Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Panin eile maal aeda, astusin 4 korda sita sisse (tavaliselt hoov puhas, aga hetkel lehtede koristamine käib ja maa kirju).

Tegin purskkaevu tyhjaks, algul vett ei tulnud pumbast välja, ei saa aru milles point. Tegin siis pumba lahti, vaatasin, et mingi samblatykk on sissetõmbes. Hakkasin siis ära võtma seda, PUPU, krd surnud hiir oli sinna kinni jäänud. Raibe oli voolikust sisse jooksnud ja jäi kinni.

 

Aga see kõik polnud ving,

Vingun, et unustasin lototeile osta, avastasin 00.20, et ostmata (siis kohe ostsin) (N)

Nyyd ei võida ka, krt sitt pidi õnne tooma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast klubisse!

Lõpetasin kah selle ameti politsei represioonide tõttu. Iga pooleteise kuu takka maksin trahve. Seadused on sellised, et kõige eest vastutab autojuht. Vastutad masina, koorma ja kohale jõudmise eest. See on ok, nii peabki olema. Kuid tuleb vastutada ka ebaloogilise logistika eest (mis ei lasegi sul norm tundidega sõita), vastutad selle eest, et pole saanud masinaga õigeaegselt remonti minna, vastutad selle eest samuti, et koonerdatakse kummide pealt (mis on ometi normaalne kuluosa). Kui kurtma lähed, ei huvita see kedagi! See, et ülemus magab kodus naise kaisus aga sina kuudis ei olegi nagu miinus. See, et logistik sõidab uhke X5`ga aga mina vana loksuga millele pole aegagi remonti teha, ei ole nagu samuti miinus. Puhkus.... nagu mulle üks ülemus ütles puhkuse küsimise peale, et sina puhkad surnuaias! Aga kontorirahvas käib 2x aastas reisil. Sest neil on närvid nii läbi ja nad hakkavad kohe surema. See, et ka sina oled pidanud oma koolitused kinni maksma, erinevad kursused ja muu säärane, et kvalifikatsiooni tõsta + need tobedad kohustuslikud ametikoolitused, ilma milleta väidetavalt sa ei oskagi sõita. See kõik võtab igasuguse isu seda tööd teha!

Sellepärast läksingi teisele tööle. Ka nüüd tuleb mul erinevate veokatega tihti ringi sõita, kuid see pole mu põhitöö. Samas. töö kui selline mulle väga meeldis. Kunagi oli autojuht austusväärne amet, kuid nüüd oled hullem koerast!

Tänan tähelepanu eest! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tunne maitset normaalselt. Kohvi, mahla, toiduainete, viina jms. maitsetele ei oskaks nagu etteheiteid teha, aga vaat e-vedelikega tõsine kamm. RY4 puhul tunnen ainult sellist osa spektrist, mida nimetan laudalõhnaks. Mustast kirsist tuleb läbi vaid mingi hapuks läinud mahla mekk. Tegin vana head Bahreini õuna, aga sellestki saan suht frustreeriva elamuse. Kui eelnevate puhul oli PG/VG pooleks, siis nüüd tegin kaks satsi kohvi suhetega 1:5 ja 5:1. VG oma maitseb enam-vähem. Midagi küll tundub puudu jäävat, aga vastu ei hakka. PG oma maitseb vast rohkemgi, samas seda võib-olla vaid sõna otseses mõttes, kuna PG ju kannabki maitset rohkem edasi. Suurema VG osakaaluga vedelik oleks nagu veidi peenetundelisem -- vagam vesi, sügavam põhi. Enivei, vot siis selline lühike õuduslugu täna õhtul. Ei teagi, mis mul need maitsmispungad endast välja ajanud on, aga kurat, kas te üldse adute, et aurutajale on see umbes sama karm tragöödia nagu see, kui hapnik lõhnaks nagu uusaastapuuks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...