kui 1,8 oomisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd ka siis Iclear 30b omanik :) Kõik toimetab väga mõnusalt, ainult et vedelikku imeb see 1,8 oomine coil küll mõnudega. Üks küsimus tekkis, et kuidas nüüd selle bottom coiliga on, kui teda näiteks päev või kaks mitte kasutada, kas peaks clearot hoiustama tagurpidi, et vedelik seda coili terve selle aja ei leotaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...