Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Inawera baasvedelikud

Recommended Posts

PG ECO

Produced glycol-based pharmaceutical Polish base fluid

Propylene glycol 1.2 - 98%

Vegetable glycerin - 0%

demineralized water - 0%

Aromatic compounds - 0%

Nicotine 6-38 mg/ml.

 

VG BIO

Manufactured plant products based on Polish base fluid

Propylene glycol 1.2 - 0%

Vegetable glycerin - 90%

demineralized water - 10%

Aromatic compounds - 0%

Nicotine 0-36 mg/ml.

 

BTU - TABACCO UNIVERSAL

Flavoured. The taste is similar to imported from China tabacco taste e-liquids.

Propylene glycol 1.2 - 43%

Vegetable glycerin - 43%

deminarelized water - 10%

Aromatic compounds - 4% China tabacco

Nicotine 0-38 mg/ml.

 

DNB - DIRTY NEUTRAL

VPG base with our special secret flavor "ashtray" (tuhatoos) added. Can be vaped directly or used in your own mixes.

Propylene glycol 1.2 - 43%

Vegetable glycerin - 43%

deminarelized water - 10%

Aromatic compounds - 4% Ashtray

Nicotine 0-36 mg/ml.

 

VPG SMOKE POWER

Propylene glycol 1.2 - 45%

Vegetable glycerin - 45%

demineralized water - 10%

Aromatic compounds - 0%

Nicotine 0-36 mg/ml.

 

2DF - 2D FRESH

A mixture of two bases (PG +VG) of flavoring additives. Fresh mint. Base checked the content of nicotine and heavy metals

Propylene glycol 1.2 - 43%

Vegetable glycerin - 43%

deminarelized water - 10%

Aromatic compounds - 4% Fresh mint

Nicotine 0-24 mg/ml.

 

Allikas: http://www.inawera.com

__________________________________________

 

Küsiks nüüd kogemustega praktikutelt (esiga) , millise baasi ja milliste maitsete kombinatsioonidega parimaid tulemusi on saavutatud :?:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 esimest olen omavahel kokku seganud ja lisanud maitset. Kannatab tõmmata, samas ma pole hea hindaja, kuna pole väga nõudlik. Võrdlusmoment on Peleoni valmisvedelikega ja need on paremad.

BTU on ootamas lasna prismas. Millaski segan ja annan teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen neid kõiki proovinud. Kõige vähem meeldis 'TUHATOOSI' maitsega. Seda 2d freshi pole saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki oskab keegi öelda, kas BTU baas on aroomi lisamata tõmmatav?

Milline oleks Inawera valikus parim tubaka aroom?

Sõbra isa vaja hädast (analoogidest) eemal hoida. Kisub juba nädala jagu usinalt Spezzi starterit ja analooge pole puutunud.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind huvitab just aroom, et kulud all hoida.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud vastuste eest. Tuleb siis nii üht kui teist ära proovida.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangseni Red LM on suht huvitav asi muide. Paljalt ta mulle ei meeldi aga muu asja hulka(Cherry näiteks) annab mõnusalt suitsuse maitse. Hans, kui huvi on siis 10ml leiduks proovimiseks ka (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle meeldis virgiinia tubakas ennem, nüüd pole juba ammu teinud.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Öelge milles võib asi olla, sõbral õhtuks kaob hääl ära, kangus on 18Mg v mis see viga olla saab

Võimalused erinevad - liiga palju nikotiini, liiga suur PG%, konkreetne maitse ei sobi, liiga külm õlu, räägib liiga kõvasti ;)

Ükshaaval hakkaks välistama tagantpoolt alates, siis vaataks edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangseni Red LM on suht huvitav asi muide. Paljalt ta mulle ei meeldi aga muu asja hulka(Cherry näiteks) annab mõnusalt suitsuse maitse. Hans, kui huvi on siis 10ml leiduks proovimiseks ka (Y)

::kas teinegi 10ml leiduks.... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on tõsi jutt, ja nüüd paneb tavasuitsu ja hääl korras a e - suitsuga oli õhtuks hääl kadunud

Mul omal pole sellist asja olnud. Küll aga on igasugune röga ja hommikune köha kadunud. Eks organismid on erinevad...

Üks asi, mida ei tasuks kahe silma vahele jätta, on see, et aurutamine kuivatab olulisel määral nii suud kui ka kurku. Kui lisada sinna kangema nikotiiniga mahl, siis... teadagi. Ehk patsient võiks proovida nii, et ei auruta liiga sageli, joob piisavas koguses vett (ka aurutamise ajal) ja äkki proovib lahjemat mahla?

(google)

http://www.google.ee/search?num=50&site=&source=hp&q=e-smoke+throat+sore&oq=e-smoke+throat+sore&gs_l=hp.3..0i22i30.1042.5603.0.5677.19.18.0.0.0.0.163.1409.10j7.17.0....0...1c.1.26.hp..5.14.961.nAL70Vx0ys0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ütleks, et äkki liiga palju tõmbab su sõber, mul hääl ära ei lähe aga kui olen õhtul enne magama minekut tõmbamisega hoogu läinud ja 2ml umbes ahelas ära aurutanud, jääb miskit ikka torudesse haakuma ja see hakkab kippitama vähe, aga seda kah mingiks paariks minutiks. Ja soovitaks 18mg mitte koos analoog tarbimisega kimuda, teed ühe suitsu ja pärast digit peale, tundub asi ikka väga kriipiv olema. Mida kiiremini selle analoogi metsa saadad, seda kiiremini harjub ka keha auruga. Tooksin veel ühe näite nikotiiniga nätsudega, paned nätsu suhu ja neelad värske maitse laksu alla, hakkab ka kurk kriipima. Kui muidu tegelane kannatab 18mg vedeliku ja meeldibki ahelas lasta, siis loputagu suupuhtaks pärast, sest nikotiin jääb igale poole suus ja süljega neelad alla. MIskipärast ei usu ma et seda tekitab PG, pigem omastkogemusest nätsudega ja nüüd e-vedelikuga, siis kes nätsusid on katsetanud ja tundnud iseäraliku vastikut maitset, siis e-vedelikus on samasugune maitse üsna tuntav ja toime samasugune süljega kurku sattumisel. Võimalik, et sõber teeb e-sigareti tõmbamisel midagi valesti, see pole päris sama, mis analoogi kiskumine. Tegelt tõesti vähem tõmmata, teed mingi 10 tõmmet ära ja saad hea kicki kätte ja jättad tunniks pooleteiseks rahule selle pulga, sest kui koguaeg selle otsas rippuda kaob ka laks ära ja põhimõtteliselt kaob igasugune mõtte, ainus ms jääb on maitse, aga nii suukoobas ja hingamistoruseintel on jäänud liiga palju nikotiiniga vedeliku pidama. Kui meeldibki kimuda koguaeg näiteks maitse pärast, siis võib ka null vedelik piisav olla.

Lõpetuseks, et ma võin ainult oletada, et asjad võiksid nii olla, aga kõike võib olla. Nii et no hard feelings please.

Üks asi veel, mis minupuhul tarbimist vähendab, on see, et e-sigaret pole koguaeg käeulatuses ega nähtaval, pean ikka mõned meetrid kõndima, et pulka kätte saada. Siis saad ka aru, et koguaeg pole vaja tõmmata ja saab ka ilma, astume korraks mugavustsoonist välja. Vaevalt, et kellelgi oli igas situatsioonis analoogpläru suus(nuh mõned vähesed, ikka kuulda, et inimene jäi põleva suitsuga voodis magama).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kimun ikka ka päris tihti a päris hääl pole ä lännu, kusjuures ta tiris sama nikotiini mis minagi a ma kuulsin kuidas tal hääl õhtuti oli ära. Samas ma tirin temast kõvasti rohkem karta on, et 18 oli temale liiast kange

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitaks ikkagi seda testi, et teha või hankida päeva jagu muu maitsega vedelikku ja teise päeva jagu ainult-VG-vedelikku ning õhtuti järeldusi teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...