Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

no nii, mõtlesin, et panen teise iclear 30 siis SVD otsa ja teen paar korda kuiv põletust......

lasin mingi 5 sek, kõik ok

lasin teistkorda ja pisike plõks käis ja alumine traat lõpetast töötamise (N)

nagu ma aru saan, siis võib selle coili prygikasti visata ja uue võtta ? (õlut)

Mul täpselt samuti ja ka alumisega. Ei ole veel kohanud, et keegi sinna ise uue coili keeraks.
panin uue coili ja ei põletanud (enam ei tee seda kunagi)

tundub, et see hais ja maitse on nagu aamen kirikus. see, mis originaaliga oli, haises jubedalt, sp ka hakkasin kärsatama.

võtsin uue ja see oli täiesti lõhnatu, väike mekk on vaid juures. samas eelmine uus oli (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole ühelgi uuel coilil siiani mingit vastikut maitset küljes olnud. Alguses on küll natuke vähem vedeliku maitset, aga peale 12h seismist on täiesti ok. Olen viimasel ajal avastanud et ei peagi paari paagitäit tõmbama, vaid piisab lihtsalt seismisest.

 

Mis kuivalt põletamisse puutub, siis korra proovisin, vot see tekitas küll jubeda maitse. Rohkem ei proovi.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma poleks ka põetanud, aga noh, tahtsin paremat, aga välja tuli nagu alati (esiga)

elu teine põletamine yldse :lol:

Seoses paremaga... oled sa proovinud nöörid lahti kerida? Vivi Nova puhul tegi see imet, huvitav kuidas see iClear'ile mõjuks... Samas ma pole kindel kas veel rohkem maitset on hea või juba halb? Aga seda võiks proovida.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma poleks ka põetanud, aga noh, tahtsin paremat, aga välja tuli nagu alati (esiga)

elu teine põletamine yldse :lol:

Seoses paremaga... oled sa proovinud nöörid lahti kerida? Vivi Nova puhul tegi see imet, huvitav kuidas see iClear'ile mõjuks... Samas ma pole kindel kas veel rohkem maitset on hea või juba halb? Aga seda võiks proovida.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

ei ole proovinud, pole vajadus olnud, maitse on niigi väga, väga hea :D

eks kui meelde jääb, siis ehk proovin millalgi.

kuna 2 clerot olemas, siis saaks pm võrrelda kyll

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina proovisin neid nööre lahti kerida, halvemaks läks, ma sain nii aru, et mitmest peeniksest nöörist ei saanud ta vedelikku niipalju peale kui oleks tarvis olnud ja maitse läks suht kibedaks kuidagi, auru ka enam niipalju ei tulnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtsin äsja siin uue paagi kasutusele ja pesin just need mustad tihendid ära ja ei olnud enam sellist lebra nagu uue paagiga esimesel korral. Samas mul selline küssa, kas Iclear30-le on keegi näinud ka eraldi tagavara paaki, näiteks klaasist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtsin äsja siin uue paagi kasutusele ja pesin just need mustad tihendid ära ja ei olnud enam sellist lebra nagu uue paagiga esimesel korral. Samas mul selline küssa, kas Iclear30-le on keegi näinud ka eraldi tagavara paaki, näiteks klaasist.

Hetkel Innokin ei paku klaasist paaki, aga viimasel arvel oli iClear 30 taha tekkinud "plastic", seega võimalik et miskit on tulemas.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oleks küll tore jah, sinna mingi muu otsik kurat ei lähe ka

See olla siiski võimalik sellise üleminekuga:

http://www.myvaporstore.com/Drip_Tip_Adapter_for_Ego_Clearomizer_p/dta-ce4.htm

 

Tsiteerin üht sealset kommenteerijat:

Read up on a forum some guy found that these adapters are a good fit, but needed a bit of a trim since they were a bit long

 

Et siis too sobib iClear 16-le, 30 jaoks vajab veidi kühemaks lõikamist-viilimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iclear 30 huulik on suht pikk. See üleminek annab juurde ca. 7-8mm, aga kui tolle otsa panna mingi tavaline pisike driptip a la http://www.puff.fi/drip-tip-510-std-muovi-1kpl2kpl5kpl-p-1117.html , siis läheb kogupikkus vast 2-3mm pikemaks. On see probleem või mida te üldse tahate, ma ei mõista hetkel enam -- mis saksofon? On vaja plastikut ja samas väänatavat või? Ka need on olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see adapter sobib kui seda lühemaks teha, siis peaks ju iClear 16 huuliku ka sobima kui see lühemaks teha.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...