Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

Nüüd on õige aeg põdeda

Recommended Posts

Kokkuvõte euroliidu tubaka arutelust ja mida see e-sigarettidele tähendab: http://www.ecigarette-politics.com/inde ... ecigs.html

 

Pmst üle euroliidu klassifitseeritakse arvestatava nikotiini sisaldusega vedelikud ravimiteks ja maitsed keelatakse ära. Riistvara saatus on veel teadmata. Pisikese guugeldamise peale selgus, et ka ülejäänud euroopa ning venemaa on sama meelt seega jääb lähimaks kohaks kus need veel komertsiaalselt legaalsed on.. hiina. Haamrit võib oodata umbes 2-3 aasta jooksul, esiteks, et euroliit selle papüürusele kritseldaks ja teiseks, et riigid selle jõusse viiksid. Mina ostsin omale sügavkülma juba eelmine talv sooduka ajal, nüüd tean milleks seda kasutada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

masendav :evil:

tuleb vist soetada mõned modid tagavaraks, suuremad mahlapartiid ja jääda lootma musta turu peale (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris musta ja vastiku stsenaariumiga on tegemist, aga lootus sureb viimasena. :?

Ühinen artikli autori mõttega - "Right now I'm hoping against hope that I've made a mistake somewhere and am wrong. No one will be happier than me if this scenario is too pessimistic"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen küll rahulik. Reaalsuses on e-sigarette võimatu (või siis ebamõistlikult kallis) keelustada. Aparaate saab müüa eraldi juppidena ja vedelikke samuti eraldi täiesti legaalsete komponentidena (PG / VG ja toidu maitseained). Peale keelustamist tekib lihtsalt ports vabakutselisi "insenere", kes siis omale kodus erinevatest kohtadest ostetud juppidest sobiva aparaadi kokku panevad ja lisaks kogenud "keemikutena" ka aparaati sobiva joogi valmis teevad. Eks nendest isetehtud asjadest tekivad täiendavad terviseriskid aga seda otsustajad hetkel ei mõista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen Silweri mõttekäiguga täiesti nõus, 2-3 aastat on tegelikult pikk aeg ja selle aja jooksul võib juhtuda mida iganes nii raudvara kui ka vedelike osas.

Inimene on oma loomuselt laisk ja mõnualdis, laiskus lööb välja siis kui muudetakse miski asja hankimine ülikeeruliseks( küll siis laisk paneb mõtte tööle ja hakkab "jalgratast" leiutama ning kui mingi mõnu(aine) muutub kättesaamatuks, leiutab laiskus kiirelt alternatiivi, ei maksa põdeda ja eluksajaks ei varu nagunii ette. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

....üle pole ka mõtet pingutada, piirid jäävad endiselt vabaks ja kõiki asju nad kontrollida ei jõua. Alati on mingi lahendus leitud oma muredele siis miks mitte ka seekord. Seda mis 2-3 aasta pärast on ei tea isegi jesus isiklikult ette. Loomulikult on tegemist kehva uudisega aga liigseid järeldusi pole ka veel mõtet teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis tuuakse toiduessentsidena maale. Kui punaklikk võib JOKKi teha, võivad seda kõik (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No karta on, et kui e-tossajate kogukond kasvab veel suuremaks ja nati häält teeb, siis poliitikud muudavad meelt ja suht kiiresti. Poleks esimene kord...3 aastat on pikk aeg ja selle jooksul hakkab veel nii mõnigi tubaka gigant e-suitsuga tegelema. Küll näete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No meie omadel on kõik selliste juhiste reguleerimine väga kiirelt tulema ehk kui see jääb eu lõplikuks siis meil annab see tunda kiiremini kui 3 aastat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle on tänu erinevatele kogemustele jäänud mulje, et meie nullametnikud on tõenäoliselt EU suurimad p-pugejad samas kui Euroopa lõunaosa riikides suhtuvad ametnikud oma rahvusesse enamasti hästi ega kipu prüsseli arulagedusi iga hinna eest peale suruma. Aga no mis teha - selline see eestlane kord juba on. Anna talle kupja amet ja peksab kasvõi oma pereliikmeid kui vaja. (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Must turg jääb kindla peale aga siis ei jää juba praegusest vähesest kvaliteedi kontrollist midagi järele, lisaks võib oodata päris krõbedat hinnatõusu. Vanad olijad elavad selle arvatavasti üle aga levik ja areng pidurdub. Eks loodame, et see idiootsuse rong järgmise paari aasta jooksul ümber suunatakse aga kui mitte siis peab tõdema, et selline muutus omab päris suurt mõju aurutajate igapäevaelule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle on tänu erinevatele kogemustele jäänud mulje, et meie nullametnikud on tõenäoliselt EU suurimad p-pugejad samas kui Euroopa lõunaosa riikides suhtuvad ametnikud oma rahvusesse enamasti hästi ega kipu prüsseli arulagedusi iga hinna eest peale suruma. Aga no mis teha - selline see eestlane kord juba on. Anna talle kupja amet ja peksab kasvõi oma pereliikmeid kui vaja. (öäk)

Kle tead mees :evil: ....

Sul täiesti õigus (Y)

Esimene asi mis pähe tuleb on euronormid........käigu nyyd lõunas ja otsi luubiga neid

 

-- 18 Juul 2013 23:13 --

 

Mulle on tänu erinevatele kogemustele jäänud mulje, et meie nullametnikud on tõenäoliselt EU suurimad p-pugejad samas kui Euroopa lõunaosa riikides suhtuvad ametnikud oma rahvusesse enamasti hästi ega kipu prüsseli arulagedusi iga hinna eest peale suruma. Aga no mis teha - selline see eestlane kord juba on. Anna talle kupja amet ja peksab kasvõi oma pereliikmeid kui vaja. (öäk)

Kle tead mees :evil: ....

Sul täiesti õigus (Y)

Esimene asi mis pähe tuleb on euronormid........käigu nyyd lõunas ja otsi luubiga neid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...