Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
LKits

E-sigar (mitte e-sigaret)

Recommended Posts

Ostu puhul peaks pigem lähtuma oma igapäeva elu tingimustest. Ma ei suuda näiteks ette kujutada ülikonnas tegelast, kelle pintsaku põuetaskus on SVD koos i30-ga - st peaaegu pool kilo kisub su pintsakut pidevalt viltu ja nagu oleks banaani põue peitnud - punnitab pidevalt :D

Samas tasuks proovida mingi odava komplektiga - kas oled ikka e-popsimiseks valmis ja jääd seda tegema ja siis investeerida parematesse seadmetesse.

Piisavalt näinud isikuid, kes alustavad suure hurraaga ja ca nädala pärast on tavasuits jälle suus ja e unustatud (ju siis polnud piisavalt kannatust (esiga) ).

Kuna ise olen ka enamuse ajast suht "kontori töötaja" , siis endale leidsin parimaks lahenduseks: Tööl - iTaste VV + MT3 ( saab ka live-s laadida USB kaudu nii autos kui tööl lappari taga) ja on meeldivalt diskreetne ka pluusitaskus ning kodus - iTaste SVD + i30 . (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fasttech.com/products/1/10005587/1438002-ks-06-180mah-disposable-electronic-cigarette-for

 

Ärimies on vana rikkur, saaks sinna veel niko ka sisse, siis oleks ok (psühho)

need on tegelikult crap - eriti kui oled vedelike peal olnud.

1. aku tyhjeneb ylikiirelt (N)

2. maitse on nõrk ja suht arusaamatu ja imema peab ikka mehiselt, et miskit saada - kopsutrenn (psühho)

3. filtrid(padrunid) on väga väikse vastupidavusega ja lekivad tihti karbis juba :evil:

4. coil-id põlevad väga kiirelt läbi - 10-15 filtrit ja aamen. (N)

 

Aga pühapäeva suitsetajale ehk käib ka - kui miski paremaga pole enne kokku puutunud (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tõmban põhiliselt 12 watiga, mõne vedeliku puhul aga koguni maksimumiga - panen 15 watti peale...

:o Mitu ml sul laetud aku keskmiselt vastu peab? (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc55 kirjutas: "Piisavalt näinud isikuid, kes alustavad suure hurraaga ja ca nädala pärast on tavasuits jälle suus ja e unustatud (ju siis polnud piisavalt kannatust."

 

Jah, ja siia ongi koer maetud. Piisavalt näinud isikuid, kes ostnud alustuseks mingi odava saasta ja siis kohe pettunud. Muide, ma ise suhtusin e-sigarettidesse sel põhjusel tervelt 5 aastat negatiivselt.

Seega minu soovitus algajale on risti vastupidine, ostke kohe korralik e-sigar, korralik clearo ja baasvedelikke ning maitsevedelikke kindlast sadade inimeste poolt järeleproovitud kohast.

P.S. Mis ajast Innokin iTaste SVD pool kilo kaalub, mul neid 2 tükki, kaalub 126 grammi...

 

Hans,

Ma tegelikult algaja meelespeas kirjutasin sellest, aga kordamine pole liiast

a)Panasonic NCR 18650B 3400 mAh 3.7V Li-ion aku’ga saab tossata ca 5 milliliitrit vedelikku. Kehtib 2-oomise coili takistuse puhul. Aku laadimisaeg 8 tundi.

b)Efest IMR 18650 2250 mAh 3.7V Li-Mn aku’ga saab tossata ca 3 milliliitrit vedelikku. Kehtib 2-oomise coili takistuse puhul. Aku laadimisaeg 6 tundi.

c)Kamry ICR 18650 2000 mAh 3.7V akuga saab tossata ca 1,5 milliliitrit vedelikku. Kehtib 2-oomise coili takistuse puhul. Aku laadimisaeg 3 tundi

d)UltraFire XSL 18350 1200 mAh 3.7V akuga saab tossata ca 1,5 milliliitrit vedelikku. Kehtib 2-oomise coili takistuse puhul. Aku laadimisaeg 2 tundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud vastuse eest, Ahti Mänd.

Huvitav, minul laeb Panasonicu NCR umbes 3-4 tundi...

 

iTaste SVD on küll eGo-ga võrreldes tõepoolest raskem aga kas nüüd just pool kilo... (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhh, lugesin siin neid numbreid ja ise just testin ühte 2900 akut, 3,7v ka sellega saab tõmmata kolm stv paagitäit see teeb 10,5 ml ja ma olen ikka paagid päris täis pannud, ta on mul meh modi sees ja olen proovinud ka evic u otsas clearoks on protank2 ......sama , kolm paagitäit ja näitas, et 11 protsenti on akut veel järgi

Share this post


Link to post
Share on other sites

NCR 18650B peab mul vastu veidi üle 1 päeva.

Clearod erinevad -1,8-2,5 ohm, 600-700 mahvi päevas, mahvi pikkus 5,x sek., e-Vic'u reaalne tööaeg 3100-3300 sek, vatid 6,0-7,5, vedeliku kulu 5-6 ml päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu ma aru saan, on siin mõned numbrid mitte just et otse vaidlustatud, aga vähemalt erinevused esile toodud.

Eks arvestama peab mitmete teguritega ja need on ilmselt erinevad.

Esiteks 12 - 15 watti kulutab akut endastmõista ca poole rohkem kui 6 - 8 watti; teiseks olen tähele pannud, et üht vedelikku kulub näiteks 20 mahviga poole rohkem kui teist vedelikku sama pika 20 mahviga, kuigi võimsus on sama, seega vedelike erinevus vast üks olulisemaid tegureid; kolmandaks akud pole kunagi vennad, võimalik, et mulle on sattunud vähe viletsamad; neljandaks CRR Panasonicu aku laeb mul 8 tundi siis, kui ta on absoluutselt tühjaks saanud - viimasel ajal ma neid päris tühjaks ei lase, viimase kolmandiku peal pole enam mõnus tõmmata (ei saa täit fiilingut) ja siis ta laeb 4-5 tundi; viiendaks, palju sõltub kindlasti ka clearost, vahepeal kasutasin mõnda aega ka üht Vivi novat, see ei meeldinud mulle (polnud nn. sügavust, kui keegi aru saab,mida sellega mõtlen) ja panin sahtlisse - mällu aga sööbis, et sellega kulus vedelikku olulisel määral vähem kui iClear 30-ga ja küllap on mõjutatavaid tegureid veelgi...

 

-- 30 Aug 2013 23:43 --

 

Sorry, mitte CRR vaid NCR, sattus näpukas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõõtmisi pole küll teinud, aga tundub, et aku vastupidavus sõltub ka tõmbamise viisist. Kui kiiretel päevadel tõmmata "käigu pealt" 3-5 mahvi kaupa, kulub aku vähem kui pikemate järjestikuste sessioonidega ja seda hoolimata sellest, et mahvide koguarv on samasugune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul käib ViVi STV või iClear30 seest läbi ca 5-6 ml päevas ja aku on pmst 24 tunniga tühi (õhtul pistad täis aku SVD sisse, järgmisel õhtul paned laadima). ViVi STV on 7W peal, iClear30 8-9W peal. Vedeliku kulu minu tõmbamisharjumuste juures on sõltumata clearost pmst sama, aku kulu ka. Päevas on perioode, kus teen tööd ja võtan mõne üksiku suutäie, mingil hetkel aga olen aga pikemat aega huuliku küljes nagu puuk. Vahet pole - ikka peab aku 24h (miinus magamiseks kuluv aeg). Vahe tekkis siis, kui keerasin ViVi STV 6W peale - nüüd peab aku 1,5 päeva aga vedelikku kulub ajaühiku kohta ikka samas tempos. (esiga)

 

Pärast pikemat liitiumakude hingeellu süvenemist sain teada, et neid ei soovita erinevalt vanemat tüüpi NiCd akudest kunagi päris tühjaks kasutada. Alatühjenemine vähendab liitiumaku eluiga samamoodi nagu ülelaadimine. Mõistlikum on visata aku laadijasse siis, kui mahust 30% alles on. Kuna e-sigaret kujutab endast aku jaoks üsna tõsist koormust (näiteks SVD lülitub välja kui aku on 3,3V), olen ise aku 3,4V pealt välja vahetanud. Siis on ka laadimisaeg lühem. Sama kehtib muide ka teiste liitiumakude kohta (telefonid, tahvelarvutid jne). Liitiumakule võib surmavalt mõjuda ka tühjalt pikemaks ajaks seisma jätmine. Ideaalne laeng pikaajaliseks säilitamiseks pole mitte 100% vaid 70-80%. :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin endale algselt selle: http://www.fasttech.com/product/1423104

Tollel on 3ohm coil - kas 2.8 sobib samuti või on neil mingid erinevuset, kokku sobimatused?

http://www.fasttech.com/products/1411/10004027/1416103

kui "rumal" aku ehk siis kui V muuta ei saa siis soovitan väiksema takistusega coile - aur tuleb kiiremini ja ei pea nii pikalt tõmbama.

ise üle 2 oomiseid coile ei tahagi enam kasutada ja seda isegi kui saab V juurde keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis enda sigareti eile kätte ning üle poolteist päeva teinud ja olen väga, väga rahul :)

Vedelikuks siis selline neutraalne Liqua Menthol (puhas) ning varsti hakkan teiste maitsetega katsetama :)

Tavalist suitsu ei taha tehagi, haisu peale hakkab halb :D

 

http://www.fasttech.com/product/1423104

 

Selline kit sobib amatöörile nagu kulda :) Aku peab vastu täitsa hästi - 1100mAh peaks olema piisav, kui just väga palju ei tossa. Kui tossad, siis teine komplekt on selles starter kitis ka olemas ehk siis teine aku käepärast :)

 

Tuli kohale reaalselt veidi alla 3 nädala ning kuna hind on alla 22€, siis mingeid lisanduvaid makse ei pidanud tasuma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terv!

 

Kas keegi oskab/teab kommenteerida piipu: http://www.epiip.ee/e-piip/79-e-piip.html ? või oskab keegi juhtida kuskile, kus müüakse väärt piipe. oleks vaja leida ühele härrale aus e-piip.. kuidas lekkivusega lood? kleero üldine võimekus? jne? Kas see konkreetne isend on 510 keermega? kas siis saaks pm-lt suvalise 510 keermega korraliku kleero otsa panna, mis vahetatava huulikuga ja otsa panna piibule omase huuliku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terv!

 

Kas keegi oskab/teab kommenteerida piipu: http://www.epiip.ee/e-piip/79-e-piip.html ? või oskab keegi juhtida kuskile, kus müüakse väärt piipe. oleks vaja leida ühele härrale aus e-piip.. kuidas lekkivusega lood? kleero üldine võimekus? jne? Kas see konkreetne isend on 510 keermega? kas siis saaks pm-lt suvalise 510 keermega korraliku kleero otsa panna, mis vahetatava huulikuga ja otsa panna piibule omase huuliku?

Kirjelduse järgi on sellel piibul tavaline DCTank. Varukartosid hankides peab lihtsalt teadma, kas on vaja pikki või lühikesi (35mm või 50mm). Soovitaks Boge kartosid. Tank ise võib kunagi ikka lekkima hakata, aga see pole kallis. ePiipude häda on väike aku - tõsise tõmbamisega peab 900mAh aku vastu vaid paar-kolm tundi.

 

EDIT: Pilti uurides nägin, et piibuhuulik läheb kartole peale, mitte sisse nagu 510 (võibolla läheb lisaks sisse ka). Ilmselt on sellel piibul 35mm-ne tank 50mm-se kartoga või mingi eriline lühem tank 35mm kartoga, et karto välja ulatub. Kuskil netis nägin sarnast piipu 510-huulikuga. Ja kasutas Vivi Nova clearot.

 

Müüja käest võiks neid üksikasju küsida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...