Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Kurat SVD kukkus maha eile ja iCleari huulik läks katki, sealt rõnga keskel kus see kokku liimitud on, on pisike vahe sees ja nüüd laseb läbi veits. Kellegil huuliku osa müüa pole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat SVD kukkus maha eile ja iCleari huulik läks katki, sealt rõnga keskel kus see kokku liimitud on, on pisike vahe sees ja nüüd laseb läbi veits. Kellegil huuliku osa müüa pole?

Ehk siis iClear 30 huulikut on vaja? Mul vedeleb üks uus. Kui huvi on, siis telli FastVape e-poest midagi ja lisan selle pakki, nö kauba peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea pakkumine jah, aga kurat ma pole enam kindel, et ma seda välja vahetada tahan, hetkel ei leki enam silmnähtavalt midagi ja kuradi mõnus õhuline tõmme on nüüd tänu sellele.

 

Keegi ei oska soovitada kuidas ma oma teise iCleari tõmbe ka selliseks õhuliseks saaksin? Peale maha viskamise obv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin, et iClear30 hakkab ühel hetkel lurisema kui isuga tõmmata. Nimelt koguneb vedelik ülemise korgi metalltoru ja kummimütsi vahele. Kui vahel ülemist korki korraks maha keerata, jookseb sealt rõõmsalt 2-3 tilka välja. Pärast seda mingi aeg ei lurise aga siis jätkub jälle. Kas häda selles, et wickib liiga hästi ja tõmbega liigub soojuse toimel vedeldunud mahl üles läbi kummimütsi? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin, et iClear30 hakkab ühel hetkel lurisema kui isuga tõmmata. Nimelt koguneb vedelik ülemise korgi metalltoru ja kummimütsi vahele. Kui vahel ülemist korki korraks maha keerata, jookseb sealt rõõmsalt 2-3 tilka välja. Pärast seda mingi aeg ei lurise aga siis jätkub jälle. Kas häda selles, et wickib liiga hästi ja tõmbega liigub soojuse toimel vedeldunud mahl üles läbi kummimütsi? :roll:

Jah, ka iClear võib luriseda (mul pigem nii on). Olen samuti krooniline isuga tõmbaja ja loen selle kondensiks. Eks ta annab ka üsna palju paksu auru, mistõttu tundub loogiline. Küll olen alati imestanud, et miks teised väga ei kurda. Keeran regulaarselt pealmise korgi maha, teen aku ja clearoga n.ö. "Isa-Poeg-ja-Püha-Vaim" (ette-taha-vasakule-paremale või muus järjekorras, aga kõval häälel ütlen) ning mõnikord torkan ka imava paberi peenikeseks keeratud tipu mütsi (a.k.a kondoomi) august sisse, et see tühjaks saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oletan et see iClear 30 lurisemine tuleb sellest et mõned tõmbavad kõvemini. Samal põhjusel võibolla toimib samadele inimestele ka Vision'i STV paremini.

 

Mina kuivatan iClear 30 huuliku seest ära iga kord kui vedelikku juurde kallan, ehk siis umbes 2x päevas. Minul küll sinna nii palju vedelikku ei teki, et see lurisema hakkaks. amas ma tõmban ka rahulikult ja pikki mahve.

 

Vision'i STV tundub minu jaoks üsna lahja, nii auru koguse kui maitse poolest. Ilmselt siis selle pärast et ma ei viitsi imeda nii kõvasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lahe pilt, džeisas (psühho)

 

Katsetasin iCleariga ka rahulikku tirimist. Ikka ilmub kummiluti peale vedelik kusjuures see ei saa kondens olla kui ülemine metallkork koos otsikuga kuumad on. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lurisemise põhjuseks võib olla ka see, et liiga täis pannakse paak.

Uuemate coilidega ei lurise mul siis ka enam, täidan iga kord ülemise tahini.

 

Üks lurisemise põhjus võib veel see olla et keeratakse alumine ja ülemine kork liiga kõvasti klaasi külge kinni. Siis surub huulik liiga kõvasti coili otsas olevale silikoon mütsile ja see pressib selle alt ääre laiali ja vahest ka ülemise ääre kortsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kogemus on, et imeb ka 1,6 milliga lurisema. Liiga kõvasti pole kinni keeranud aga eks ma katseta veel. Muidu on ju täiesti aus clearo.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kogemus on, et imeb ka 1,6 milliga lurisema. Liiga kõvasti pole kinni keeranud aga eks ma katseta veel. Muidu on ju täiesti aus clearo.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Meenus veel miskit, ma olen näinud ühte iClear 30 clearot mis koguaeg lurises. Lähemal vaatlusel selgus et põhi, mille külge coil keeratalse, oli kõrgem. Ehk siis tegu oli praagiga ja põhja vahetamine lahendas probleemi.

 

On sul iClear'e üks või rohkem? Ehk saad kellegi teise toimiva iClear'iga võrrelda, vaata kas coili ülemine ots on samal kõrgusel.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kaks iCleari, mis SVD setis kaasas olid. Pilguga vaadates identsed. Ma veel proovin seda otste "õiget" kinnikeeramist - äkki viga siiski selles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tere-terekest,

üks värske e-aurutaja siinpool. Verneri ja Spezzi abiga oman esimese varustusena Vamo+2xiClear30 kooslust. tõesti suur tänu mõlemale! kaup on kvaliteetne ja aus, järgnevas jutus kumav mure on pigem minus kui saamatus kasutajas kinni. :) niisiis...

 

kuna Vamo jõudis minu kätesse pool päeva varem kui mainitud clearod, siis ootusärevuses ja omamata kodus midagi, mida Vamole kohe otsa keerata, astusin tõnismäelt läbi. sealt sain mingi skysmoke clearo, selle nime ma ei tea, keerati kohe otsa ja pakki kaasa ei saanud.

 

aga minu mure hetkel... ju olen ise suht seep peast, aga ei saa justkui iCleare tööle... korralikult... ikka kas lurisevad, lekivad... maitset annavad küll hästi jah, auru osas nii ja naa (mulle näib et see skysmoke otsik annab nagu rohkem auru isegi)... ja kohati on jube raske imeda... olen mõlemat vist juba ca 5 korda lahti võtnud, pesnud, kuivatanud... ja seda kahe päeva jooksul. ok, lahtivõtmise üks põhjusi on ka mahla liigne kangus minu jaoks. 12mg mahl on minu kui algaja jaoks täiesti no-go, lihtsalt ei suuda tõmmata, kurgulaks on tappev. :D 9mg on juba parem, aga pikalt tehes hakkab ka kriipima... tea kas olen veidi pehmo? :oops: no see selleks, ma ise arvan, et ca 6mg mahl on vast mulle meeldiv joogike, aga ega seda varem teada ei saanud kui järele ei proovinud...

 

ühesõnaga, kruvin neid icleare lahti ja kokku ja pesen ja mässan ja kuivatan... mahla kanguse olen VG0ga maha saanud keerata... aga iclearid jonnivad. lurtsuvad ja lekivad... olen sellesama foorumiposti siin läbi lugenud ja pea kõiki soovitusi proovinud järgida... ei keera kõvasti tanki kokku, et see ei suruks mütsikest, ei tõmba liiga intensiivselt, ei anna palju volte/watte, ei vala palju mahla, ei keera liiga tihkelt aku otsa... (mütsi lõikamist pole siiski teinud)... olen ka vastupidist proovinud, ehk keeran kõvasti, tõmban kiiresti, annan palju voolu... tulemused on kuidagi samasse kanti kesinad mõlemal, mõnede loomulike erinevustega... ühe sain eile enamvähem tööle, aga õhtuks ei käinud õhk pea üldse enam läbi, seega kruvisin lahti/pesin/kuivatasin/täitsin... ja hakkas jälle luristama/lekkima... ja kui vahepeal sai mahvi või paar, siis kuidagi ikkagi vähese auruga....

 

coili veel kummalgi pole vahetanud, et äkki ongi stocki coili mingi kamm... aga ühel coilil tõmbasin mõlemast parukast ühe tahi välja, kuskil välismaa foorumis soovitati... et siis 2xkolm wigi ei anna nii palju mahla peale kui 2x4 ja mütsike istub ka paremini ja saab clearo kõvemalt kinni keerata... noooh... jah.. vist tuleb õhku paremini... aga lurinat natu ikka nagu sees... hetkel ei leki isegi ja saab lurinat eirates veidi kimuda... aga ju peab veelgi hoolikamalt püstises asendis hoidma, ju läks mütsikesel veidi lohvamaks.

 

veidi proovisin selle pilguga ka vaadata, et äkki traadid liiga lähestikku... vblla ongi... aga kuidas te neid rohkem lahku ajate? samal ajal kuumutades? mul see traat nii tugev, et ei taha küll minu soovidele vastu tulla ja tõmbab end sama kokku tagasi...

 

hetkel saab ka teist, modimata coiliga (moditud oli siis see 2x3tahti) icleari tõmmata... on vahelduseks ära lekkinud... lurin natu on... hmmm... keerasin mõlemal huuliku maha ja muidugi pole silikoonmütsike mitte märg, vaid supleb. huulikul ka vedelikust kilesein ees, nagu tahaks seebimulle hakata puhuma... kuivatasin ära ja luriseb vähem. niisiis saab täna mõlemat tõmmata. seni kuni õhk läbi käib. või midagi muud juhtub...

 

aga auru tootmise kohalt... kiidetakse, et see iclear teeb alles palju teist... ok, mul pole ühtki teist sama klassi clearot hetkel, aga see skysmoke clearo ei jää justkui sugugi praegu alla auru koguses. niiet midagi ma teen ikkagi vist valesti (nt unustan pea täielikult, et mahlad on eri clearodes erinevad :roll: ) aga vblla olen ma ammu juba od ja ei saa asjadest vabšee aru. :D samas vblla elu esimesed coilid lähevadki aiataha (kurk) , vaatame mis juhtuma hakkab.

 

sean sammud torupilli või mis pilli selver ta oli... äkki annavad mulle VG0i juurde. :)

 

head veipi seni!

punahabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõva jutt, edu katsetamisel.

Omal mul küll sellist klearot pole, aga soovitan kõigepealt coili vahetada. Kunagi ei tea...äkki sattusidki praagid...

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga huvitav ja pikk lugemine oli :-) Aga see ei ole kindlasti normaalne et tavalise CE4 clearoga rohkem auru tuleb kui iClear 30'ga. Auru tuleb vähem kui ta saab liiga palju vedelikku. Tahtide eemaldamine peaks asja veel hullemaks tegema.

 

Kuna sa oled kõike juba proovinud, siis ilmselt on 3 varianti. Praak clearo (alumine coili kinnitus kõrgem kui peaks olema), praak coil või see vedelik mida sa kasutad lihtsalt ei sobi iClear'i.

Ma olen oma silmaga näinud ühte sellist clearot millel oli põhi kõrgem kui peaks. Ükskõik kui õrnalt ma ta kokku keerasin, surus huulik ikka selle coili silikoon mütsi kõveraks. Põhja vahetamine lahendas probleemi.

Coile olen ka mõnda kohanud millega wickib natuke liiga hästi, aga mitte nii ekstreemselt kui sina kirjeldad.

Vedelikud on erinevad, isegi sama tootja erinevad maitsed wickivad erinevalt, seega põhjus võib ka vedelikus olla. Mida rohkem ma loen neid iClear 30 muresid siin, seda rohlem mulle tekib tunne et paljudel juhtudel on probleemiks kas vedelik ja/või tõmbamisstiil.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazzu jutule lisaks tekkis mul mõte üle küsida, et millisel võimsusel sa seda üldse tõmbad? Mina kakun neid 9-10W ja auru üle kurta ei saa.

Coili keerde venitasin veidi hõredamaks pika nööpnõela abil. Ega nad päris ilma veenmiseta ei tahtnud lahku jääda aga lõpptulemus oli meeldivalt ühtlased keerdude vahed.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina viskasi oma i-clear 30 sahtli põhja vedelema peale stv saamist. On ikka üks krdi kapriisne riistabuu see i- clear 30.stv-ga sellist jama pole olnud ,nagu lurin ja umbe minek ,aga maitset ja tossu tuleb mis mühin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina viskasi oma i-clear 30 sahtli põhja vedelema peale stv saamist. On ikka üks krdi kapriisne riistabuu see i- clear 30.stv-ga sellist jama pole olnud ,nagu lurin ja umbe minek ,aga maitset ja tossu tuleb mis mühin.

Huvitav... Mul vedelevad STV'd peale iClear'i saamist. iClear annab rohkem maitset ja auru kui STV ja minul ta küll ei lurise.

Mis vedelikke sa kasutad? Ja kust su iClear pärit on? Üritaks aru saada millest selline erinevus tuleb.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel iclearil peaks ju 2 kuumutit olema, äkki üks ei tööta. Siis peakski auru vähe olema ja peaks ka uputama.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...