Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Innokin iTaste SVD

Recommended Posts

TrustFire 18650 3.7V "3000mAh" Protected Rechargeable Li-ion Batteries<--- kellegil sellistega on kogemus? Tegelik mahutavus on 2400mAh

Share this post


Link to post
Share on other sites

TrustFire 18650 3.7V "3000mAh" Protected Rechargeable Li-ion Batteries<--- kellegil sellistega on kogemus? Tegelik mahutavus on 2400mAh

Ostsin samu 4000mAh 2,5€/tk taskulampide jaoks ja kõik OK. Selle raha eest akut küll, ainult Evicu jaoks nõks pikad :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga kui keset pikemat mahvi end välja lülitab, on tiba nõme küll (psühho)

Seda, et... pistsin selle kerena ostetud SVD sisse täislaetud NCR aku, keerasin clearo maha ja pressisin nuppu. Selgub, et kui vajutad normaalselt ja nupul jõuga seljas ei ela, katkestab ta vahepeal ühendust ja sellise "vilgutamisega" lülitabki end välja. Mida sellega teha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga kui keset pikemat mahvi end välja lülitab, on tiba nõme küll (psühho)

Seda, et... pistsin selle kerena ostetud SVD sisse täislaetud NCR aku, keerasin clearo maha ja pressisin nuppu. Selgub, et kui vajutad normaalselt ja nupul jõuga seljas ei ela, katkestab ta vahepeal ühendust ja sellise "vilgutamisega" lülitabki end välja. Mida sellega teha?
Kehv lugu natuke. Kõige keerulisem variant muidugi oleks see aparaat lahti teha ja uus lüliti otsida/paigaldada. Paraku käib sellega kaasas ebaõnne(stumise) risk. Lihtsam oleks praagina tagastada. Miinusteks suur ajakulu, probleemi tõestamise, asjaajamise ning ootamisega seotud stress. Kui ikka on nii ebamugav, et kohe ei ole tahtmist puudusega leppida, siis eeldusel, et lüliti ise on tugev e. konkreetse klikiga, võiks proovida ilma akuta lihtsalt sadu/tuhandeid kordi nuppu vajutada, et lüliti natuke väsiks ja tagasilüke nõrgemaks muutuks. Vähemalt ühel Vamol mul oli kergelt taoline häda, mis küll ei väljendunud väljalülitumises, vaid lihtsalt katkendlikus mahvis, aga see on kasutamisega ise üle läinud. Või siis olen ma tugevamalt vajutama hakanud, mine võta kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toetan Xiiose arutluskäiku. Täiesti võimalik, et surve nupule varieerub. Kuigi enda kogemused eVic-uga, olen täheldanud, et kui tähelepanu pole auramisel, siis võib sõrme surve kahaneda ja vaid tunnetatav klõps sunnib automaatselt tugevamini suruma. Tekib topeltmahv. Muidugi kui spetsiaalselt katsetada, saab selle võimaluse välistada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh nõuande eest. (Y)

Klikk on tal mõnus ja konkreetne ning nupu vedru vastusurve tunda. Näib aga, et korraliku kontakti loob ta alles siis kui nupp põhjas. Kui nüüd survet veidikenegi nõrgendada nii, et nupu vabastamist tähistavat klõpsu ei käi, muutub ühendus katkendlikuks ja kolm järjestikust nupu vooluringi kinni-lahti tsüklit lülitabki piibu välja :(

See pole selline kiiks, millega elada ei saaks. Äkki läheb tõesti ajaga paremaks nagu xiiosel? Samas on mul tšaina mikrolülititega kurbi kogemusi. ECF foorumis keegi kunagi kaebas V1 SVD kohta, et nupul kadus klikk üldse ära.

Fasttechi RMA, aja- ja rahakulu peale ei taha mõeldagi kui aus olla. Tagasisaatmise asemel võin ühel hetkel omale uue seti tellida (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul hakkab tähtsaim nupp vist vaikselt otsi andma, suht puutetundlikuks muutunud, vanas klõpsakast on asi kaugel

kas seda kuidagi modida ka saab ?

 

krd vähe kestab, kui seda ravida ei saa, samas hetkel veel funkab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ainult mulle tundub, et SVD ja ka eVic ei anna nii head matsu kui Vamo?

Mulle jälle tundub vastupidi, SVD annaks nagu pikemalt stabiilset voolu

Share this post


Link to post
Share on other sites

selline aku kestab mul täpselt 1 päev kui peaegu nonstop aurutada.

http://www.ebay.co.uk/itm/261088533018? ... 1497.l2649

ei näe sealt mahtuvust aga see peaks ehk parem ja odavam olem http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1999

spezzi sahtlist saab 11 eurtsiga

viimane kestab minulgi 1+ päeva svd-ga

samas evic´iga ei tahnud nii kaua kesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...