Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Päris ideaalselt tsentris pole korsten minulgi, aga otseselt probleemi pole. Kokku ei maksa jõuga keerata -- nii et klaas vastu metalli pinge alla läheb. Ma alguses pingutasin sellega üle ja üks laua peal kummuli käimine päädis klaasi servast tillukese (1mm) killu lendamisega... mis ka probleemiks pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinguks ka natuke vahelduseks. Cubis luristab meeletult. Ei oska midagi ette ka võtta. Cubis on uus ja esimesena proovisin 1,5 oomi coili 20W peal. Kuna ma ole väga otse kopsu tõmbaja, siis väiksema takistusega coile ei ole proovinud, ei tea mis need teevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pööra tagurpidi ja pane fire nuppu 3sek tsüklitega mõned korrad. Huuliku ette ka tükk paberit kuna sealt hakkab vedelikku välja tilkuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pööra tagurpidi ja pane fire nuppu 3sek tsüklitega mõned korrad. Huuliku ette ka tükk paberit kuna sealt hakkab vedelikku välja tilkuma.

 

See ei mõjunud, aga tänud ikkagi. Põhjus hoopis teine, panin täis akud sisse ja asi korras. Kuna mu tellitud akud on ilmselt veel väga kaugel ja hetkel kasutan ühe vana läpaka seest võetud akusid, siis need ei kannata vist välja seda koormust. Peab kiiremas korras eestist paar akut ära võtma, kuu aega ma nende vanadega ma küll läbi ei aja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sa neis akudest üldse välismaalt tellid, nii Spezz kui Epiip müüvad ju kohapeal ka mõistliku hinnaga ja saad juba järgmisel päeval kätte.

PS . ärge lugege seda nüüd nii, et teised poed ei müü akusid või küsivad üle mõistuse kirvest, ma lihtsalt ei viitsinud kõiki läbi kammida, et vaadata kes mida ja mis hinnaga pakub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh.

 

Teised ostavad mitme akuga modi jaoks uued identsed akud, jaotavad need paaridesse/kolmikutesse, joonistavad markeriga märgikesi peale, laevad komplekte alati koos välises laadijas, kasutavad neid ainult selles modis ja koos, jälgivad tähelepanelikult, et keegi neist truudust ei murraks, roteerivad neid pesades, kontrollivad testriga -- ja sellest hoolimata ärkavad öösiti karjudes ning higisena. Mina olen nii kusik, et hoian parem kaarega eemale neist seadmetest, vaat et nende kasutajatest kah...

 

Siin aga onu rebib vanadest akupakkidest pulki ja muudkui sussutab. :D

 

---

Näe, siin müüakse ok akusid ok hinnaga näiteks.

http://www.e-suits.eu/topic/4083-m-samsung-25r-18650-akud/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen nii pohhuiist, et mind väga ei huvita, mis akud seal sees on. Seni kuni toimivad, on kõik ok :D See vana läpaka aku teema oli lihtsalt hädaolukord ja ma ei lootnud, et Cloupor nii ruttu kohale jõuab :D 

Voolude, pingete ja koormustega olen kursis, hetke olukorra saab lihtsalt laiskuse kaela ajada :) Aga häda ajab härja kaevu, seega spezzi käest akud tellitud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma parem ei mängiks nii oma eluga. Tood veel meile ka sita kaela, kui midagi lahkub pauguga     (lamp)

Ära pabista, max 25 vatiga ei juhtu midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea midagi. Läpaka max voolutarve on vast nii 50 wati kanti kui nii CPU kui kõik lisaseadmed täistuuridel käivad, aga läpaka akus on enamasti 6 või rohkem pulka. Ehk siis võtad sealt isegi 25 wati puhul välja rohkem kui võimsus, mille jaoks see aku arvestatud on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea midagi. Läpaka max voolutarve on vast nii 50 wati kanti kui nii CPU kui kõik lisaseadmed täistuuridel käivad, aga läpaka akus on enamasti 6 või rohkem pulka. Ehk siis võtad sealt isegi 25 wati puhul välja rohkem kui võimsus, mille jaoks see aku arvestatud on.

Mis läpakas see 50w tarbib...see pigem mingi monitoriga klaviatuur. Korralik läpakas tarbib ikka +150W ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea midagi. Läpaka max voolutarve on vast nii 50 wati kanti kui nii CPU kui kõik lisaseadmed täistuuridel käivad, aga läpaka akus on enamasti 6 või rohkem pulka. Ehk siis võtad sealt isegi 25 wati puhul välja rohkem kui võimsus, mille jaoks see aku arvestatud on.

Olenevalt minu coilist, saab aku lühiajaliselt 4-6 amprit, mis pole mingi number seda tüüpi akude puhul. 

 

Mis läpakas see 50w tarbib...see pigem mingi monitoriga klaviatuur. Korralik läpakas tarbib ikka +150W ;)

Naljakas kokkusattumus, aga ma just ühe teise teema jaoks mõõtsin oma Delli tarbimist eile õhtul. Katsin ventika ava kinni, hakkas undama, panin suure resoga video mängima ja suurim tarbimine oli 33W...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis läpakas see 50w tarbib...see pigem mingi monitoriga klaviatuur. Korralik läpakas tarbib ikka +150W ;)

 

Tavaliselt on läpaka toiteplokk ~90W kanti. See on tõenäoliselt arvestatud nii, et jõuaks ka akut laadida ning kindlasti on seal mingi varu. Kui korralik läpakas on sinu definitsiooni 8 tuumalise prose ja 19" ekraaniga(kas nii suurt üldse tehakse?), siis on muidugi teine asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtke nüüd rahulikult oma akudega :)))) Asi on kontrolli all, hiljemalt reedeks on mul spezzi käest uued sees. Seni kannatavad need vanad ka ära. Mul on el. haridus, päris huupi ma ei lahmi neid asju. 

Aku ei lenda õhku, kui ta isegi mitte kuumaks ei lähe. Kui aku läheks selle 3 sek. mahvi juures nii kuumaks, et plahvataks, siis sellisel juhul ei suudaks ta eelnevalt ka voolu vastu võtta. On muidugi ka erandeid, kus 5 sekundi koormuse tagajärjel aku plahvatab, aga need erandid võivad samahästi juhtuda suurte koormuste juures ka uute akudega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna Criuse kätte ja sain praagi, nimelt üks kruvi ei kinnitu oma pessa deckil, auk on suurem, kui olema peaks, proovisin varukruviga ka, sama teema. Häda ja viletsus. Asi toimib ka ilma kruvita, aga siiski jama värk, Saatsin Fasttechile kaebuse ka, eks näis mis vastavad.   :twisted:

Saadavad uue decki, pole küll originaal, aga asi seegi. https://www.fasttech.com/products/0/10019220/4012108-replacement-base-for-obs-crius-rta-atomizer

Share this post


Link to post
Share on other sites

See alumine banner, et kokku hoitud X euri on natuke naljakas ikkagi :) Mul oli ka, aga kuna aasta oli vahet, siis võtsin maha. 

Kui mul oli igakuiselt exelis planeeritud suitsu peale 120 euri, siis nüüd vaatan, et uuesti E peale üle minnes on jaanuari väljaminek 250 euri :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen täpselt sama mõelnud allkirjades neid bannereid vaadates. Ise pole ma kulusid kokku löönud, kuid millegipärast arvan et märkimisväärselt vähem kui varem analoogi peale kulus, ma e-suitsuga seonduva peale ei kuluta. Ja mina olen siin mõne mehega võrreldes veel suht tagasihoidlik ehk ei tunne ennast kehvasti, kui minu MOD see kõige viimane ja kõige vingem mudel pole ;O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole ka varem oma kulutuste(ka suitsu) peale mõelnud. Ma väga ei vaata kuhu ja kui palju ma kulutan, aga aasta alguses tekkis mõte, et huvi pärast paneks oma kulutused ja sissetulekud kirja :) Esimene kuu hakkab tabeli täitmisest täis saama ja tulemus on päris üllatav. Igasuguste mõtetute asjade peale läheb mega papp. Ja ma ei pea silmas tossutamist. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis sel bänneril viga on? 

See peaks suht elementaarne olema, et kui lõpetad 1 asja tarbimise, siis raha kulub teiste asjade peale. 

Selges eesti keeles kirjas ju analoogi tegemata on säästetud X summa. 

Kui ma peaks nüüd sealt lahutama e-suitsud , lisa alkoholi , tehnika,  soojamaareisid jne. siis saan tõesti nulli, arvatavasti isegi miinusesse 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis sel bänneril viga on? 

See peaks suht elementaarne olema, et kui lõpetad 1 asja tarbimise, siis raha kulub teiste asjade peale. 

Selges eesti keeles kirjas ju analoogi tegemata on säästetud X summa. 

Kui ma peaks nüüd sealt lahutama e-suitsud , lisa alkoholi , tehnika,  soojamaareisid jne. siis saan tõesti nulli, arvatavasti isegi miinusesse 

 

 

....lahutad alkoholi juba, ja oled miinustes :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kui mul oli igakuiselt exelis planeeritud suitsu peale 120 euri, siis nüüd vaatan, et uuesti E peale üle minnes on jaanuari väljaminek 250 euri :)

no kui mul segades 1, euri 10ml jooki ja kuus läheb a la 250-300ml, siis mul kulub selle peale 30-40€

modisi ostan keskmiselt kord aastas kui nüüd natuke ajast tagasi vaadata. viimane 40€. clearosi ma ei vaheta nagu sokke. nii et su 250€ on ikka tõsine ulme. mu tavaline kulu on 40€ kuus kui arvestada kaudselt ka traati ja akusi.

Bänneris on vist arvestatud 2,8€ per pakk mul.  Nii et säästu tuleb igast august kui muud saasta mitte arvestada

aga nagu ütlesin, pangaarvele see raha ei kogune, kulub mujale ....nii enamusel

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kui mul segades 1, euri 10ml jooki ja kuus läheb a la 250-300ml, siis mul kulub selle peale 30-40€

modisi ostan keskmiselt kord aastas kui nüüd natuke ajast tagasi vaadata. viimane 40€. clearosi ma ei vaheta nagu sokke. nii et su 250€ on ikka tõsine ulme. mu tavaline kulu on 40€ kuus kui arvestada kaudselt ka traati ja akusi.

Bänneris on vist arvestatud 2,8€ per pakk mul.  Nii et säästu tuleb igast august kui muud saasta mitte arvestada

aga nagu ütlesin, pangaarvele see raha ei kogune, kulub mujale ....nii enamusel

Mahla peale on kulunud sel kuul mingi 50-60 euri, ma ei sega ise. Eks põhi teema ongi raudvaras, vaja on jälle ajaga kaasas käia, uus mod, paar clearot+ kulutarvikud ja ongi koos see summa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus, ta ju alles tuli e-peale tagasi ja pidi kõik korraga ostma. Kui ikka mitte midagi ei ole või peaks kõik korraga välja vahetama, siis korralik komplekt koos kõige juurdekuuluvaga ei ole odav. Kui võtta veel võimekas seade ja tõmmata sellega valmismahlasid, siis 250 esimese kuuga väga ulme ei olegi.

 

Aga mis kulutusi puudutab, siis enda omasid pole kokku löönud, aga ei imestaks kui igasuguse pudipadi peale arvestatav summa läheb. See on puhas psühholoogia, et kui mingi asi maksab 200€, siis paneb mõtlema, kuid samas võid osta 10 20€ maksvat asja nii et tähelegi ei pane ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...