Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kaos

Segu tegemine

Recommended Posts

Siis tuleb konstruktorina tellida, pärast paned ise kokku.

Ma ei usu et see midagi päästab. Nad ei ole nii lollid, et jäävad uskuma et sa Vamo't taskulambina või vibraatorina kasutama hakkad.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui ei saa kuidagi, siia kuidagi ikka saab.

kuiva seaduse ajal ka juua ei saanud. aga lakuti end seaks. (psühho)

mida rohkem piirata, seda rohkem põrandaalune äri õitseb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tahaks seda gruppi näha, kes tolli niite tirib, seal peavad ikka suured summad mängus olema. niisama ei viitsiks keegi sedasi puistata ka eu siseseid saadetisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui ei saa kuidagi, siia kuidagi ikka saab.

kuiva seaduse ajal ka juua ei saanud. aga lakuti end seaks. (psühho)

mida rohkem piirata, seda rohkem põrandaalune äri õitseb

Ma ei väitnudki et kuidagi ei saa. Ma kommenteerisin seda venemaa skeemi ja mina ei näe kuidas see meil toimida saaks. Venemaal võibolla toimib, ma ei tea kui effektiivselt seal toll toimib.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kumb ta siis on? :D Palju seda lisada tuleb, et 8mg segu saada.

Keeruline vastata, küsi müüjalt slgitust.

Andmed on väga vastukäivad - 99% ei ole mitte 99mg vaid 990mg.

Vale otsus tähendab lahjat lurri või mürgitust/surma.

Tegelikult ka - ärge ajage viimast senti taga keemikut mängides ja poolikute andmetega vedelikuga =/

Võtke mõistliku kangusega vedelik kui huvi ise maitsetada jne. Sillamäe 36mg/ml peaks igati sobilik olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis tuleb konstruktorina tellida, pärast paned ise kokku.

Ma ei usu et see midagi päästab. Nad ei ole nii lollid, et jäävad uskuma et sa Vamo't taskulambina või vibraatorina kasutama hakkad.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

No tegelikult saab ju mitu erinevat pakki tellida, ühes elektroonika, teises toru ja kork, kolmandas veel miskit...

Teemasse ka, segasin omale just sillamäelt ostetud virsikuga (10ml vedelat ja 10 või 11 tilka maitset) VPG 18mg joogi kokku. No sai vast hea, ei jää peleoni virsikule kohe kuidagi alla (Y):D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lehel on ju kirjas, et PURE (PUHAS!).

This pure nicotine MUST BE BLENDED DOWN With AN E-LIQUID BASE, SUCH AS Non Nicotine PG or VG. Please use precautions when dispensing this product. You should use gloves, mask and protective wear... (PEAD KASUTAMA KINDAID, MASKI ja KAITSERIIETUST)

 

1000 mg = 1ml ;)

8mg kangusega vedelik on 0,8% sisaldusega, tähendab 100ml 0-baasi peale läheks seda nikot 0,8ml, mida koduste vahenditega on väga raske täpselt mõõta.

Täpsema tulemuse saaks lihtsalt koguste suurendamisega 10 korda, st 1L baasi kohta 8ml nikot. Siit aga küsimus: mida LIITRI vedelikuga peale hakata (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

liiter pole ju palju. ma ostan korraga 200 ml ja segan ise kokku. 1l oleks aastaks muretu elu ja tiba peale. aga puhta nikotiiniga ärge jamage, krdi halvasti võib lõppeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

liiter pole ju palju. ma ostan korraga 200 ml ja segan ise kokku. 1l oleks aastaks muretu elu ja tiba peale. aga puhta nikotiiniga ärge jamage, krdi halvasti võib lõppeda.

ärge jamage jah - see on ikka üks jõle tugev mürk. ma olen vesipiibu tõmbamisest saanud mürgituse - ei olnud mõnus( tugev peavalu, süda paha).

Share this post


Link to post
Share on other sites

liiter pole ju palju. ma ostan korraga 200 ml ja segan ise kokku. 1l oleks aastaks muretu elu ja tiba peale. aga puhta nikotiiniga ärge jamage, krdi halvasti võib lõppeda.

ärge jamage jah - see on ikka üks jõle tugev mürk. ma olen vesipiibu tõmbamisest saanud mürgituse - ei olnud mõnus( tugev peavalu, süda paha).

algaja, ma sain e-suitsuga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt ei ole ju väike sääst, eriti kui veel hunnikut tuttavaid pean ka varustama. Tellisin 50ml seda nikotiini ja kasutamise ohtlikkusega olen kursis ning kasutan vajalikke kaitsevahendeid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt ei ole ju väike sääst, eriti kui veel hunnikut tuttavaid pean ka varustama. Tellisin 50ml seda nikotiini ja kasutamise ohtlikkusega olen kursis ning kasutan vajalikke kaitsevahendeid.

Selle kogusega võid juba väikse labori püsti panna :D Nägin kuskil netis pilte - eri maitsed laagerdusid riiulil reas ca 1l kraaniga plastkanistrites, teises toas oli teine riiul 10ml pudelites valmistoodanduga, kirjutuslaud arvuti ja telefoniga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt ei ole ju väike sääst, eriti kui veel hunnikut tuttavaid pean ka varustama. Tellisin 50ml seda nikotiini ja kasutamise ohtlikkusega olen kursis ning kasutan vajalikke kaitsevahendeid.

noh arvestades, et ise segades tuleb päevane maksumus naguinii 10 eurosendi kanti keskmisel kasutajal siis võib seda omale ka prükkar lubada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt ei ole ju väike sääst, eriti kui veel hunnikut tuttavaid pean ka varustama. Tellisin 50ml seda nikotiini ja kasutamise ohtlikkusega olen kursis ning kasutan vajalikke kaitsevahendeid.

Keegi sellest vennast on midagi kuulnud? (esiga):oops: KABOOOOM ? :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juu, täna suhtlesin temaga :)

Kuidas see nikotiini värk edenes siis ka?

Küsiks otse temalt aga ehk teisedki soovivad teada. Keemik :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juu, täna suhtlesin temaga :)

Kuidas see nikotiini värk edenes siis ka?

Küsiks otse temalt aga ehk teisedki soovivad teada. Keemik :lol:

Sellest polnud juttu. Mis seal ikka - kui ettevaatlik olla siis saab hakkama küll :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juu, täna suhtlesin temaga :)

Kuidas see nikotiini värk edenes siis ka?

Küsiks otse temalt aga ehk teisedki soovivad teada. Keemik :lol:

Sellest polnud juttu. Mis seal ikka - kui ettevaatlik olla siis saab hakkama küll :)
Jõhker värk :) Peaasi et ettevaatlik on :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei osanud seda küsimust mujale postitada. Kas keegi oskab soovitada mõnda poodi kus oleks müügil umbes 2ml kaupa ka maitsekontsentraati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...