Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Mina metallimaitset ei tunne aga ootan huviga (psühho)

Lihtsalt hammastest on vahel kahju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

18. juulil sain kätte oma esimese SVD koos iClearidega. Sellest saadik olen seda isuga tirinud. Üleeile tegin clearole dry burni. Traadid tõmbas kenasti puhtaks. Ka maitse läks puhtamaks, mahedamaks. Täna aga - kui vähegi aeglasemalt tõmbad, kohe võõras kõrbemaitse. Varem võisin tõmmata täpselt nii nagu tahtsin. Sellega seoses on mul kaks küsimust:

 

1. Kas ~2 nädalat tööiga pole mitte tiba vähe sellele coilile? Vahest päeva jooksul ahelaurutan ka aga mitte 8-sek tõmbeid. Võimsus on enamasti olnud vahemikus 7-8 W. Tumedaid vedelikke pole tirinud, Inawera Power Smoke ja 2D Fresh baasid ja aroomidki praktiliselt läbipaistvad.

 

2. Kas kõrbemaitse ravib ainult uus coil või on muid variante? (Wickimises ei saa küsimus olla - proovisin ilma mütsita - ikka sama kõrbend maik. Kui tõmmata jõuliselt, siis on enam-vähem.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus:

Viskangi uue sisse aga mind huvitab ka teooria, et mis seal pea sees siis p*e läheb. Coil on ju coil ja kui ta puhas ja terve on, siis peaks kõik ihan ookoo olema ju... aga miskipärast ei ole (kurk)

 

kivi3:

Enne dry burni pesin, kuivatasin tahid korralikult paberiga ära, raputasin coilid kuivaks jne. 4W-ga on kõrbekat aeglasel tirimisel vähem aga ikkagi on maitse mööda (öäk) Eilsest saadik tirisin 7W peal ja nüüd järsku.

 

-- 30 Juul 2013 15:12 --

 

Panin uue coili. Ikka on rõve maitse :(

 

-- 30 Juul 2013 15:24 --

 

Võtsin testri ja kontrollisin SVD väljundi W režiimis üle. Mõni ime, et kärssab kui ta kogu aeg põhjagaasiga põrutab (15W). Aku vahetus ei mõjuta (NCR18650). Samas V režiimis on nagu kõik okei ja väljundvool sõltub valitud seadistusest.

Õnneks jõudis täna teine SVD kohale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas V režiimis on nagu kõik okei ja väljundvool sõltub valitud seadistusest.

Õnneks jõudis täna teine SVD kohale...

See pole SVD viga. Kirjutasin Evicu teemas kuidas see samuti W režiimis puusse paneb - aku klemm on vedelikune või muul põhjusel ei saa kohe coiliga täit ühendust kätte, arvab takistuse suuremaks kui tegelikult ja kütabki täisrauaga kärsakat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga siin ju võimsust erinevatel sätetel testriga mõõdetud, millise ajal ju clearot otsas pole

Võimsust ei saa testriga mõõta, saab ainult pinget ja V režiimis. SVD arvutab vastavalt valitud võimsusele ja oelmasolevale (sisseloetud) takistusele vajaliku väljundpinge ;)

V-režiimis teda takistus ei huvita, sest ta peab kontrollima ainult väljundpinget, sellepärast ka kärsakat ei tule :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See pole SVD viga. Kirjutasin Evicu teemas kuidas see samuti W režiimis puusse paneb - aku klemm on vedelikune või muul põhjusel ei saa kohe coiliga täit ühendust kätte, arvab takistuse suuremaks kui tegelikult ja kütabki täisrauaga kärsakat ;)

See kuldne (pronks?) klemm, mille otsast clearo plussi saab, on täiesti kuiv. Küll aga liigub pesas üles-alla nagu oleks tal vedru taga. Ma pole uut SVD-d veel lahti pakkinud, äkki sel käib samamoodi.

 

Testisin tavalise analoogtestriga, millel veel osuti (psühho) aga jah, mõõtsin vaid DC pinget. Kui valid näiteks 3W, jääb osuti algul madalal näidul pidama ja siis hüppab üles. Valid näiteks 15W, hüppab osuti kohe üles. Mingil vahepealsel võimsusel jäi isegi madalamale pidama.

 

Clearo istus korpuse otsas tihkelt aga ma ei vääna neid lurichi jõuga. Kontaktid on puhtad ja kuivad (jälgin paar korda päevas - minu iClear ei leki, vahest ainult piisake kondensi). Vana coili takistuseks näitas SVD pärast pesu ja dry burni 2.0, tutikal coilil 2.2, pärast esimesi aurupilvi 2.1.

 

Proovisin uuesti: kontrollisin kontaktid üle (puhtad, kuivad). Keerasin clearo tiba kõvemini otsa. Lülitasin SVD võimsuse (P) režiimi, valisin 3.0 ja tõmbasin - kärsakas. Valisin 7.0 ja kõvem kärsakas.

 

Pakkisin uue SVD lahti, istutasin sama clearo sellele selga ja voilà - 7W ja ei mingit kärsakat, täpselt nagu ma harjunud olin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta peab sinu testrit clearoks - kõigepaealt mõõdab selle takistust ja uhab siis pinge selga :lol:

 

Võid proovida nii, et keerad clearo korralikult otsa, siis power off / on. Sel juhul peab õige takistuse sisse lugema kui ta just invaliidistunud pole (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin aga nüüd annab see konkreetne iClear mõlema SVD otsas kärsakat ka 3 voldiga (psühho)

 

Coil on uus.

Akud on 4.0 ja 4.1 V (18650).

Mõlemad SVD-d on seadistatud 3 voldi peale. Proovisin mõlemat ka 3,9 voldiga.

Vedelik on momendil spezzi vaarikas.

Tõmmata proovin nii aeglasemalt kui ka kiiremini.

Mõlema otsas tuleb kärsakat.

Mida ma valesti teen (psühho)(psühho)(psühho)

Clearo pekkis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta vanal korra aku üldse tagant ära, ja pane uuesti, Tee nii öelda restart

Tegin. Hoidsin igaks juhuks ilma akuta seadmel ka põhinuppu 5 sek all (see, mida soovitati aku tüübi vahetamisel teha). Ei muuda miskit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas coil on uus või vana, ei mängi rolli, ühendus võib kõikidel jamada. Tundub nagu ei võtaks kohe teist küttekeha taha. Tester sul on, mudi coili veidi ja mõõda takistust - vaata kas muutub. Veel võib ta kuumenedes keerud lühisesse ajada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks iClear on veel algse SVD karbis puutumata kujul. Mõõtsin mõlemal takistust keskkontakti ja kere vahel - sama.

 

-- 30 Juul 2013 17:56 --

 

Huvitav, kas iCleari puhul mängib rolli ka tõmbamise kiirus/tugevus? Mäletan, et algul nagu väga ei mänginud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel täitsa nõutu. Proovisin omapruulitud mahla. Aroomi ei tunne üldse, 2D Fresh baasi suhteliselt jõuluisest mentoolist pole haisugi (seda oli valmis mahlas umbes 1/4). Ainult mingi aur ja kärsaka maik.

Ainus jäänud variant on võtta karbist uus iClear, pesta puhtaks ja kruvida peale (psühho)

 

-- 30 Juul 2013 21:09 --

 

Haha, täitsa kino ikka. Võtsin uue iCleari kasutusele. Pika jandi lühikeseks lõpetuseks peaks sellest tegelikult ühe sticky kokku kirjutama (kui seda veel tehtud ei ole). Selgub, et mul on kallal selline asi nagu "aurutaja keel" (vaper's tongue): mitte ükski vedelik ei oma enam maitset, tirid ainult mingit sooja auru. Erinevate foorumite andmeil võib see kesta mõned päevad, nädala või paar kuud.

Andsin mittesuitsetajast abikaasale SVD pihku ja palusin maitset kirjeldada. Ütles, et virsik ja kerge mentoolimaik on selgelt tunda. Kõrvalmaitseid polevat. Huvitav on see, et nüüd ei tunne ka mina enam "kõrbend maiku" (psühho)(õlut)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kadusid maitsed juba peale kuut aega tegemist. Jutud ,et endine maitsemeel tagasi tuleb on bs. Pigem vaheta rohkelt maitseid ja naudi esimesi paari tundi kui maitset tunnet. Päeva lõpuks on maitse kadunid ehk nii või teisiti. (esiga)

 

EDIT: Mul iclear30 aga enamus maitseid selliseks keeranud ,et ei kõlba mitte miski. Kui ce4-ga sai igast erinevaid maitseid tehtud ja kõik maitses siis icleariga suudan hetkel teha vaid spezzi õuna. Ei tea kas peab vähe tuimema asja peale tagasi minema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on veider ,et sa sellisest asjast alles nüüd kuuled. Mul kadusid maitsed juba peale kuut aega tegemist. Jutud ,et endine maitsemeel tagasi tuleb on bs. Pigem vaheta rohkelt maitseid ja naudi esimesi paari tundi kui maitset tunnet. Päeva lõpuks on maitse kadunid ehk nii või teisiti. (esiga)

Mul on veel vähe staaži, ehk seepärast pole veel kuulnud. Algul eGo otsas ja alates 18. juulist SVD-ga oli maitse kogu aeg ja alati ühtemoodi tajutav. Täna murutraktori lenksus tirisin oma tavapärast mõnusa virsiku/piparmündi maitsega mahla ja ühel hetkel PÕMM: suus olevat auru läbi nina lastes kõrbenud tunne.

Tegelikult on (ajutiselt) tuima maitsemeele turgutamiseks ka hulgaliselt nõuandeid mis paljudel inimestel väidetavalt toimivad. ;)

 

-- 30 Juul 2013 21:42 --

 

EDIT: Mul iclear30 aga enamus maitseid selliseks keeranud ,et ei kõlba mitte miski. Kui ce4-ga sai igast erinevaid maitseid tehtud ja kõik maitses siis icleariga suudan hetkel teha vaid spezzi õuna. Ei tea kas peab vähe tuimema asja peale tagasi minema?

CE4 osas sinuga nõus. Sa iClear16 pole proovinud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutud ,et endine maitsemeel tagasi tuleb on bs. (esiga)

Olgu aurude ja vedelikega kuidas on, aga muus osas on maitsemeel paranenud küll. Ega ei hellita lootusi, et see pärast väga paljusid aastaid tavasuitsetamist nüüd täielikult taastuks, aga endale sobiva tulemuse saavutamiseks võin toidule märksa vähem maitseaineid panna (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

võin toidule märksa vähem maitseaineid panna (Y)

+1

Pipar ei kata enam ühtlase kihina taldrikul olevat toitu ja ka soola läheb oluliselt vähem.

Aurutamine kuivatab suud ja kui siia lisada näiteks coili ebapiisav temperatuur, võib keelele tekkida aurustunud komponentidest "kate". See siis tapabki maitsed. Seega peaks mahvide vahel ja ka üleüldiselt rohkem vett jooma - aitab igasugu jama organismist välja pesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovisin ka vahelduseks iClear30 ,vedeles üks sahtlis ,peale poolt tanki viskasin sahtlisse tagasi ja läksin uuesti vana hea vapeonly bbc peale tagasi .ei olnud õige asi .ootan vision stv ära,eks näis kuidas see toimib.siiani parim mida proovinud on vision vt ja vision stv mini.akuks vision spinner 1300 mah ja eVic. ps. iClear16 minuarust parem ,kui iClear30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal suurematest paralleelselt kasutuses STV, Protank ja IClear30. Omavahelises võrdluses jääb iClear30 minu jaoks auväärsele kolmandale kohale. iClear16 on päris seisma jäänud ja Evod selle asemel koha sisse võtnud. Ei oskagi täpselt defineerida, mis mind IClear30 juures häirib, võib-olla olin ootused liialt suureks ajanud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis mõttes nagu,dziiz???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...