Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Norra liigub tubakatoodete müügi täieliku keelustamise poole

Recommended Posts

Hetkel veel ei ole e-suits tubakatoode, aga EU tahab ta selleks vist teha... Norra kohta ma ei tea muidugi.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küborg on hea mõte, toetan igati (psühho):lol:

Samas, teemasse ka, kuidas need norrakad siis suitsuvabaks saavad? Kas tehakse nii kalliks, et keegi ei osta või keelatakse ära nagu narkootikumid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küborg on hea mõte, toetan igati (psühho):lol:

Samas, teemasse ka, kuidas need norrakad siis suitsuvabaks saavad? Kas tehakse nii kalliks, et keegi ei osta või keelatakse ära nagu narkootikumid?

ilmselt lähevad pea maha raiumise teed :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küborg on hea mõte, toetan igati (psühho):lol:

Samas, teemasse ka, kuidas need norrakad siis suitsuvabaks saavad? Kas tehakse nii kalliks, et keegi ei osta või keelatakse ära nagu narkootikumid?

kuna ma seal kaks aastat töötanud siis tean veitsa selle kohta isegi. See uudis on tegelt aasta vana juba.

Tehniliselt on seal osades töökohtades suitsetamine keelatud. Võid ainult lõunapausi ajal, üleastumise korral premeeritakse esimene kord trahviga ja teine kord juba töökoha kaotamisega. Ja mis hindadesse puutub, need on JUBA üle mõistuse kõrged, isegi norrakate enda jaoks. Viimati kui ostsin sealt paki siis maksin umbes 90noki mis teeb üle 12euro. Kui seal veel töötasin, käisin iga kahe nädala tagant Rootsis suitsu ja alkot toomas. Võit oli vähemalt üle poole.

Pigem arvan ma, et suurem löök tuleb mokatubaka keelustamisega kuna paljud, kes suitsetavad teevad ka snusi aga on ka neid kes tirivad ainul snusi. Ühesõnaga endale on mulje jäänud, et Norras/Rootsis on see mokatubakas rohkem käsitluses kui suits.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...