Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Innokin iTaste SVD

Recommended Posts

No nii, mu svd suht õhtal, veel töötab, aga ..... (kick)

Enam ei hakka ymbervahetamisega jamama. Sai seekord natuke guugeldatud ja oh sa imet, ma polegi ainuke sama jamaga.

Nimelt siis power nupp muutunud jälle puutetundlikuks, veel hullem kui eelmine kord.

Tuleb välja, et innokin on mingi pasa klickeri masinasse toppinud. Väidetavalt olla see parandatud uue versiooniga, aga kuna mul mõlemad korrad uus olnud, siis vist ikkagi mitte.

Kestis muideks enamvähem sama kaua, kui eelmine aparaat. Egas midagi, oli meeldiv kasutada, uue versiooni puhul kaalun tagasipöördumist innokini rüppe. Hetkel uue masina otsingutele

 

Ps:

Avatud pakkumisele ja ettepanekutele.

Tahaks reg.toru nagu praegusel masinal........on neid yldse olemas? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen hakanud sama täheldama, et iga vajutusega enam ei toimi. Vähe tugevamini, siis ok. Nii et varsti siis lõpetab kogunisti koostöö jah? Huvitav, et minu 3st on see kõige vähem kasutust leidnud. Kui järjestusse paneks enda omad, siis iTaste vv v3 50%, Vamo V3 SS 40% ja Itaste SVD 10% kasutuses. Võta järgmiseks mechanical - no electronics, no problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka minu varasemat versiooni tabas see tõbi. Nupul kadus konkreetne klikk ära. Kõik veel toimib aga kuidagi veidral moel lülitab end käes olles aeg-ajalt välja (kuigi enda teada pole nuppu kolm korda vajutanud). (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka minu varasemat versiooni tabas see tõbi. Nupul kadus konkreetne klikk ära. Kõik veel toimib aga kuidagi veidral moel lülitab end käes olles aeg-ajalt välja (kuigi enda teada pole nuppu kolm korda vajutanud). (esiga)

Täpselt nii, lambist hakab välja lylitama

 

-- 20 Nov 2013 16:55 --

 

Seda klicki ei tohiks seal väga raske vahetada olla ju idee järgi?

Ma pole veel leidnud, kes seda teinud oleks. Samas ma eriti ka ei syvenenud. Yx vend yritas läbi ekraani minna, aga error

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt nii, lambist hakab välja lylitama

Sama siin.

Edit:

See ei pruugi tingimata SVD viga olla: vana piibumehena olen harjunud lühikesi mahve tegema, kas teen neid liiga väikeste vahedega või loeb mitu järjestikust mahvi talle nagu üks üle 10 sec mahv ja lülitab ennast välja.

 

3 klikki väljalülitamiseks on minu arvates siiski vähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu oma paneb ka näkku nüüd. Kui akusi vahetan, siis tööle ei lähe. Vilgutab punast ja väidab et low. Paar minutit klõpsida ja uuesti akut vahetades saab lõpuks tööle. Arvatavasti ükskord enam tööle ei saa (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin ka seda riista kuna käib närvidele Vamo ragin. Kasutab ilmselt sama kiipi ja töötab 33.3 lainepikkusel, PWM. Jääb ära :(

Search for the perfect mod shall continue...

 

g;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu oma paneb ka näkku nüüd. Kui akusi vahetan, siis tööle ei lähe. Vilgutab punast ja väidab et low. Paar minutit klõpsida ja uuesti akut vahetades saab lõpuks tööle. Arvatavasti ükskord enam tööle ei saa (N)

Vale häire rsk. 2 korras coili viskasin ka minema, kuna arvasin, et viga nendes. Clero kiskusin ka ribadeks ja kuivatasin jne. Tuli välja, et akude jama. Hakkavad peeti minema, siis käitub SVD nii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust ma saaks seda pikemat toru, mis võimaldab svd-le kahte 18350 patareid sisse panna?

On kellegi pakkiuda sümboolse raha eest?

Lühemasse lähevad ka 2x18350

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...