Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ma nägin täpselt seda samat silti, täpsemalt siis kassa aparaadi küljes, mida klient näeb.

Huvi pärast tahaks just teada, kes neid seal turustab.

Kirjas oli "Müügil nikotiiniga e-vedelikud".

 

Arvata võib vist kaks korda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mahla kulu on väljunud kontrolli alt, peaks tuletama meelde ja soetama komplekti neid:http://spezz.ee/et/clearod/446-dc-ce4-16ml-innokin-clearomizer.html

No mina olen seda nillinud. Rohkem küll naisele, kes ikka ei taha e-le üle minna, sest 1. ta on kangekaelne ja 2. minu omad ajavad köhima teda. Samas ega seda Endurat eriti vaja ei ole ja kogu aeg tuleb midagi uut.

Teistpidi jälle on selline ajatu asi, mis võib alati varuks olla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänase õhtu mõttetera:
Sa oled väga hea kui võitled asjade eest mis mulle ei sobi aga kui sa juhid tähelepanu kus mina teadlikult seadust rikun ja paha olen siis sa oled hiiglama halb ja mina sinu liivakastis ei mängi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänase õhtu mõttetera:

Sa oled väga hea kui võitled asjade eest mis mulle ei sobi aga kui sa juhid tähelepanu kus mina teadlikult seadust rikun ja paha olen siis sa oled hiiglama halb ja mina sinu liivakastis ei mängi.

Mõningaid paralleele tuleb meeste-naiste vahelisest suhtlusest. Kui mees ei kuule, mida naine räägib, on tal kõrvad pesemata. Kui naine ei kuule, mida mees räägib, siis mees pobiseb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõningaid paralleele tuleb meeste-naiste vahelisest suhtlusest. Kui mees ei kuule, mida naine räägib, on tal kõrvad pesemata. Kui naine ei kuule, mida mees räägib, siis mees pobiseb.

Aga vaatamata sellele osad abielud ikka seisavad koos :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõningaid paralleele tuleb meeste-naiste vahelisest suhtlusest. Kui mees ei kuule, mida naine räägib, on tal kõrvad pesemata. Kui naine ei kuule, mida mees räägib, siis mees pobiseb.

Mina kuulen linnulaulu kui naine räägib.

Kui naine ei kuule, mida ma räägin, siis peaks ta kõrvaarstile minema.     (psühho)

Naine on inimese parim sõber    (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkasin tööl coili vahetama, juba keerasin uue traadi valmis, siis avastasin, et vatti ei ole  kaasas    (facep)

Õnneks vana veel ei eemaldanud, aga eriti vahet pole, sita maitse juures. Eks tuleb vaikselt tõmmata õhtuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkasin tööl coili vahetama, juba keerasin uue traadi valmis, siis avastasin, et vatti ei ole  kaasas    (facep)

Õnneks vana veel ei eemaldanud, aga eriti vahet pole, sita maitse juures. Eks tuleb vaikselt tõmmata õhtuni

Pmst peaks kätekuivatuse paberist ka wicki saama teha. Peldikupaber vist läheb niiskusega pudedaks ja sellega ei saa ;). Aga sa proovi järele ja anna teada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul just süldiks ei muutu veel && panen baasile VG-le lisaks 15% PGA-d (80% Viru vägev :D) ja selline ikka voolab, saab ka õues aurutada veel. Jooksma hakkab, kui tuppa tulla.

Kell 7 käisin koeraga õues, siis oli -22, nüüd on -25 siin ja langeb veel praegu (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen õues auramisest praeguseks loobunud. Algul kasutasin drippereid aga enam ei tule mahl pudelist välja. :) 100% VG + nati maitset. Õnneks sellise külmaga väga välja ei kipu ja saab siseruumides või autos auratud. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen õues auramisest praeguseks loobunud. Algul kasutasin drippereid aga enam ei tule mahl pudelist välja. :) 100% VG + nati maitset. Õnneks sellise külmaga väga välja ei kipu ja saab siseruumides või autos auratud. (Y)

Vartsi vbla kuuleme esimest kellel õnnestub suu metall dripdipi külge kinni haakida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei kuule. Veipinud juba ...aastaid talvel, suht võimatu missioon saada kleepekat dripperi külge.

Õnneks palju väljas ei viibi, kuigi tööl on hommikuti 1c ja teisel pool teed tublis miinuses  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui piisavalt võimsa seadmega teadlikult maksimumi võtad, siis peagi visatakse suitsunurgast ka välja. Ja siis oledki nagu palestina pagulane, keda keegi ei taha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, 6 coiliga TFV4 suitsunurgas abiks @ 140W :P

TFV4 TF-R2 suudsin ka suitsunurgast rahva õue kupatada :D 6 coiliga on ka olemas aga pole veel proovinud ja ei tea, kas ta on nii eduline VTC mini 75W?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kardetavasti mitte, ärkab korralikult ellu 100+ wati juures :)

Kurja :D Siis tuleb hakata kiikama võimekamat aparaati.

Samas: "New six coil design with high vaporizing efficiency coming in a 0.4Ω that can handle 30W to 100W"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, 6 coiliga TFV4 suitsunurgas abiks @ 140W :P

Mitme mahviga selle coiliga TFV4 tühjaks saab? 6 mahvi tuleb ära või saab veel vähem? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...