Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Krt, spezzi pakk juba eilsest saadi ootab mind smarti automaadis, tahaks juba uut mehhi proovida, aga kahjuks paki statsioonist kaugel, jääb homse peale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemesise läbikärsatatd Kayfun 3.1 läheb varuosadeks. Plussdeck'i alune tihend on otsas (Vamo ei tulista), kärsakas on jätkuvalt küljes samuti. Mahlu sees ei hoia enam.

 

Võtsin E-vapour'i odavama ligi, eks näis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimase 2 coili burnimine on selle maitse ära rikkunud. Ma ei viitsi jännata nuh pm võib ju proovida, aga kui pekki läheb, siis kama2.

4€ 2+ nädala peale ........suht poogen

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin mehhiga burni, jäin telekat vaatama näpp nupul...see coil on õhtal nüüd (psühho)

 

kayfut ei saa lahti, täielik kleebekas vist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tinutasin, keevitasin, tahtsin smoktechi kiipi cloupori oma vastu vahetada, kuid pildus diskot. pmt nagu oleks trigger all, siis vahel viskas ära aga ilma ati juhtmettagi, näitas ulme taksitusi ja shootis vahel. Lükkasin vana kiibi tagasi zna´sse. 2 dna klooni jutti, üks pool piixus, teine diskokera, ju siis karma raisk. Nüüd siis kapis, ilus 30jevrine katkine kiip :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma viimasel ajal omnivat kasutanud ja paistab, et nad on oma süsteemi tööle saanud. Tra, see Tapa bussijaam pannakse juba 19:00 kinni ja siis ei saagi smardile ligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ironniline see, et täitmine toimub kodulehe andmetel kell 19.00

Reaalselt on onu ikka varem kohal, ses suhtes ma nyyd suht kindel, et tapale enam yhe päevaga pakke ei saa :twisted:

Samas viimased 4 pakki on alati 9-10 vahel kohal olnud, hommikul.

Vennad on vist prioriteete muutnud


Onavia poiste kappe ma pm ei kasuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõpuks unustasin ka mina siis nemesise lukustamata, 15 min oli taskus niimoodi  :roll:  Pulk ja aku jäid õnneks terveks, aga mul lemmik clearo ( aqua dual) on omadega ühel pool. Võib olla kui talvel aega, siis võtan käsile ja teen korda.

 Teine vingumine on see, et eleaf istick saabus täna spezzi käest, aga krt, see arvab, et mul kaifar 0,9 oomi ja vedu ei võta, kuigi vamo arvab, et 1 on  :twisted:  Tuleb traati keerutada natuke jälle  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...eleaf istick saabus...

Vaata - seal on 2 silikoonrõngast nagaga, mille saab kruvi asemel täiteauku toppida, et siis kiirkork või nii. Proovisin - pidas küll. Hakkasin siis õhku timmima. Iga kord vaja uuesti 510 põhi maha keerata. No mitu korda läks, lõpuks unustasin silikooni olekut kontrollida ja just siis see välja tuligi. Paagitäis varrukasse - äka!

Ah ja 510 kruvi alla lõika mõne vana coili silikoonist paras rõngas, muidu läheb uitama, kui allapoole lased

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesin 3 korda, aga ei saanud su jutust aru :razz: Millest sa räägid, istickist, aquast või millest? :roll:

Haa! Minu feilid jätkuvad :D

Rääkisin lemost. Lugesin eleaf ja aju pani lemo ise paika / enne just sellest oli juttu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see krd isticki aku ükskord tühjaks ka saab? Kolmas päev ja pole isegi poole peal  :roll:  50 milli on ära kakutud, varsti pean niimoodi härra compi veel jõulude ajal tüütama hakkama (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...