Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

A mina olin keevitasin ühe selle Foorumi asutajaga koos ühel objektil rääkis, et ta pole midagi enam tõmmanud kasu vist e- suitsule

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mina olin keevitasin ühe selle Foorumi asutajaga koos ühel objektil rääkis, et ta pole midagi enam tõmmanud kasu vist e- suitsule

mida ma just lugesin......ja kohe mitu korda, ikka kohale ei jõudnud  (kick)  (lamp)  (psühho)

Nädalavahetus algas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evic koos Nautilusega kukkus mudasesse tiiki :twisted:

Evic jäi ellu, sest jõudsin kohe käe järele sirutada ja välja tõmmata. Aku miinuspoolel oli paar tilka vett, aga pea paistis kuiv.

Nautiluse tõmbas coilini sopavett täis. Seda ei olnud paar päeva aega puhastada ja pidin niikaua Iclear30s-i tõmbama mingi vana vedelikuga. See mekkis suht hea, aga enam ei mäleta, mis ma sinna sisse kallasin (ullike)

 

Kogu selles jamas süüdistan pükstetootjaid. Taskud on nii väikesed, et ei mahu ruskias kätt sisse panema. Evic mahub taskusse, aga Nautiluse tour ripub taskust väljas. Nii kui kükitad on taskust kadunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt kannan selliseid, et Nexus 7 tahvel mahub täismahus igasse taskusse.

Need õnnetud olid mingid ujumispüksid, millel taskud raskekujuliselt vale kuju ja suurusega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8-) Sinine esmaspäev, hea et tööl magama ei jäänud, kaugel polnud sellest, pole siiani.

Foorum ka surnud, tea kas kõik sinises?  (kick)

Ilm ka jummala perses

Yhesõnaga mõttetu päev täna :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

8-) Sinine esmaspäev, hea et tööl magama ei jäänud, kaugel polnud sellest, pole siiani.

Foorum ka surnud, tea kas kõik sinises?  (kick)

Ilm ka jummala perses

Yhesõnaga mõttetu päev täna :twisted:

 

(Y)  +1  Õige jutt....  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli kah tööl nulli ring. Ei saanud ühe Datsuni krundi alla ja  läks X5e esi uks veidi aia taha ja boonuseks saadeti mind koos paarimehega Viimsi "komandeeringusse" peremehe ja paarimehe haltuuraprojekti lappima. Kuna ma olen ainuke kolmest mehest kellel värvipüss käes püsib siis jäi lõpuks kaatri värviparandused minu teha.

Ülim oli muidugi tund ja natuke peale sealt tagasi Veerenni uulitsasse sõita, terve linn umbes, šofööri Mercedes kippus ka keema minema. 
Aga tänu usinatele kätele sain enda projekti katuse värvitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli kah tööl nulli ring. Ei saanud ühe Datsuni krundi alla ja läks X5e esi uks veidi aia taha ja boonuseks saadeti mind koos paarimehega Viimsi "komandeeringusse" peremehe ja paarimehe haltuuraprojekti lappima. Kuna ma olen ainuke kolmest mehest kellel värvipüss käes püsib siis jäi lõpuks kaatri värviparandused minu teha.

 

Ülim oli muidugi tund ja natuke peale sealt tagasi Veerenni uulitsasse sõita, terve linn umbes, šofööri Mercedes kippus ka keema minema.

Aga tänu usinatele kätele sain enda projekti katuse värvitud.

no midagi ei saa aru... vb veel unine, et seda teksti lugeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...