Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Cigabuyst ostetud Cuboid liigub rõõmsalt Costa Rica poole. Loodame, et see Eestisse ka ikka lõpuks jõuab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust sa nii täpselt seda teekonda näed? Kui ma cigabuy tellimuste lehel pakutavat tracking linki vajutan, suunab 17track.net lehele, kust mina oskasin välja lugeda ainult, et minu Cuboid on "In Transit"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahsoo, sul siis niimoodi :)

Mul näitab Eestit ja Omnivat ikka seal.

Sellepärast ongi vinguviiuli teema ;). Kirjutasin ka neile, aga vastus tuli, et kõik on completely normal ja see on ainult vahepunkt ja küll varsti saad oma asja kätte ;). No ma siis ootan ja loodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas rindel olukord ka on, Costa rica poisid juba veibivad?

Vaikus nii Eestis, kui ka Costa Rical :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega lähiajal mingit ülemaailmset postitöötajate läbu pole olnud? Tundub, et tahmas peaga kõik need saadetised teele pandud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hongkongist läbi saksamaa indiasse :D Mõistlik

Oleks siis sihtpunkt India, aga peaks ju Eesti olema :)

 

Ega lähiajal mingit ülemaailmset postitöötajate läbu pole olnud? Tundub, et tahmas peaga kõik need saadetised teele pandud ;)

Ma siiralt loodan, et see on mingi trackingu error, kui ei ole, siis kahtlustan samuti alkoholiga liialdamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna Criuse kätte ja sain praagi, nimelt üks kruvi ei kinnitu oma pessa deckil, auk on suurem, kui olema peaks, proovisin varukruviga ka, sama teema. Häda ja viletsus. Asi toimib ka ilma kruvita, aga siiski jama värk, Saatsin Fasttechile kaebuse ka, eks näis mis vastavad.   :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechis oli kunagi sama jama mul(kruviauk katkine), uut polnud nõus saatma eraldi, öeldi kui tellid järgmine kord midagi siis anna supportis teada ja nad panevad katkise jupi asenduse ka kaasa. Asi jäigi nii mul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui nii öeldakse, äkki annab sebida nii, et sina ütled mingi teise sama kandi inimese kasutajanime/tellimuse numbri ning poetavad sinna pakki? ;) Kuigi jah, lihtsam on vist ikkagi siis ise mingi suvaline driptip või vatt ära tellida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...