Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Inawera baasvedelikud

Recommended Posts

mõnel juhul ei aita ühest päevast ka, mul läheb ikka mitu päeva pärast 100% vg tõmbamist kui kopsud normaalselt jälle tööle hakkavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin BTU 38mg, proovisin ka korraks selle kangust, see oli laks alles, mitu tundi ei tahtnud enam aurutada. Segasin selle siis 2dfreshiga nii umbes 12mg ja mulle täitsa meeldib, aga miskit mulle see BTU maitse meenutab, sigareti kohe kindlasti mitte aga midagi muud, mingi asi on olnud sarnase maitse ja lõhnaga. Ahjah meelde tuli, täitsa võilille moodi, võilille niiöelda piim määris käed alati pruuniks ja käed lõhnasid täpselt samamoodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõber tellis Poolast Inawerast vedelikud 12mg ja tulid 0mg peal oli kiri 12mg. Saatis kirja sinna, et nii ja naa juhtus vastus oli, et sellest partiist 1000 dest pudelist peale teie pole kaebusi tulnud ja nii jäigi asi vot. A see on tõsi mis tõsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta ise tiris ja kurtis minulegi, et akul miski viga, ostis just sellel hetkel uue aku ka ja neile kelledele müüs need kõik olid närvis tigedad jne. Mulle räägib tööl sitt aku kurgu laksu pole irwwww

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see sõber sul seda testis?

Lihtsalt tunde jårgi või oli tal see testimis komplekt, millega saab kangust määrata.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...