Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Rõivas: e-sigaretid ei ole süütud mänguasjad

Recommended Posts

See lause on ju päris paljulubav, et inimestele jääb oma valiku vabadus, kas nad soovivad seda kasutada või ei. Kuidagi leebem üldse see suhtumine, kui siiamaani olen kuulnud. Tuleb loota parimat. Muidugi parim oli see lause, et kas keegi lubaks mul siin lauataga oma e-sigareti lõpuni tõmmata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See lause on ju päris paljulubav, et inimestele jääb oma valiku vabadus, kas nad soovivad seda kasutada või ei. Kuidagi leebem üldse see suhtumine, kui siiamaani olen kuulnud. Tuleb loota parimat. Muidugi parim oli see lause, et kas keegi lubaks mul siin lauataga oma e-sigareti lõpuni tõmmata :D

leebuses on syydi EU. nende algne plaan läks pellerist alla, kui nad hakkasid vastuvooli ujuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige olulisem asi jääb aga ikka kuidagi varju, nimelt see, et ravimimaffia nimetab endiselt e-vedelikke ravimiteks ja nende arusaamade järgi ei tohigi Eestis üle 4 mg nikotiinisisaldusega e vedelikke müüa ega tarvitada.

Kust see asi üldse tulnud on, et e suits ravim on?

Kas on toimunud mingid ravimiuuringud?

Keda või mida raviti ja kas on üldse sellist haigust, mida e vedelikuga ravida saab?

Mingi eriti haige olukord ja sellest nagu keegi ei räägi... peale ravimiameti ja apteekide liidu saamameeste muidugi.

Kas ongi nii, et ravimiliidu tegelinskid on riik riigis ja võtavad vastu just selliseid otsuseid, mis neile kasulikud on ja seejärel tegutsevad karistamatult oma reidide ja muu taolise jamaga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...